شماره تماس از طریق تلفن ثابت 9099071611

شماره تماس از طریق خط همراه اول 99225595

 

 

اعلام تکمیل ظرفیت کارشناسی‌ارشد ۹۶ از ۱۲ مهر در صورت اعلام رشته‌محل‌های جدید از سوی مؤسسه‌های آموزش عالی و تأیید آن‌ها از سوی دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم یا اعلام تکمیل ظرفیت پذیرش دانشجو از سوی مؤسسه‌ها، درصورت وجود تکمیل ظرفیت موضوع در اطلاعیه‌ای از طریق پایگاه سازمان سنجش در روز چهارشنبه، ۱۲ مهر ۹۶ اطلاع‌رسانی می‌شود.

با توجه به اینکه قبولی در رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بسیار راحت شده اما هنوز هم ثبت نام در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد متقاضیان بسیار زیادی دارد. داوطلبانی که در ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ثبت نام کرده اند و موفق به قبولی شده اند اما از رشته، دانشگاه و شهری که قبول شده اند راضی نیستند می توانند در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد مهر و بهمن 96 شرکت کنند. داوطلبان عزیز دقت داشته باشند برای اینکه انتخاب درستی در تکمیل ظرفیت داشته باشند باید با تمام قوانین و شرایط ثبت نام در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آشنا باشند. در این مقاله اطلاعاتی را در رابطه با نحوه و زمان ثبت نام و نحوه انتخاب رشته در اختیار شما قرار می دهیم در صورت داشتن سوال در رابطه با دانشگاه آزاد با مشاوران سامانه صدای مشاور تحصیلی در ارتباط باشید.

 

 

 

شرایط ثبت نام در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد


داوطلبان گرامی دقت داشته باشند در صورتی می توانند در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد شرکت کنند که در همان سال در کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ثبت نام کرده باشند و در آزمون آن شرکت نموده باشند، داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد ثبت نام کرده اند بعد از اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96 - 97 در شهریور ماه در صورت قبول شدن یا عدم قبولی می توانند با استفاده از اطلاعات ثبت نام خود در رشته های تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد که توسط دانشگاه آزاد ارائه میشود می توانند انتخاب رشته تکمیل ظرفیت خود را انجام دهند. داوطلبانی که در شهریور ماه در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ثبت نام نموده اند از ثبت نام دوباره آنها در بهمن ماه جلوگیری میشود بنابراین افرادی که در تکمیل ظرفیت شهریور ماه شرکت کرده اند می توانند از بهمن ماه سال تحصیلی خود را شروع کنند داوطلبان گرامی نهایت دقت را داشته باشند افرادی حق ثبت نام در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد را ندارند که در یکی از رشته های کارشناسی ارشد در دانشگاه آزاد ثبت نام کرده باشند.

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 
تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611 
تماس از موبایلهای همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595
پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)

 

 

 

نحوه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96


با توجه به توضیحاتی که برای شما عزیزان ارائه دادیم همانطور که می دانید داوطلبانی می توانند در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد شرکت کنند که در آزمون کارشناسی ارشد ثبت نام کرده باشند اما رشته ای که در آن قبول شده اند جز علایق شما نباشد بنابراین می توانید در رشته های که در لیست تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ارائه شده ثبت نام کنید داوطلبان نهایت دقت را داشته باشند که برای انتخاب رشته در تکمیل ظرفیت، رشته های را انتخاب کنند که به آن علاقه داشته باشند زیرا در صورت قبولی در نتایج اولیه بعد از تکمیل ظرفیت و قبولی در تکمیل ظرفیت، قبولی قبلی شما باطل خواهد شد. بنابراین داوطلبانی که در دانشگاه ثبت نام نکرده اند حق ثبت نام در تکمیل ظرفیت بهمن ماه را دارند در صورت داشتن سوال در رابطه با تکمیل ظرفیت و تاثیر کارنامه در انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد  و شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه ها 96 - 97 و ثبت نام کارشناسی ارشد ویژه شاغلین 96 - 97  و ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با مشاوران سامانه صدای مشاور در ارتباط باشید.

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار