شماره تماس از طریق تلفن ثابت 9099071611

شماره تماس از طریق خط همراه اول 99225595دفترچه آزمون نمونه دولتی 97

 

والدینی که قصد ثبت نام فرزندان خود در آزمون نمونه دولتی را دارند قبل از ثبت نام در آزمون نمونه دولتی دفترچه ثبت نام آزمون نمونه دولتی را باید مطالعه نمایید. دفترچه ثبت نام در آزمون نمونه دولتی چند روز قبل از ثبت نام آزمون نمونه دولتی منتشر می شود که شامل زمان برگزاری آزمون، ظرفیت مدارس نمونه دولتی و شرایط ثبت نام آزمون نمونه دولتی در دفترچه ثبت نام ذکر شده، برخی از نکات ثبت نام هرسال برای ثبت نام در آزمون نمونه دولتی یکسان می باشد که به توضیح آن خواهیم پرداخت. ثبت نام آزمون نمونه دولی از اسفند ماه آغاز خواهد شد ثبت نام آزمون نمونه دولتی برای هر استان متفاوت خواهد بود و برای ثبت نام باید به سایت اینترنتی آموزش و پرورش خود وارد شوید. در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با آگاهی از سایت ثبت نام و اطلاع دقیق از زمان ثبت نام آزمون نمونه دولتی هر استان با مشاوران سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی در ارتباط باشید.

 

 

 دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 96 97

 

همانطور که در مقاله ثبت نام آزمون نمونه دولتی 97  توضیح دادیم شرایط ثبت نام برای دانش آموزان پایه ششم و نهم متفاوت است شرط ثبت نام برای دانش آموزان پایه ششم این است که در همه ی درس هایشان خیلی خوب گرفته باشند و شرط ثبت نام برای دانش آموزان پایه نهم این است که معدل آنها در امتحانات نیم سال تول پایه نهم آنها حداقل 17 باشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر روی لینک آبی کلیک نمایید و مقاله مورد نظر را مطالعه نمایید.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در آزمون نمونه دولتی
1 اصل و کپی صفحه ی اول شناسنامه دانش آموز
2 دو قطعه عکس ( 4 * 3 ) دانش آموز
3 تکمیل و ارائه ی برگه ی تقاضانامه ثبت نام دانش آموز که یک قطعه عکس ( 4 * 3 ) نیز به آن الصاق شده باشد.
4 ارائه ی اصل فیش واریزی به شماره حسابی که از سوی اداره کل آموزش و پرورش استان محل ثبت نام اعلام می شود.
تذکر مهم : ضروری است داوطلبان پس ازثبت نام نسبت به ثبت و نگهداری کد رهگیری تا پایان آزمون و اعلام نتیجه
دقت کنند.

 

دسترسی به منابع آزمون نمونه دولتی 96 - 97 

دسترسی به ضرایب و تعداد سوالات آزمون نمونه دولتی 97 برای قبولی در آزمون نمونه دولتی از اهمیت زیادی برخوردار است، بنابراین دانش آموزان برای قبولی در آزمون نمونه دولتی باید به منابع درسی مناسب و سوالات آزمون نمونه دولتی سال قبل دسترسی داشته باشند، برای دانش آموزانی که می خواهند بدانند سوالات به چه صورت است، محتوای سوالات آزمون ورودی دوره متوسطه 100 درصد از محتوای کتابهای درسی پایه سوم راهنمایی خواهد بود و دارا بودن حداقل معدل کل 19 و 15 درسال دوم راهنمایی به ترتیب از شرایط ورود به مدارس سمپاد و نمونه دولتی است.

حداقل معدل 19 شرط شرکت در آزمون مدارس استعدادهای درخشان است، اما برای ورود به مدارس نمونه دولتی به میزان 20 درصد معدل پایه های پنجم ابتدایی و دوم راهنمایی در نمره آزمون موثر خواهد بود. برای دستری به منابع برای مطالعه و همچنین دریافت نمونه سوالات آزمون های سال قبل با سامانه صدای مشاور تماس بگیرید.

 

نحوه برنامه ریزی صحیح برای قبولی در آزمون نمونه دولتی

مهم ترین موضوعی که دانش آموزان و داوطلبان بایداز آن اطلاع داشته باشند نحوه صحیح  برنامه ریزی آزمون نمونه دولتی  می باشد زیرا بعضی اوقات پیش می آید که دانش آموز استعداد لازم برای قبولی در آزمون نمونه دولتی و حتی تیزهوشان را دارد، اما عدم دسترسی به مشاور و مطالعه صحیح و یا عدم داشتن برنامه ریزی مناسب برای قبولی در آزمون نمونه دولتی باعث میشود از این فرصت برای قبولی در بهترین مدارس عقب بماند. پس والدین گرامی برای اینکه آینده درخشانی را برای فرزندان خود رقم بزنید می توانید با سامانه صدای مشاور تماس بگیرید.
 

 

 شیوه ارزشیابی برای مدارس نمونه دولتی

ثبت نام در مدارس نمونه دولتی که پایه پنجم آنها براساس ارزشیابی توصیفی می باشد، عنوان ارزشیابی «خیلی خوب» معادل معدل 19 و برای مدارس نمونه دولتی عنوان ارزشیابی «خوب» معادل معدل 16 تعیین شده است. برای  دانش آموزانی که می خواهند بدانند سوالات به چه صورت باشد محتوای سوالات آزمون ورودی دوره متوسطه 100 درصد از محتوای کتابهای درسی  خواهد بود و دارا بودن حداقل معدل کل 19 و 15 شرایط ورود به مدارس سمپاد و نمونه دولتی است. برای ورود به مدارس نمونه دولتی به میزان 20 درصد معدل پایه های پنجم ابتدایی و دوم راهنمایی در نمره آزمون موثر خواهد بود.

 

 

 

برای دریافت اطلاعات در رابطه با مدارس نمونه دولتی روی لینک هایی زیر کلیک کنید.

زمان ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی 

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 

تدریس خصوصی دروس نمونه دولتی 

تاریخ برگزاری آزمون نمونه دولتی 

معرفی بهترین کتاب های آزمون نمونه دولتی 96 

منابع آزمون نمونه دولتی 96 97

اعتراض آزمون نمونه دولتی 

نتایج اعتراض به آزمون نمونه دولتی 96 

تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی 96 

 لیست مدارس نمونه دولتی 

اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 

برنامه ریزی آزمون نمونه دولتی 

 کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی

زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی

نتایج آزمون نمونه دولتی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید      
 
تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد :  9099071611   
 
                 تماس با موبایل همراه اول :   99225595          
 
پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب           
 
 (حتی ایام تعطیل)               

 

آخرین اخبار