شماره تماس از طریق تلفن ثابت 9099071611

شماره تماس از طریق خط همراه اول 99225595

 

با توجه به اهمیت ثبت نام در مدارس نمونه دولتی برای والدین و دانش آموزان متقاضیان ثبت نام نمونه دولتی بعد از مدارس تیزهوشان بسیار زیاد می باشد  همانطور که می دانید زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی در تیرماه بوده، مهم ترین موضوع بعد از ثبت نام برای دانش آموزان دسترسی به اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 96 - 97  هر استان می باشد، همانطور که می دانید دریافت سایت اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی استان ها برای استان بندرعباس اینترنتی بوده و جواب نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی هر شهر توسط اداره ی آموزش و پرورش همان شهر منتشر می شود. کارنامه داوطلبان شامل همه ی اطلاعات تراز و معدل، محل سکونت، محل تحصیل، نمرات خام می باشد همچنین فهرست ذخیره توسط اداره آموزش و پروش تهیه شده و در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد. همچنین داوطلبانی که موفق به قبولی در آزمون نمونه دولتی نشده اند می توانند کارنامه کامل خود شامل تعداد پاسخ های صحیح و غلط ، نمره کسب شده در هر ماده درسی، نمره تراز  ، نمره تراز شده آخرین نفر پذیرفته شده در مدرسه مورد تقاضای او صادر خواهد شد و در اختیار دانش آموز قرار می گیرد. بنابراین والدین و دانش آموزان گرامی در صورت عدم دسترسی به اینترنت و عدم دسترسی به سایت اعلام نتایج و  مواجه شدن با هرگونه مشکلی برای مشاهده نتایج آزمون نمونه دولتی 96 دنش آموزان خود، می توانید از خدمات مشاور تحصیلی تلفنی سامانه صدای مشاور تحصیلی استفاده نمایید. تمامی مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور آماده خدمات رسانی به شما خانواده های محترم میباشد.

 

 

 

زمان دقیق اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی بندرعباس 96 - 97

 همانطور که گفتیم سایت اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی استان ها شهر های مختلف متفاوت است بنابراین دانش آموزانی که در آزمون مدارس نمونه دولتی بندرعباس ثبت نام کرده اند در جریان باشند که نتايج آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی بندرعباس دوره اول و دوم متوسط از 25 تیرماه ساعت 10 صبح در  سايت  آموزش و پرورش بندرعباس منتشر می شود. داوطلبانی که می خواهند از  تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی 96 97 می توانند یا مشاوران سامانه صدای مشاور در ارتباط باشند.

اداره کل آموزش پرورش استان بندرعباس موظف است که به متقاضیان ثبت نام، وضعیت مدارس که شامل مکان، تعداد واحد های آموزشی نمونه دولتی در یک منطقه و بندرعباسه های قابل تحصیل در آن و ظرفیت پذیرش مدارس نمونه دولتی را در اختیار دانش آموزان قرار دهد. گزینش دانش آموز پایه هفتم ابتدایی در آزمون نمونه دولتی 96 - 97 بر مبنای نمره آزمون نمونه دولتی خواهد بود. گزینشش دانش آموزان پایه نهم در آزمون ورودی نمونه دولتی دبیرستان های دوره دوم متوسطه در بندرعباسه های نظری و یا هنرستان های فنی حرفه ای بر مبنای میانگین نمره آزمون ورودی و معدل کل پایه نهم به این معنا که 50% نمره آزمون ورودی و 500% معدل کل پایه نهم خواهد بود. البته در پذیرش مدارس نمونه دولتی سهمیه های شاهد و سهمیه های روستایی نیز لحاظ خواهد شد که در ادامه توضیح خواهیم پرداخت.

 

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 
تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611 
تماس از موبایلهای همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595
پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)

 

 اعلام نتایج آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی اصفهان 96 - 97

 

 


سهمیه شاهد در آزمون نمونه دولتی 96

 همانطور که می دانید سهمیه شاهد در پذیرش دبیرستان های نمونه دولتی دوره های اول و دوم متوسطه در بندرعباسه های نظری و یا هنرستان ده درصد می باشد و دانش آموزان با داشتن شرایط زیر می توانند از سهمیه شاهد خود تا حدودی برای قبولی در آزمون نمونه دولتی استفاده کنند. فرزندان شاهد، فرزندان جانبازان 50 درصد به بالا و ازادگان با بیش از 3 سال سابقه اسارت داشته باشندو همچنین فرزندان جانبازان 25 درصدتا 49 درصد و آزادگان با بیش از 6 ماه سابقه اسارت دارند مورد دیگر فرزندان جانبازان زیر 25 درصد و آزادگان با کمتر از 6 ماه سابقه اسارت دارند بنابراین  دانش آموزان باید حداقل تا هفتاد درصد نمره آزمون را در کنار استفاده از این سهمیه ها کسب کنند.

 

سهمیه روستایی در آزمون نمونه دولتی چیست؟

بر  اساس قانون مدارس نمونه دولتی و براساس مصوبات و دستور العمل های اجرای، ادارات کل آموزش پرورش های کل استان ها قادر خواهند بود که نسبت به اعمال سهمیه روستایی اقدام نمایند . بنابراین واضح است که میزان سهمیه پذیرش دانش آموزان روستایی با توجه به تعداد دانش آموزانی که سهمیه روستایی و موقعیت جغرافیایی استان در مدارس نمونه دولتی در مقطع دبیرستان یا هنرستان به آنها تعلق میگیرد، در اختیار اداره کل اموزش و پرورش استان خواهد بود . لازم به ذکر است دانش آموزان عشایری به علت اینکه کوچ میکنند، مجاز به ثبت نام و شرکت در آزمون در هر منطقه ای در سطح استان خواهند بود.

داوطلبان گرامی استان بندرعباس که در مناطق روستایی زندگی می کنید در صورتی که هرگونه ابهاماتی در زمینه سهمیه روستایی و اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 96 - 97 ، زمان و نحوه ثبت نام نمونه دولتی و یا هرگونه سوالی در زمینه مدارس نمونه دولتی برای شما عزیزان ایجاد شد میتوانید از مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی سامانه صدای مشاور یاری بگیرید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار