شماره تماس از طریق تلفن ثابت 9099071611

شماره تماس از طریق خط همراه اول 99225595

 

 

 

داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد شرکت کرده و موفق به انتخاب رشته شده اید فرصت را از دست ندهید اگر از مسافت دانشگاه خود راضی نیستید می توانید در تکمیل ظرفیت دانشگاه های دیگر شانس خود را امتحان کنید برای اگاهی از شرایط پذیرش تکمیل ظرفیت دانشگاه های دیگر بر اساس رتبه ی شما و رشته ای که میخواهید با سامانه صدای مشاور در تماس باشید تا اطلاعات دقیقی را در این باره در اختیار شما قرار دهند.

  

 

ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96 - 97

داوطلبانی که موفق به قبولی در ردانشگاه مورد نظر خود نشده اند می توانند در تکمیل ظرفیت دانشگاه ها برای کارشناسی ارشد ثبت نام کنند و شانس خود را برای قبولی در تکمیل ظرفیت دانشگاه های مورد نظرر خود امتحان کنند زیرا در برخی موترد دانشجویان دیگر ممکن است بعد از قبولی اقدام به ثبت نام نکنند و فرصت برای دانشجویانی که در تکمیل ظرفیت ثبت نام کرده اند به وجود بیاید. بنابراین برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با شرایط قبولی د رتکمیل ظرفیت کلیه دانشگاه ها و کلیه رشته ها با مشاوران سامانه صدای مشاور در تماس باشید.

 

 

نحوه ثبت نام در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96 

اگر شما در اعلام نتایج نهایی شهریور ماه هم در یک دانشگاه غیر آزاد ( به واسطه انتخاب رشته در سایت سنجش) و یک دانشگاه آزاد ( به واسطه انتخاب رشته در سایت Azmoom.org ) قبول شده اید نیز می توانید در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد شرکت کنید فقط به این نکته توجه داشته باشید که اگر شما در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ثبت نام کنید و بعد از اعلام نتایج نهایی مشخص شود که در یک دانشگاه قبول شده اید دیگر انتخابی که در شهریور ماه در هر دانشگاه آزاد قبول شده بودید لغو می شود و شما در دانشگاهی حق ثبت نام دارید که در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد قبول شده اید. اما قبولی شما در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ارتباطی به قبولی شما در دانشگاه غیر آزاد( مثل سراسری یا غیرانتفاعی یا پیام نور) ندارد و شما حتی اگر در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد قبول شوید باز هم قبولی های شهریور شما در دانشگاه سراسری به قوت خود باقی است.
ترتیب انتخاب ها در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد تنها باید بر اساس اولویت علاقه هر دانش آموز باشد و نه ترس از شانس قبولی! یعنی به هیج وجه تصور نکنید که شانس قبولی شما در انتخاب اول بالاتر است و اگر انتخاب اولتان رشته محلی باشد که ترازش از ترازی که شما شانس قبولی در آن را دارید بالاتر باشد با انتخاب این رشته محل شما به کل شانس قبولی تان در انتخاب های پایین تر را نیز از دست خواهید داد.

 

 

 

 

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96 با مشاورین صدای مشاور در تماس باشید.

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611 

تماس از موبایلهای همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)

 

پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد

کلیه حائزین شرایط درخواست کننده دوره کارشناسی ارشد شامل استعدادهای برتر و فارغ التحصیلان ممتاز براساس حداقل معدل ۱۶ برای رشته های غیر علوم انسانی و ۱۷ برای رشته های علوم انسانی و سایر شرایط مندرج در شیوه نامه اجرایی براساس امتیازات حاصل از معدل و سایر شاخص های مرتبط ارزیابی و براساس ظرفیت ۱۰ درصدی برای هر یک از رشته/محل های انتخابی گزینش علمی خواهند شد.
پذیرش دانش آموختگان واجد شرایط در هر سال تحصیلی تنها برای یک بار و فقط در رشته همنام و متجانس امکان پذیر است.
ترم تابستانی و مرخصی بدون احتساب سنوات جزء نیمسال های تحصیلی محسوب نمی شوند، مشروط به این که تعداد نیمسال های تحصیلی برای دوره کارشناسی پیوسته ۸ نیمسال و برای دوره کارشناسی ناپیوسته ۴ نیمسال بیشتر نشود.
دانشجویانی که طول مدت تحصیلشان به دلایلی خارج از اختیار خود (مانند بیماری، مأموریت والدین یا همسر، ازدواج و طلاق و یا به دلیل زایمان) حداکثر دو نیمسال تحصیلی بیش از مدت مجاز این شیوه نامه شود در صورت تأیید کمیسیون موارد خاص دانشگاه می توانند از این تسهیلات استفاده نمایند.
تغییر رشته یا محل تحصیل افراد پذیرفته شده مجاز نیست.
کلیه دانش آموختگان که شرایط ممتاز را دارند برای پذیرش بدون آزمون باید تا پایان شهریور ماه هر سال دانش آموخته شوند.
دانشجویانی که دارای دروس معادل سازی شده باشند، شامل پذیرش بدون آزمون نمی شوند.
داوطلبان دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته بدون آزمون مجاز به انتخاب حداکثر ۱۰۰ رشته/محل از یک مجموعه از جدول شماره یک و دو این دفترچه راهنما می باشند.
داوطلبان مشمول وظیفه عمومی پذیرش بدون آزمون دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته در صورت پذیرفته شدن لازم است سایر شرایط را مشابه پذیرفته شدگان با آزمون این دوره دارا بوده و در موعد ثبت نام مدارک لازم، از جمله مدرک وضعیت وظیفه عمومی ارائه کنند و شرایط اشاره شده در پیوست شماره ۲ دفترچه راهنما را دارا باشند.

 

 

 

 

لینک های مرتبط با کارشناسی ارشد برای دریافت اطلاعات روی لینک های زیر کلیک کنید.

 دانلود سوالات آزمون کارشناسی ارشد 96

اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد 96 - 97

دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد 96

انتخاب رشته کارشناسی ارشد 96

نرم افزار تخمین رتبه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد96-97

تمدید ثبت نام کارشناسی ارشد مجازی دانشگاه آزاد

پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد 97-96

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96

 

 

 

 

 

آخرین اخبار