شماره تماس از طریق تلفن ثابت 9099071611

شماره تماس از طریق خط همراه اول 99225595

 

باتوجه به اینکه ثبت نام مدارس نمونه دولتی 96 از روز شنبه 14 اسفند ماه 95 شروع و تا اوایل اردیبهشت ماه به صورت استانی به طول انجامید، زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی 96 - 97 در همه مقاطع در در روز جمعه 9 تیرماه  ساعت 9 صبح انجام خواهد پذیرفت با توجه به این که حضور داوطلبان در جلسه آزمون ورودی بدون ارائه کارت ورود به جلسه ممنوع میباشد داوطلبان دقت داشته باشند که کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی خود را با نهایت دقت دریافت کنند. بنابراین در صورت بروز هرگونه مشکلی مثل عدم تطابق اطلاعات کارت ورود به جلسه آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی 96 - 97 و هرسوالی که دارید می توانید از خدمات مشاوره تحصیلی سامانه صدای مشاور استفاده کنید.

 

سایت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی

سایت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 3 الی 4 روز قبل از برگزاری آزمون نمونه دولتی بازمی شود. مدارس مربوط باید کارت ورود به جلسه داوطلبان آزمون ورودی نمونه دولتی رابه همراه نشانی و کروکی دقیق حوزه امتحانی به داوطلبان ارائه دهند. دانش آموزان دقت لازم را داشته باشند که مشخصات روی کارت با اصل شناسنامه داوطلب یکی باشد،شرکت در آزمون نمونه دولتی بدون ارائه کارت ممنوع می باشد. بنابراین برای دریافت اطلاعات در رابطه با کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی،محل دقیق برگزاری و زمان دقیق برگزاری با مشاوران سامانه صدای مشاور از تلفن ثابت با شماره 9099071611 در تماس باشید.

 


زمان دقیق دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی


زمان دقیق دریافت کارت ورود به جلسه نمونه دولتی چند روز قبل از زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی می باشد، داوطلبان برای دریافت کارت باید چند روز قبل به مدارس مربوطه مراجعه کنند، با توچه به زمان برگزاری از 3 تیر تا 8 تیر دانش آموزان باید برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون اقدام کنند در صورت عدم دریافت کارت ویا نداشتن کارت شرکت داوطلبان در جلسه آزمون ممنوع می باشد. بنابراین برای دریافت به موقع کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی خود با سامانه صدای مشاور از در ارتباط باشید. 

 

 

زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی 

مهمترین موضوع بعد از ثبت نام نمونه دولتی برای دانش آموزان و داوطلبان آگاهی از زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی می باشد همانطور که گفتیم زمان شروع ثبت نام از اسفندماه می باشد و تا اوایل فروردین ماه می باشد، زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی جمعه 9 تیرماه هر سال انجام میشود، برای آگاهی از زمان دقیق برگزاری آزمون نمونه دولتی و محل برگزاری آزمون با مشاوران سامانه صدای مشاور ...

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید
تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611
تماس از موبایلهای همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 9922559500
پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)

 

 

کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی

 

 

 

 

دانلود سوالات آزمون نمونه دولتی 


سوالات آزمون نمونه دولتی بصورت چهارگزینه ای فقط با یک پاسخ صحیح می باشد، پاسخ اشتباه به سوالات امتیاز منفی دارد به این صورت که هر پاسخ درست 3 امتیاز مثبت و هرپاسخ اشتباه یک امتیاز منفی داردو برای سوالات بدون پاسخ امتیازی در نظر گرفته نمی شود. سوالات درس قرآن و هدیه آسمان به گونه ای طراحی میشود که اکثر دانش آموزان می توانند به آن پاسخ دهند. برای دریافت نمونه سوالات آزمون دولتی سال های قبل و کلید پاسخ به سوالات و همچنین برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 96 می توانید.

 

 

 

برای دریافت اطلاعات در رابطه با مدارس نمونه دولتی روی لینک هایی زیر کلیک کنید.

زمان ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی 

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 

تدریس خصوصی دروس نمونه دولتی 

تاریخ برگزاری آزمون نمونه دولتی 

معرفی بهترین کتاب های آزمون نمونه دولتی 96 

منابع آزمون نمونه دولتی 96 97

اعتراض آزمون نمونه دولتی 

نتایج اعتراض به آزمون نمونه دولتی 96 

تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی 96 

 لیست مدارس نمونه دولتی 

اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 

برنامه ریزی آزمون نمونه دولتی 

 

 

 

آخرین اخبار