شماره تماس از طریق تلفن ثابت 9099071611

شماره تماس از طریق خط همراه اول 99225595

 

دانشگاه شهید بهشتی دانشجوی ارشد بدون آزمون پذیرش می کند، متقاضیان ثبت نام و تحصیل در دانشگاه شهید بهشتی جهت آگاهی از شرایط ثبت نام و شهریه دانشگاه شهید بهشتی با مشاوران سامانه دانشگاه با شماره 9099071611 در ارتباط باشید.

دانشگاه شهید بهشتی برای سال تحصیلی ۹۷-۹۸ دانشجوی کارشناسی ارشد بدون آزمون پذیرش می کند. براساس آیین نامه استعدادهای درخشان مصوب وزارت علوم دانشگاه شهید بهشتی برای سال تحصیلی ۹۷-۹۸ دانشجو کارشناسی ارشد بدون آزمون پذیرمی کند.

ثبت نام برای شرکت در این دوره از ۲۰ آبان ماه آغاز و تا ۱۵ آذرماه ادامه دارد. نتایج اولیه پذیرش دوره های بدون آزمون کارشناسی ارشد ۱۳ دی ماه اعلام و نتایج نهایی نیز توسط سازمان سنجش آموزش کشور تا پایان شهریورماه ۹۷ اعلام خواهد شد.

پذیرش متقاضیان دیگر دانشگاه های برای ورود به دوره تحصیلی کارشناسی ارشد بدون آزمون این دانشگاه از میان دانش آموختگان ده درصد برتر دانشگاه های سطح یک و دو انجام خواهد شد. جهت دریافت اطلاعات در رابطه با پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه شهید بهشتی مقاله مورد نظر را مطالعه نمایید.

 

 

لینک مرتبط :

پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه تهران

 

 

 

 

 

 

 

 

متقاضیانی که علاقمند به ثبت نام در کارشناسی ارشد دانشگاه تهران هستند توجه داشته باشند دانشگاه تهران در مقطع کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشجو می پذیرد جهت آگاهی از لیست رشته های ارائه شده و شرایط پذیرش بعد از مطالعه مقاله در صورت داشتن سوال با مشاوران سامانه در ارتباط باشید.

پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه تهران برای سال تحصیلی ۹۷-۹۸ دانشجو بدون آزمون در مقطع کارشناسی ارشد پذیرش می کند. مهلت ثبت نام برای دوره های کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه تهران از ۲۰ آبان ماه آغاز شده و تا ۳۰ آذر ماه ادامه دارد. در صورت تمدید مهلت ثبت نام  یا ارائه لیست رشته ها در زمان های دیگری در سال از همین سایت می توانید اطلاعات لازم را دریافت نمایید. 

 

 

نحوه پذیرش کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه تهران

دانشگاه تهران در راستای سیاست‌های هدایت و حمایت از دانشجویان برتر و ارائه تسهیلات به آنها با استناد به آئین‌نامه شورای هدایت استعداد درخشان وزارت علوم و مصوبه شورای آموزشی دانشگاه برای سال تحصیلی ۹۷-۹۸ در رشته‌هایی که از طریق آزمون سراسری پذیرش دانشجو دارند به صورت مازاد بر ظرفیت و با رعایت کامل مقررات از بین دانشجویان ده درصد برتر و ده درصد دوم دانشگاه در مقایسه با رتبه‌های یک تا سه دانشگاه های سطح یک کشور (بر اساس سطح‌بندی وزارت علوم) دانشجو می‌پذیرد.

متقاضیان دانشگاه‌های سطح یک کشور ملزم به بارگذاری گواهی معدل – رتبه اخذ شده از دانشگاه محل تحصیل و پرداخت مبلغ ۷۵ هزار ریال از طریق درگاه الکترونیکی هستند.

براساس مصوبه شورای آموزشی دانشگاه، تنها دانشجویانی می‌توانند از مزایای این آئین نامه استفاده کنند که علاوه بر دارا بودن تمامی شرایط، هیچگونه درس مردودی در کارنامه آنها (که بی اثر شده) نباشند.

قطعی شدن پذیرش نهایی هر یک از منتخبان منوط به تایید سازمان سنجش آموزش کشور و تایید صلاحیت عمومی معرفی شدگان از سوی هسته گزینش وزارت علوم خواهد بود.

 


جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با کارشناسی ارشد 97 با مشاورین  صدای مشاور  تماس حاصل نمایید
تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611
تماس از موبایلهای همراه اول بدون گرفتن صفر اول :99225595
پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل

 

 لینک مرتبط با کارشناسی ارشد:

زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97 - 98

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97 - 98

پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد بدون آزمون مهندسی ژنتیک و زیست فناوری

شرایط اختصاصی کارشناسی ارشد مجازی ویژه شاغلین 96 - 97

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد شرکت کرده و موفق به انتخاب رشته شده اید فرصت را از دست ندهید اگر از مسافت دانشگاه خود راضی نیستید می توانید در تکمیل ظرفیت دانشگاه های دیگر شانس خود را امتحان کنید برای اگاهی از شرایط پذیرش تکمیل ظرفیت دانشگاه های دیگر بر اساس رتبه ی شما و رشته ای که میخواهید با سامانه صدای مشاور در تماس باشید تا اطلاعات دقیقی را در این باره در اختیار شما قرار دهند.

  

 

ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96 - 97

داوطلبانی که موفق به قبولی در ردانشگاه مورد نظر خود نشده اند می توانند در تکمیل ظرفیت دانشگاه ها برای کارشناسی ارشد ثبت نام کنند و شانس خود را برای قبولی در تکمیل ظرفیت دانشگاه های مورد نظرر خود امتحان کنند زیرا در برخی موترد دانشجویان دیگر ممکن است بعد از قبولی اقدام به ثبت نام نکنند و فرصت برای دانشجویانی که در تکمیل ظرفیت ثبت نام کرده اند به وجود بیاید. بنابراین برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با شرایط قبولی د رتکمیل ظرفیت کلیه دانشگاه ها و کلیه رشته ها با مشاوران سامانه صدای مشاور در تماس باشید.

 

 

نحوه ثبت نام در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96 

اگر شما در اعلام نتایج نهایی شهریور ماه هم در یک دانشگاه غیر آزاد ( به واسطه انتخاب رشته در سایت سنجش) و یک دانشگاه آزاد ( به واسطه انتخاب رشته در سایت Azmoom.org ) قبول شده اید نیز می توانید در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد شرکت کنید فقط به این نکته توجه داشته باشید که اگر شما در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ثبت نام کنید و بعد از اعلام نتایج نهایی مشخص شود که در یک دانشگاه قبول شده اید دیگر انتخابی که در شهریور ماه در هر دانشگاه آزاد قبول شده بودید لغو می شود و شما در دانشگاهی حق ثبت نام دارید که در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد قبول شده اید. اما قبولی شما در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ارتباطی به قبولی شما در دانشگاه غیر آزاد( مثل سراسری یا غیرانتفاعی یا پیام نور) ندارد و شما حتی اگر در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد قبول شوید باز هم قبولی های شهریور شما در دانشگاه سراسری به قوت خود باقی است.
ترتیب انتخاب ها در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد تنها باید بر اساس اولویت علاقه هر دانش آموز باشد و نه ترس از شانس قبولی! یعنی به هیج وجه تصور نکنید که شانس قبولی شما در انتخاب اول بالاتر است و اگر انتخاب اولتان رشته محلی باشد که ترازش از ترازی که شما شانس قبولی در آن را دارید بالاتر باشد با انتخاب این رشته محل شما به کل شانس قبولی تان در انتخاب های پایین تر را نیز از دست خواهید داد.

 

 

 

 

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96 با مشاورین صدای مشاور در تماس باشید.

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611 

تماس از موبایلهای همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)

 

پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد

کلیه حائزین شرایط درخواست کننده دوره کارشناسی ارشد شامل استعدادهای برتر و فارغ التحصیلان ممتاز براساس حداقل معدل ۱۶ برای رشته های غیر علوم انسانی و ۱۷ برای رشته های علوم انسانی و سایر شرایط مندرج در شیوه نامه اجرایی براساس امتیازات حاصل از معدل و سایر شاخص های مرتبط ارزیابی و براساس ظرفیت ۱۰ درصدی برای هر یک از رشته/محل های انتخابی گزینش علمی خواهند شد.
پذیرش دانش آموختگان واجد شرایط در هر سال تحصیلی تنها برای یک بار و فقط در رشته همنام و متجانس امکان پذیر است.
ترم تابستانی و مرخصی بدون احتساب سنوات جزء نیمسال های تحصیلی محسوب نمی شوند، مشروط به این که تعداد نیمسال های تحصیلی برای دوره کارشناسی پیوسته ۸ نیمسال و برای دوره کارشناسی ناپیوسته ۴ نیمسال بیشتر نشود.
دانشجویانی که طول مدت تحصیلشان به دلایلی خارج از اختیار خود (مانند بیماری، مأموریت والدین یا همسر، ازدواج و طلاق و یا به دلیل زایمان) حداکثر دو نیمسال تحصیلی بیش از مدت مجاز این شیوه نامه شود در صورت تأیید کمیسیون موارد خاص دانشگاه می توانند از این تسهیلات استفاده نمایند.
تغییر رشته یا محل تحصیل افراد پذیرفته شده مجاز نیست.
کلیه دانش آموختگان که شرایط ممتاز را دارند برای پذیرش بدون آزمون باید تا پایان شهریور ماه هر سال دانش آموخته شوند.
دانشجویانی که دارای دروس معادل سازی شده باشند، شامل پذیرش بدون آزمون نمی شوند.
داوطلبان دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته بدون آزمون مجاز به انتخاب حداکثر ۱۰۰ رشته/محل از یک مجموعه از جدول شماره یک و دو این دفترچه راهنما می باشند.
داوطلبان مشمول وظیفه عمومی پذیرش بدون آزمون دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته در صورت پذیرفته شدن لازم است سایر شرایط را مشابه پذیرفته شدگان با آزمون این دوره دارا بوده و در موعد ثبت نام مدارک لازم، از جمله مدرک وضعیت وظیفه عمومی ارائه کنند و شرایط اشاره شده در پیوست شماره ۲ دفترچه راهنما را دارا باشند.

 

 

 

 

لینک های مرتبط با کارشناسی ارشد برای دریافت اطلاعات روی لینک های زیر کلیک کنید.

 دانلود سوالات آزمون کارشناسی ارشد 96

اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد 96 - 97

دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد 96

انتخاب رشته کارشناسی ارشد 96

نرم افزار تخمین رتبه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد96-97

تمدید ثبت نام کارشناسی ارشد مجازی دانشگاه آزاد

پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد 97-96

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96

 

 

 

 

 

  

داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد شرکت کرده اند همانطور که می دانید آزمون کارشناسی ارشد آزاد و سراسری امسال برای اولین بار ادغام شد بنابراین داوطلبان برای دریافت نتایج خود باید به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و نتایج خود را در یک صفحه مشترک در سایت سازمان سنجش دریافت کنند، داوطلبانی که نسبت به نتایج ازمون خود اعتراض داشته اند دقت داشته باشند که سازمان سنجش اطلاعیه ای را در قالب نحوه پیگیری معترضان به نتایج دانشگاه آزاد اسلامی منتشر کرد.  

 

جهت آگاهی از نحوه اعتراض به نتایج آزمون کارشناسی ارشد 96 با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 
تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611 
تماس از موبایلهای همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595
پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)

 

 

نحوه اعتراض به نتایج آزمون کارشناسی ارشد 96

 

نحوه اعتراض به نتایج آزمون کارشناسی ارشد سراسری و آزاد 96 - 97

بنابراین داوطلبانی که به نتایج آزمون کارشناسی ارشد سراسری و آزاد خود اعتراض دارند می توانند از طریق شماره ۴۷۴۳-۰۲۱  اعتراض خود را پیگیری کنند و یا بصورت اینترنتی، تلفنی و مراجعه حضوری، می توانند نتایج آزمون خود را دریافت کنند و در صورت نیاز  می توانند به ستاد پاسخگویی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی: تهران، انتهای اتوبان شهید ستاری شمال، سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی به صورت حضوری مراجعه کنند.

در صورتی که به هریک از موارد بالا برای اعلام اعتراض خود دسترسی نداشتند می توانند با شماره های سامانه صدای مشاور که در ابتدای مطلب ذکر شده است تماس بگیرید و از شرایط ثبت نام خود و نحوه اعتراض به نتایج آزمون خود و در صورت نیاز برای آگاهی از شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بعد از مطالعه مقاله با کلیک بر روی لینک آبی در صورت داشتن سوال می توانید با مشاوران سامانه صدای مشاور در ارتباط باشید.

 

 

 

 

  

داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد شرکت کرده اند همانطور که می دانید آزمون کارشناسی ارشد آزاد و سراسری امسال برای اولین بار ادغام شد بنابراین داوطلبان برای دریافت نتایج خود باید به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و نتایج خود را در یک صفحه مشترک در سایت سازمان سنجش دریافت کنند، داوطلبانی که نسبت به نتایج ازمون خود اعتراض داشته اند دقت داشته باشند که سازمان سنجش اطلاعیه ای را در قالب نحوه پیگیری معترضان به نتایج دانشگاه آزاد اسلامی منتشر کرد.  

 

جهت آگاهی از نحوه اعتراض به نتایج آزمون کارشناسی ارشد 96 با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 
تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611 
تماس از موبایلهای همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595
پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)

 

 

نحوه اعتراض به نتایج آزمون کارشناسی ارشد 96

 

نحوه اعتراض به نتایج آزمون کارشناسی ارشد سراسری و آزاد 96 - 97

بنابراین داوطلبانی که به نتایج آزمون کارشناسی ارشد سراسری و آزاد خود اعتراض دارند می توانند از طریق شماره ۴۷۴۳-۰۲۱  اعتراض خود را پیگیری کنند و یا بصورت اینترنتی، تلفنی و مراجعه حضوری، می توانند نتایج آزمون خود را دریافت کنند و در صورت نیاز  می توانند به ستاد پاسخگویی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی: تهران، انتهای اتوبان شهید ستاری شمال، سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی به صورت حضوری مراجعه کنند.

در صورتی که به هریک از موارد بالا برای اعلام اعتراض خود دسترسی نداشتند می توانند با شماره های سامانه صدای مشاور که در ابتدای مطلب ذکر شده است تماس بگیرید و از شرایط ثبت نام خود و نحوه اعتراض به نتایج آزمون خود و در صورت نیاز برای آگاهی از شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بعد از مطالعه مقاله با کلیک بر روی لینک آبی در صورت داشتن سوال می توانید با مشاوران سامانه صدای مشاور در ارتباط باشید.

 

 

 

 

  

داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد شرکت کرده اند همانطور که می دانید آزمون کارشناسی ارشد آزاد و سراسری امسال برای اولین بار ادغام شد بنابراین داوطلبان برای دریافت نتایج خود باید به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و نتایج خود را در یک صفحه مشترک در سایت سازمان سنجش دریافت کنند، داوطلبانی که نسبت به نتایج ازمون خود اعتراض داشته اند دقت داشته باشند که سازمان سنجش اطلاعیه ای را در قالب نحوه پیگیری معترضان به نتایج دانشگاه آزاد اسلامی منتشر کرد.  

 

جهت آگاهی از نحوه اعتراض به نتایج آزمون کارشناسی ارشد 96 با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 
تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611 
تماس از موبایلهای همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595
پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)

 

 

نحوه اعتراض به نتایج آزمون کارشناسی ارشد 96

 

نحوه اعتراض به نتایج آزمون کارشناسی ارشد سراسری و آزاد 96 - 97

بنابراین داوطلبانی که به نتایج آزمون کارشناسی ارشد سراسری و آزاد خود اعتراض دارند می توانند از طریق شماره ۴۷۴۳-۰۲۱  اعتراض خود را پیگیری کنند و یا بصورت اینترنتی، تلفنی و مراجعه حضوری، می توانند نتایج آزمون خود را دریافت کنند و در صورت نیاز  می توانند به ستاد پاسخگویی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی: تهران، انتهای اتوبان شهید ستاری شمال، سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی به صورت حضوری مراجعه کنند.

در صورتی که به هریک از موارد بالا برای اعلام اعتراض خود دسترسی نداشتند می توانند با شماره های سامانه صدای مشاور که در ابتدای مطلب ذکر شده است تماس بگیرید و از شرایط ثبت نام خود و نحوه اعتراض به نتایج آزمون خود و در صورت نیاز برای آگاهی از شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بعد از مطالعه مقاله با کلیک بر روی لینک آبی در صورت داشتن سوال می توانید با مشاوران سامانه صدای مشاور در ارتباط باشید.

 

 

 

 

 

 

اعلام تکمیل ظرفیت کارشناسی‌ارشد ۹۶ از ۱۲ مهر در صورت اعلام رشته‌محل‌های جدید از سوی مؤسسه‌های آموزش عالی و تأیید آن‌ها از سوی دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم یا اعلام تکمیل ظرفیت پذیرش دانشجو از سوی مؤسسه‌ها، درصورت وجود تکمیل ظرفیت موضوع در اطلاعیه‌ای از طریق پایگاه سازمان سنجش در روز چهارشنبه، ۱۲ مهر ۹۶ اطلاع‌رسانی می‌شود.

با توجه به اینکه قبولی در رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بسیار راحت شده اما هنوز هم ثبت نام در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد متقاضیان بسیار زیادی دارد. داوطلبانی که در ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ثبت نام کرده اند و موفق به قبولی شده اند اما از رشته، دانشگاه و شهری که قبول شده اند راضی نیستند می توانند در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد مهر و بهمن 96 شرکت کنند. داوطلبان عزیز دقت داشته باشند برای اینکه انتخاب درستی در تکمیل ظرفیت داشته باشند باید با تمام قوانین و شرایط ثبت نام در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آشنا باشند. در این مقاله اطلاعاتی را در رابطه با نحوه و زمان ثبت نام و نحوه انتخاب رشته در اختیار شما قرار می دهیم در صورت داشتن سوال در رابطه با دانشگاه آزاد با مشاوران سامانه صدای مشاور تحصیلی در ارتباط باشید.

 

  

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 
تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611 
تماس از موبایلهای همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595
پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)

 

 


زمان دقیق ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد


داوطلبان عزیزی که بدلیل انتخاب نادرست و یا نداشتن علاقه به رشته ای که انجام انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در آن قبول شده اند و یا مشکلات برای ادامه تحصیل در شهر دیگر دارند و علاقمند به ثبت نام در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد هستند دقت داشته باشند که ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد دو بار انجام میشود، اولین بار هفته اول مهر و دومین بار ابتدای بهمن ماه انجام میشود. زمان دقیق ثبت نام توسط سازمان سنجش اعلام میشود داوطلبان دقت داشته باشند برای شرکت در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد حتما باید اطلاعات ثبت نام خود را در دست داشته باشند، در صورت فراموشی می توانید از خدمات مشاوره تلفنی تحصیلی سامانه صدای مشاور کمک بگیرید.

 

نحوه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96


با توجه به توضیحاتی که برای شما عزیزان ارائه دادیم همانطور که می دانید داوطلبانی می توانند در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد شرکت کنند که در آزمون کارشناسی ارشد ثبت نام کرده باشند اما رشته ای که در آن قبول شده اند جز علایق شما نباشد بنابراین می توانید در رشته های که در لیست تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ارائه شده ثبت نام کنید داوطلبان نهایت دقت را داشته باشند که برای انتخاب رشته در تکمیل ظرفیت، رشته های را انتخاب کنند که به آن علاقه داشته باشند زیرا در صورت قبولی در نتایج اولیه بعد از تکمیل ظرفیت و قبولی در تکمیل ظرفیت، قبولی قبلی شما باطل خواهد شد. بنابراین داوطلبانی که در دانشگاه ثبت نام نکرده اند حق ثبت نام در تکمیل ظرفیت بهمن ماه را دارند در صورت داشتن سوال در رابطه با تکمیل ظرفیت و تاثیر کارنامه در انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد  و شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه ها 96 - 97 و ثبت نام کارشناسی ارشد ویژه شاغلین 96 - 97  و ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با مشاوران سامانه صدای مشاور در ارتباط باشید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اعلام تکمیل ظرفیت کارشناسی‌ارشد ۹۶ از ۱۲ مهر در صورت اعلام رشته‌محل‌های جدید از سوی مؤسسه‌های آموزش عالی و تأیید آن‌ها از سوی دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم یا اعلام تکمیل ظرفیت پذیرش دانشجو از سوی مؤسسه‌ها، درصورت وجود تکمیل ظرفیت موضوع در اطلاعیه‌ای از طریق پایگاه سازمان سنجش در روز چهارشنبه، ۱۲ مهر ۹۶ اطلاع‌رسانی می‌شود.

با توجه به اینکه قبولی در رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بسیار راحت شده اما هنوز هم ثبت نام در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد متقاضیان بسیار زیادی دارد. داوطلبانی که در ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ثبت نام کرده اند و موفق به قبولی شده اند اما از رشته، دانشگاه و شهری که قبول شده اند راضی نیستند می توانند در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد مهر و بهمن 96 شرکت کنند. داوطلبان عزیز دقت داشته باشند برای اینکه انتخاب درستی در تکمیل ظرفیت داشته باشند باید با تمام قوانین و شرایط ثبت نام در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آشنا باشند. در این مقاله اطلاعاتی را در رابطه با نحوه و زمان ثبت نام و نحوه انتخاب رشته در اختیار شما قرار می دهیم در صورت داشتن سوال در رابطه با دانشگاه آزاد با مشاوران سامانه صدای مشاور تحصیلی در ارتباط باشید.

 

 

تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد

 

شرایط ثبت نام در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد


داوطلبان گرامی دقت داشته باشند در صورتی می توانند در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد شرکت کنند که در همان سال در کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ثبت نام کرده باشند و در آزمون آن شرکت نموده باشند، داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد ثبت نام کرده اند بعد از اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96 - 97 در شهریور ماه در صورت قبول شدن یا عدم قبولی می توانند با استفاده از اطلاعات ثبت نام خود در رشته های تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد که توسط دانشگاه آزاد ارائه میشود می توانند انتخاب رشته تکمیل ظرفیت خود را انجام دهند. داوطلبانی که در شهریور ماه در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ثبت نام نموده اند از ثبت نام دوباره آنها در بهمن ماه جلوگیری میشود بنابراین افرادی که در تکمیل ظرفیت شهریور ماه شرکت کرده اند می توانند از بهمن ماه سال تحصیلی خود را شروع کنند داوطلبان گرامی نهایت دقت را داشته باشند افرادی حق ثبت نام در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد را ندارند که در یکی از رشته های کارشناسی ارشد در دانشگاه آزاد ثبت نام کرده باشند.

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 
تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611 
تماس از موبایلهای همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595
پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)

 

 


زمان دقیق ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد


داوطلبان عزیزی که بدلیل انتخاب نادرست و یا نداشتن علاقه به رشته ای که انجام انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در آن قبول شده اند و یا مشکلات برای ادامه تحصیل در شهر دیگر دارند و علاقمند به ثبت نام در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد هستند دقت داشته باشند که ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد دو بار انجام میشود، اولین بار هفته اول مهر و دومین بار ابتدای بهمن ماه انجام میشود. زمان دقیق ثبت نام توسط سازمان سنجش اعلام میشود داوطلبان دقت داشته باشند برای شرکت در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد حتما باید اطلاعات ثبت نام خود را در دست داشته باشند، در صورت فراموشی می توانید از خدمات مشاوره تلفنی تحصیلی سامانه صدای مشاور کمک بگیرید.

 

نحوه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96


با توجه به توضیحاتی که برای شما عزیزان ارائه دادیم همانطور که می دانید داوطلبانی می توانند در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد شرکت کنند که در آزمون کارشناسی ارشد ثبت نام کرده باشند اما رشته ای که در آن قبول شده اند جز علایق شما نباشد بنابراین می توانید در رشته های که در لیست تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ارائه شده ثبت نام کنید داوطلبان نهایت دقت را داشته باشند که برای انتخاب رشته در تکمیل ظرفیت، رشته های را انتخاب کنند که به آن علاقه داشته باشند زیرا در صورت قبولی در نتایج اولیه بعد از تکمیل ظرفیت و قبولی در تکمیل ظرفیت، قبولی قبلی شما باطل خواهد شد. بنابراین داوطلبانی که در دانشگاه ثبت نام نکرده اند حق ثبت نام در تکمیل ظرفیت بهمن ماه را دارند در صورت داشتن سوال در رابطه با تکمیل ظرفیت و تاثیر کارنامه در انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد  و شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه ها 96 - 97 و ثبت نام کارشناسی ارشد ویژه شاغلین 96 - 97  با مشاوران سامانه صدای مشاور در ارتباط باشید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اعلام تکمیل ظرفیت کارشناسی‌ارشد ۹۶ از ۱۲ مهر در صورت اعلام رشته‌محل‌های جدید از سوی مؤسسه‌های آموزش عالی و تأیید آن‌ها از سوی دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم یا اعلام تکمیل ظرفیت پذیرش دانشجو از سوی مؤسسه‌ها، درصورت وجود تکمیل ظرفیت موضوع در اطلاعیه‌ای از طریق پایگاه سازمان سنجش در روز چهارشنبه، ۱۲ مهر ۹۶ اطلاع‌رسانی می‌شود.

با توجه به اینکه قبولی در رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بسیار راحت شده اما هنوز هم ثبت نام در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد متقاضیان بسیار زیادی دارد. داوطلبانی که در ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ثبت نام کرده اند و موفق به قبولی شده اند اما از رشته، دانشگاه و شهری که قبول شده اند راضی نیستند می توانند در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد مهر و بهمن 96 شرکت کنند. داوطلبان عزیز دقت داشته باشند برای اینکه انتخاب درستی در تکمیل ظرفیت داشته باشند باید با تمام قوانین و شرایط ثبت نام در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آشنا باشند. در این مقاله اطلاعاتی را در رابطه با نحوه و زمان ثبت نام و نحوه انتخاب رشته در اختیار شما قرار می دهیم در صورت داشتن سوال در رابطه با دانشگاه آزاد با مشاوران سامانه صدای مشاور تحصیلی در ارتباط باشید.

 

 

 

شرایط ثبت نام در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد


داوطلبان گرامی دقت داشته باشند در صورتی می توانند در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد شرکت کنند که در همان سال در کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ثبت نام کرده باشند و در آزمون آن شرکت نموده باشند، داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد ثبت نام کرده اند بعد از اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96 - 97 در شهریور ماه در صورت قبول شدن یا عدم قبولی می توانند با استفاده از اطلاعات ثبت نام خود در رشته های تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد که توسط دانشگاه آزاد ارائه میشود می توانند انتخاب رشته تکمیل ظرفیت خود را انجام دهند. داوطلبانی که در شهریور ماه در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ثبت نام نموده اند از ثبت نام دوباره آنها در بهمن ماه جلوگیری میشود بنابراین افرادی که در تکمیل ظرفیت شهریور ماه شرکت کرده اند می توانند از بهمن ماه سال تحصیلی خود را شروع کنند داوطلبان گرامی نهایت دقت را داشته باشند افرادی حق ثبت نام در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد را ندارند که در یکی از رشته های کارشناسی ارشد در دانشگاه آزاد ثبت نام کرده باشند.

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 
تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611 
تماس از موبایلهای همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595
پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)

 

 

 

نحوه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96


با توجه به توضیحاتی که برای شما عزیزان ارائه دادیم همانطور که می دانید داوطلبانی می توانند در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد شرکت کنند که در آزمون کارشناسی ارشد ثبت نام کرده باشند اما رشته ای که در آن قبول شده اند جز علایق شما نباشد بنابراین می توانید در رشته های که در لیست تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ارائه شده ثبت نام کنید داوطلبان نهایت دقت را داشته باشند که برای انتخاب رشته در تکمیل ظرفیت، رشته های را انتخاب کنند که به آن علاقه داشته باشند زیرا در صورت قبولی در نتایج اولیه بعد از تکمیل ظرفیت و قبولی در تکمیل ظرفیت، قبولی قبلی شما باطل خواهد شد. بنابراین داوطلبانی که در دانشگاه ثبت نام نکرده اند حق ثبت نام در تکمیل ظرفیت بهمن ماه را دارند در صورت داشتن سوال در رابطه با تکمیل ظرفیت و تاثیر کارنامه در انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد  و شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه ها 96 - 97 و ثبت نام کارشناسی ارشد ویژه شاغلین 96 - 97  و ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با مشاوران سامانه صدای مشاور در ارتباط باشید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اعلام تکمیل ظرفیت کارشناسی‌ارشد ۹۶ از ۱۲ مهر در صورت اعلام رشته‌محل‌های جدید از سوی مؤسسه‌های آموزش عالی و تأیید آن‌ها از سوی دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم یا اعلام تکمیل ظرفیت پذیرش دانشجو از سوی مؤسسه‌ها، درصورت وجود تکمیل ظرفیت موضوع در اطلاعیه‌ای از طریق پایگاه سازمان سنجش در روز چهارشنبه، ۱۲ مهر ۹۶ اطلاع‌رسانی می‌شود.

با توجه به اینکه قبولی در رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بسیار راحت شده اما هنوز هم ثبت نام در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد متقاضیان بسیار زیادی دارد. داوطلبانی که در ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ثبت نام کرده اند و موفق به قبولی شده اند اما از رشته، دانشگاه و شهری که قبول شده اند راضی نیستند می توانند در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد مهر و بهمن 96 شرکت کنند. داوطلبان عزیز دقت داشته باشند برای اینکه انتخاب درستی در تکمیل ظرفیت داشته باشند باید با تمام قوانین و شرایط ثبت نام در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آشنا باشند. در این مقاله اطلاعاتی را در رابطه با نحوه و زمان ثبت نام و نحوه انتخاب رشته در اختیار شما قرار می دهیم در صورت داشتن سوال در رابطه با دانشگاه آزاد با مشاوران سامانه صدای مشاور تحصیلی در ارتباط باشید.

 

 

 

شرایط ثبت نام در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد


داوطلبان گرامی دقت داشته باشند در صورتی می توانند در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد شرکت کنند که در همان سال در کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ثبت نام کرده باشند و در آزمون آن شرکت نموده باشند، داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد ثبت نام کرده اند بعد از اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96 - 97 در شهریور ماه در صورت قبول شدن یا عدم قبولی می توانند با استفاده از اطلاعات ثبت نام خود در رشته های تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد که توسط دانشگاه آزاد ارائه میشود می توانند انتخاب رشته تکمیل ظرفیت خود را انجام دهند. داوطلبانی که در شهریور ماه در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ثبت نام نموده اند از ثبت نام دوباره آنها در بهمن ماه جلوگیری میشود بنابراین افرادی که در تکمیل ظرفیت شهریور ماه شرکت کرده اند می توانند از بهمن ماه سال تحصیلی خود را شروع کنند داوطلبان گرامی نهایت دقت را داشته باشند افرادی حق ثبت نام در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد را ندارند که در یکی از رشته های کارشناسی ارشد در دانشگاه آزاد ثبت نام کرده باشند.

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 
تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611 
تماس از موبایلهای همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595
پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)

 

 

 

نحوه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96


با توجه به توضیحاتی که برای شما عزیزان ارائه دادیم همانطور که می دانید داوطلبانی می توانند در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد شرکت کنند که در آزمون کارشناسی ارشد ثبت نام کرده باشند اما رشته ای که در آن قبول شده اند جز علایق شما نباشد بنابراین می توانید در رشته های که در لیست تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ارائه شده ثبت نام کنید داوطلبان نهایت دقت را داشته باشند که برای انتخاب رشته در تکمیل ظرفیت، رشته های را انتخاب کنند که به آن علاقه داشته باشند زیرا در صورت قبولی در نتایج اولیه بعد از تکمیل ظرفیت و قبولی در تکمیل ظرفیت، قبولی قبلی شما باطل خواهد شد. بنابراین داوطلبانی که در دانشگاه ثبت نام نکرده اند حق ثبت نام در تکمیل ظرفیت بهمن ماه را دارند در صورت داشتن سوال در رابطه با تکمیل ظرفیت و تاثیر کارنامه در انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد  و شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه ها 96 - 97 و ثبت نام کارشناسی ارشد ویژه شاغلین 96 - 97  و ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با مشاوران سامانه صدای مشاور در ارتباط باشید.

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار