شماره تماس از طریق تلفن ثابت 9099071611

شماره تماس از طریق خط همراه اول 99225595

 

توجه توجه فرصت را از دست ندهید، دانش آموزانی که به دنبال آگاهی از زمان دقیق ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی 96 - 97 هستید، همانطور که می دانید آگاهی از زمان دقیق ثبت نام مدارس نمونه دولتی برای دانش آموزان اهمیت زیادی دارد بنابراین والدینی که نگران ثبت نام به موقع فرزندان خود هستند می توانند برای انجام ثبت نام صحیح و به موقع با سامانه صدای مشاور در تماس باشند تا از ثبت نام مدارس نمونه دولتی عقب نمانند.

 

 

زمان ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی 96 - 97

همانطور که گفتیم با توجه به اینکه مدارس نمونه دولتی بعد از مدارس تیزهوشان از بهترین مدارس است، ثبت نام در مدارس نمونه دولتی برای دانش آموزان و والدین اهمیتی زیادی دارد، والدینی که نگران ثبت نام فرزندان خود هستید فرصت را از دست ندهید ثبت نام مجدد مدارس نمونه دولتی تهران تمدید شد دانش آموزانی که موفق به ثبت نام نشده اند فرصت را از دست ندهند و هرچه سریعتر برای ثبت نام اقدام کنند، شروع ثبت نام از 23 اردیبهشت ماه می باشد و تا 27 اردیبهشت ماه ادامه دارد در صورت داشتن هرگونه سوال و ثبت نام صددرصد فرزندان خود در بهترین و نزدیک ترین مدارس نمونه دولتی نزدیک به محل سکونت خود می توانید با مشاوران سامانه صدای مشاور در تماس باشید.  

 

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 
تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611 
تماس از موبایلهای همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595
پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)

 

 

 

تکميل ظرفيت در مدارس نمونه دولتی مربوط به پايه های ميانی مقاطع تحصيلی 

شرط قبولی در ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی قبولی در آزمون ورودی آن است. در پايه های دوم و سوم اين مقاطع تحصيلی در مدارس نمونه دولتی در صورتی که ظرفيت خالی در کلاسی موجود باشد، از تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی برای جايگزينی دانش آموزان جديد استفاده می شود. شرایط پذیرش در آزمون تکمیل ظرفیت برای دانش آموزانی که در جلسه امتحان حاضر نشدند و یا موفق به ثبت نام در زمان تعیین شده نشده اند.

ممکن است در کلاس درس يک مدرسه نمونه دولتي 4 يا 5 دانش آموز به دلايلی از ادامه تحصيل در آن مدرسه منصرف شده يا نقل مکان کرده باشند، در چنين شرايطی برای تکميل ظرفيت اين کلاس ها، از متقاضيان تحصيل در مدرسه مذکور، ثبت نام به عمل مي آيد و يک آزمون داخلی از سوی اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار می شود. در صورت قبولی و کسب نمره در آزمونی که برگزار میشود، دانش آموز می تواند در مدرسه نمونه دولتی که امکان تکميل ظرفيت دارد، ثبت نام کند. شرط معدل در انتخاب دانش آموز برای ورود به مدارس نمونه دولتی موثر است، نحوه و تاريخ برگزاری آزمون های داخلی جهت ثبت نام در تکميل ظرفيت مدارس نمونه دولتی، بر عهده خود استانها گذاشته شده است.
بنابر این شرایط پذیرش و برگزاری امتحان تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی و دسترسی به اعلام نتایج آزمون تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی در هر شهر و منطقه برای دانش آموزان متفاوت است.
 

 

 

 

شرایط ثبت نام در مدارس نمونه دولتی

در ابتدا برای ورود به مدارس نمونه دولتی باید در سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی  شرکت کرد تا بتوان در آزمون ورودی مدارس شرکت کرد برای ثبت نام درست باید به  دانلود دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی دسترسی داشت والدینی که نگران ثبت نام درست فرزندان خود هستند می توانند ثبت نام خود را به مشاوران سامانه صدای مشاور بسپارند. و همچنین برای آگاهی از زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی  می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید.

در هر منطقه از تهران یک مدرسه نمونه دولتی دخترانه و یک مدرسه نمونه دولتی پسرانه داریم، این مدارس گروه دیگری از دانش‌آموزان را جذب می‌کنند که به لحاظ طبقه‌ بندی استعدادها، از سطح استانداردهای متوسط بالاترند، اما در اندازه استعدادهای درخشان هم نیستند. این دانش‌آموزان نیز براساس آزمون انتخاب می‌شوند ودر صورت قبولی در آزمون ورودی در مدارس ثبت نام میشوند. زمان برگزاری آزمون و اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی متفاوت می باشد.

 

معرفی بهترین کتاب های آزمون نمونه دولتی 96 97

دسترسی به منابع درست مطالعاتی برای قبولی در آزمون نمونه دولتی از اهمیت زیادی برخوردار است، بنابراین دانش آموزان برای قبولی در آزمون نمونه دولتی باید از بهترین کتابهای درسی و منابع آزمون نمونه دولتی و به نمونه سوالات سال قبل دسترسی داشته باشند. بسیاری از والدین تمایل دارند فرزندانشان در مدارس عالی ادامه تحصیل دهند تا بتوانند در آینده از نظر اجتماعی موقعیت عالی داشته باشند، اما نمی دانند از کجا باید شروع کنند چه کتاب های را مطالعه کنند چگونه برای آزمون نمونه دولتی برنامه ریزی  کنند ویا چه مدارسی از بهترین مدارس از نظر تحصیل می باشد.

بعضی اوقات پیش می آید که دانش آموز استعداد لازم برای قبولی در آزمون نمونه دولتی و حتی تیزهوشان را دارد. اما عدم دسترسی به مشاور ویا عدم مطالعه صحیح و یا عدم دسترسی به کتاب های خوب باعث میشود از این فرصت برای قبولی در بهترین مدارس عقب بماند، پس والدین گرامی برای اینکه آینده درخشانی را برای فرزندان خود رقم بزنید می توانید با سامانه صدای مشاور تماس بگیرید.

 

تدریس خصوصی دروس نمونه دولتی 96 97

دانش آموزان و والدینی که نیازمند داشتن معلم برای یاد گیری بهتر و قبولی در مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان هستند می توانند برای دسترسی به معلمان برتر با مشاوران سامانه صدای مشاور در تماس باشند، شما می توانید به راحتی لیست کاملی از بهترین معلمان منطقه خود را در ست داشته باشید و می توانید متناسب با وقت و زمان خود از معلمان خصوصی استفاده کنید. 

 

دانلود سوالات آزمون نمونه دولتی

سوالات آزمون نمونه دولتی بصورت چهارگزینه ای فقط با یک پاسخ صحیح می باشد، پاسخ اشتباه به سوالات امتیاز منفی دارد به این صورت که هر پاسخ درست 3 امتیاز مثبت و هرپاسخ اشتباه یک امتیاز منفی داردو برای سوالات بدون پاسخ امتیازی در نظر گرفته نمی شود. سوالات درس قرآن و هدیه آسمان به گونه ای طراحی میشود که اکثر دانش آموزان می توانند به آن پاسخ دهند. برای دریافت نمونه سوالات آزمون دولتی سال های قبل و کلید پاسخ به سوالات می توانید با سامانه صدای مشاور با از تلفن ثابت باشماره9099071611 تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید      
 
تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد :  9099071611   
 
                 تماس با موبایل همراه اول :   99225595          
 
پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب           
 
 (حتی ایام تعطیل)