شماره تماس از طریق تلفن ثابت 9099071611

شماره تماس از طریق خط همراه اول 99225595

 

 

 

 رشته ای پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد

 

 آیا از شرایط ثبت نام در رشته های پزشکی بدون کنکور خبر ندارید یا نمی دانید با چه شرایطی می توان در این رشته ها تحصیل کرد یا اینکه از هزینه های ثبت نام در رشته های پزشکی و پیراپزشکی و یا لیست کامل این رشته ها خبر ندارید ..... جواب سوالات خود را از مشاوران سامانه صدای مشاور بپرسید....

همانطور که می دانید دانشگاه آزاد در رشته های بدون کنکور هم دانشجو می پذیرد بنابراین فرصت را از دست ندهید، داوطلبان عزیزی که در کنکور سراسری شرکت کرده اید و موفق به شرکت در آزمون شده اید اما ممکن است مجاز به انتخاب رشته نشده باشند و یا رتبه لازم برای قبولی در رشته های مورد علاقه و دانشگاه مورد علاقه خود را نیاورده باشید دیگر نگران نباشید همانطور که می دانید دانشگاه آزاد در کلیه شهر ها و استان ها در بسیاری از رشته ها بدون آزمون هم دانشجو می پذیرد بنابراین داوطلبانی که قصد ثبت نام وآگاهی از زمان دقیق انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد 96  را دارند توجه داشته باشند که دانشگاه آزاد  در رشته های بدون آزمون هم دانشجو می پذیرد بنابراین داوطلبان عزیز می توانند هر سوالی در رابطه با نحوه ثبت نام و شرایط و مدارک لازم جهت ثبت نام نیاز دارند را از مشاوران سامانه صدای مشاور بپرسند و حتی ثبت نام دانشگاه آزاد 96 در  را از طریق خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی در منزل و یا محل کارتان و در کمترین زمان برایتان انجام دهند. 

 

 جهت کسب اطلاعات در رابطه با لیست رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد  با مشاورین صدای مشاور در تماس باشید.
تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611 
تماس از موبایلهای همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595
پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)

 

لیست  رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد 96 - 97

داوطلبان گرامی این مژده را به شما می دهیم که هر ساله دانشگاه آزاد لیست رشته های پزشکی بدون کنکور در مقطع کاردانی دانشگاه های علوم پزشکی و همچنین تعدادی از رشته های پزشکی و پیرا پزشکی در برخی از شعبه های دانشگاه آزاد استان ها را اعلام میکند. بنابراین داوطلبان باید شرایطی رابرای قبولی در کاردانی رشته های پزشکی بدون کنکور داشته باشند که برخی از شرایط را برای شما متقاضیان عزیز ذکر میکنیم. 

همانطور که اشاره کردیم با توجه به تقاضای زیاد شما داوطلبان برای تحصیل در شته های عالی، دانشگاه آزادبا توجه به شرایط خاص اقدام به پذیرش دانشجو می کند داوطلبان عزیز توجه داشته باشید پذیرش در این كدرشته محل ها بصورت نیمه متمركز انجام می شود و داوطلبان واجد شرایط به میزان چند برابر ظرفیت های اعلام شده برای مرحله مصاحبه معرفی می شوند.. جهت آگاهی نحوه ثبت نام و شرایط لازم جهت ثبت نام و آگاهی  از لیست کامل رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد با مشاوران سامانه صدای مشاور در ارتباط باشید.

 

 

 

دانلود لیست رشته ها و دانشگاه های بدون کنکور گروه آزمایشی ریاضی

دانلود لیست رشته ها و دانشگاه های بدون کنکور گروه آزمایشی تجربی

دانلود لیست رشته ها و دانشگاه های بدون کنکور گروه آزمایشی انسانی

دانلود لیست رشته ها و دانشگاه های بدون کنکور گروه آزمایشی هنر

دانلود لیست رشته ها و دانشگاه های بدون کنکور گروه آزمایشی زبان

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 

 

 

پذیرش در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد 96 - 97

داوطلبان عزیز دقت داشته باشد شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 96 با ثبت نام با کنکور هیچ تفاوتی در مدرک تحصیلی و شهریه ندارند بنابراین خیال داوطلبان از این بابت کاملا راحت باشد تنها تفاوت نقل و انتقالات دانشگاه آزاد برای این داوطلبان ممکن نمی باشد. بنابراین اگر قصد ثبت نام در رشته های عالی بدون کنکور دانشگاه آزاد  را دارید بدون معطلی اقدام کنید. اما متقاضیان عزیز توجه داشته باشند در برخی از رشته های پزشکی دانشگاه آزاد  مثل دندانپزشکی ، داروسازی ، پرستاری ، اتاق عمل ، علوم آزمایشگاهی ، مامایی ، علوم تغذیه ، هوشبری ، فیزیوتراپی ، بینایی سنجی ، شنوایی سنجی ، دامپزشکی ، بهداشت محیط ، بهداشت حرفه ای و رادیولوژی مثل نمی توانند بدون کنکور ثبت نام کنند. 

 

 

 رشته های بدون کنکور دانشگاه ها 96 - 97

داوطلبان عزیزی که رشته های مورد علاقه خود را در دانشگاه آزاد پیدا نکردند نگران نباشد همانطور که می دانید در حال حاضر بسیاری از دانشگاه ها هستند که با شرایط مختلف دانشجو می پذیرند اگر شما داوطلب گرامی به هر دلیلی موفق به ثبت نام در رشته یا دانشگاه مورد علاقه خود نشدید نگران نباشید بلکه با مطالعه مقاله فهرست دانشگاه ها و رشته های پذيرش بدون كنكور دانشگاه آزاد و سراسری  و زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن 96 - 97  هم در بسیاری از رشته ها دانشچو می پذیرد بنابراین برای آگاهی از شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 96  و کلیه رشته ها و همه ی دانشگاه ها می توانید با مشاوران سامانه صدای مشاور در ارتباط باشید.

 

 

 

 

 

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید      
 
تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد :  9099071611   
 
                 تماس با موبایل همراه اول :   99225595          
 
پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب           
 
 (حتی ایام تعطیل)               

 

آخرین اخبار