شماره تماس از طریق تلفن ثابت 9099071611

شماره تماس از طریق خط همراه اول 99225595

 

 

10 شهریور زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد

 

 ابراهیم خدایی رئیس سازمان سنجش گفت : با توجه به اینکه نتایج آزمون کارشناسی ارشد برای دانشگاه‌های دولتی و آزاد همزمان اعلام می‌ شود بنابراین در حال حاضر در حال هماهنگی با دانشگاه آزاد برای اعلام نتایج هستیم .

 

 

اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96 - 97 

 

 داوطلبان عزیزی که در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد شرکت کرده و انتخاب رشته خود را انجام داده اند و در حال حاضر بی صبرانه منتظر دریافت نتایج خود هستند توجه داشته باشند که نتایج نهایی کارشناسی ارشد ۹۶ آزاد تا ۱۰ شهریور اعلام می شود، سرپرست مرکز سنجش دانشگاه آزاد گفت: با هماهنگی سازمان سنجش اسامی قبول‌شدگان‌ کارشناسی ارشد تا ۱۰ شهریور ماه اعلام می‌شود. بنابراین داوطلبان گرامی در هر جای کشور که هستند برای دسترسی به نتایج آزمون خود می توانند با مشاوران سامانه صدای مشاور در ارتباط باشند. اما عزیزانی که به هر دلیل در کد انتخابی خود قبول نشده اند نگران نباشند این داوطلبان می توانند در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد شرکت کنند در صورتی که از شرایط ثبت نام در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد خبر ندارند می توانند با مطالعه مقاله ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 96  از نحوه و شرایط ثبت نام در درانشگاه آزاد باخبر شوید درصورتی که در این امر دچار مشکل شدید می توانید با مشاوران سامانه صدای مشاور در ارتباط باشیدو مشاهده اعلام نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه ازاد به مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور بسپارید.

 

 

جهت آگاهی از اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96 - 97 با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 
تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611 
تماس از موبایلهای همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595
پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)

 


اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96

همانطور که در ابتدا به آن اشاره کردیم نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96 در شهریور ماه بر روی سایت داشگاه آزاد قرار میگیرد، داوطلبان عزیز توجه داشته باشند که اعلام نتایج ارشد آزاد 96 از طریق همین مقاله به اطلاع عزیزان خواهد رسید. نتایج داوطلبانی که در اعلام نتایج ارشد آزاد 96 اعلام خواهد شد شامل اطلاعاتی در زمینه اینکه آیاد در کد رشته های انتخابی خود قبول شده اید یا خیر و در مقابل آن ،میزان تراز (نمره کل)آخرین فرد قبولی درآن رشته را در اختیارتان قرار خواهد داد تا قادر باشید دلایل عدم موفقیت خود در آن کد رشته انتخابی در کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد را بررسی نمائید. بنابراین در صورت ی که به اینترنت دسترسی ندارید و می خواهید از شرایط قبولی در نحوه قبولی در ذخیره دانشگاه آزاد 96 - 97  و  میزان شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96 - 97  باخبر شوید و هر سوالی در رابطه با دانشگاه آزاد داشتید می توانند از مشاوره تخصصی مشاوران سامانه صدای مشاور در زمینه دانشگاه آزاد استفاده کنید.

 

 

نحوه ثبت نام در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 


در اینجا اطلاعاتی در رابطه با نحوه پذیرش و انتخاب رشته در تکمیل ظرفیت در اختیار داوطلبان عزیز قرار می دهیم. اگر شما در اعلام نتایج نهایی شهریور ماه هم در یک دانشگاه غیر آزاد ( به واسطه انتخاب رشته در سایت سنجش) و یک دانشگاه آزاد ( به واسطه انتخاب رشته در سایت Azmoom.org ) قبول شده اید نیز می توانید در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد شرکت کنید فقط به این نکته توجه داشته باشید که اگر شما در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ثبت نام کنید و بعد از اعلام نتایج نهایی مشخص شود که در یک دانشگاه قبول شده اید دیگر انتخابی که در شهریور ماه در هر دانشگاه آزاد قبول شده بودید لغو می شود و شما در دانشگاهی حق ثبت نام دارید که در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد قبول شده اید. اما قبولی شما در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ارتباطی به قبولی شما در دانشگاه غیر آزاد( مثل سراسری یا غیرانتفاعی یا پیام نور) ندارد و شما حتی اگر در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد قبول شوید باز هم قبولی های شهریور شما در دانشگاه سراسری به قوت خود باقی است.
ترتیب انتخاب ها در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد تنها باید بر اساس اولویت علاقه هر دانش آموز باشد و نه ترس از شانس قبولی! یعنی به هیج وجه تصور نکنید که شانس قبولی شما در انتخاب اول بالاتر است و اگر انتخاب اولتان رشته محلی باشد که ترازش از ترازی که شما شانس قبولی در آن را دارید بالاتر باشد با انتخاب این رشته محل شما به کل شانس قبولی تان در انتخاب های پایین تر را نیز از دست خواهید داد. بنابراین برای انجام انتخاب درست می توانیدبعد از مطالعه نرم افزار انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد در صورت داشتن سوال با سامانه در ارتباط باشید.

 

 

 

 

 

آخرین اخبار