شماره تماس از طریق تلفن ثابت 9099071611

شماره تماس از طریق خط همراه اول 99225595

 

 

 

 

متقاضیانی که علاقمند به ثبت نام در کارشناسی ارشد دانشگاه تهران هستند توجه داشته باشند دانشگاه تهران در مقطع کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشجو می پذیرد جهت آگاهی از لیست رشته های ارائه شده و شرایط پذیرش بعد از مطالعه مقاله در صورت داشتن سوال با مشاوران سامانه در ارتباط باشید.

پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه تهران برای سال تحصیلی ۹۷-۹۸ دانشجو بدون آزمون در مقطع کارشناسی ارشد پذیرش می کند. مهلت ثبت نام برای دوره های کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه تهران از ۲۰ آبان ماه آغاز شده و تا ۳۰ آذر ماه ادامه دارد. در صورت تمدید مهلت ثبت نام  یا ارائه لیست رشته ها در زمان های دیگری در سال از همین سایت می توانید اطلاعات لازم را دریافت نمایید. 

 

 

نحوه پذیرش کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه تهران

دانشگاه تهران در راستای سیاست‌های هدایت و حمایت از دانشجویان برتر و ارائه تسهیلات به آنها با استناد به آئین‌نامه شورای هدایت استعداد درخشان وزارت علوم و مصوبه شورای آموزشی دانشگاه برای سال تحصیلی ۹۷-۹۸ در رشته‌هایی که از طریق آزمون سراسری پذیرش دانشجو دارند به صورت مازاد بر ظرفیت و با رعایت کامل مقررات از بین دانشجویان ده درصد برتر و ده درصد دوم دانشگاه در مقایسه با رتبه‌های یک تا سه دانشگاه های سطح یک کشور (بر اساس سطح‌بندی وزارت علوم) دانشجو می‌پذیرد.

متقاضیان دانشگاه‌های سطح یک کشور ملزم به بارگذاری گواهی معدل – رتبه اخذ شده از دانشگاه محل تحصیل و پرداخت مبلغ ۷۵ هزار ریال از طریق درگاه الکترونیکی هستند.

براساس مصوبه شورای آموزشی دانشگاه، تنها دانشجویانی می‌توانند از مزایای این آئین نامه استفاده کنند که علاوه بر دارا بودن تمامی شرایط، هیچگونه درس مردودی در کارنامه آنها (که بی اثر شده) نباشند.

قطعی شدن پذیرش نهایی هر یک از منتخبان منوط به تایید سازمان سنجش آموزش کشور و تایید صلاحیت عمومی معرفی شدگان از سوی هسته گزینش وزارت علوم خواهد بود.

 


جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با کارشناسی ارشد 97 با مشاورین  صدای مشاور  تماس حاصل نمایید
تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611
تماس از موبایلهای همراه اول بدون گرفتن صفر اول :99225595
پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل

 

 لینک مرتبط با کارشناسی ارشد:

زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97 - 98

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97 - 98

پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد بدون آزمون مهندسی ژنتیک و زیست فناوری

شرایط اختصاصی کارشناسی ارشد مجازی ویژه شاغلین 96 - 97

 

 

 

 

 

 

 

  

 

آخرین اخبار