شماره تماس از طریق تلفن ثابت 9099071611

شماره تماس از طریق خط همراه اول 99225595

 

بودجه بندی دقیق سوالات دروس کنکور سراسری عمومی 96 - 97

 

داوطلبان و متقاضیانی که امسال قصد شرکت در کنکور را دارند توجه داشته باشند برای داشتن برنامه ریزی مناسب و مطالعه دروس برای قبولی در کنکور اطلاع از بودجه بندی کنکور ار مهمترین موضوعات می باشدکه لینک دانلود آن را در این مقاله در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم، بنابراین داوطلبان گرامی برای قبولی در کنکور می توانند بعد از دریافت بودجه بندی دقیق سوالات با مطالعه مقاله زمان شروع و نحوه درس خواندن برای کنکور 98 - 97  و همچنین داوطلبانی که قصد ثبت نام در کنکور را دارند با مطالعه مقاله زمان ثبت نام کنکور سراسری 97  می توانند اطلاعات لازم را دریافت کنند و در صورت داشتن هر گونه سوال و انجام برنامه ریزی تلفنی و معرفی بهترین منابع می توانند با مشاوران سامانه در ارتباط باشند.    

   

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با بودجه بندی دقیق سوالات دروس عمومی کنکور 96 - 97 با مشاورین صدای مشاور در تماس باشید.

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611 

اخیرا بعضی استان ها نمیتوانند از تلفن ثابت تماس بگیرند به همین جهت

تماس از موبایلهای همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)

 

 

آیا از اهمیت بودجه بندی دروس  عمومی کنکور سراسری با خبر هستید؟

همانطور که در ابتدا گفتیم بودجه بندی دروس برای دانش آموزان اهمیت زیادی دارد با توجه به آگاهی از بودجه بندی دانش آموزان می توانند وقت بیشتری را بر روی مباحثی بگذارند که در کنکور سال های قبل آمده و از مطالعه عنوان هایی که در کنکور سال های گذشته  از آن سوال داده نشده خوداری کنند. با این روش شما عزیزان می توانید وقت بیشتری را برای مطالب با ارزش بگذارید و با برنامه ریزی درست بیشترین استفاده از زمان خود را داشته باشید. در صورتی که شما کنکوری های عزیز سوالی در رابطه با سرفصل هایی که در کنکور میاید و یا بهترین منابع برای مطالعه چیست داشته باشید می توانید از طریق تماس با سامانه پاسخ به سوالات خود را دریافت کنید.

 

 

لینک دانلود بودجه بندی سوالات کنکور ریاضی 

 لینک دانلود  بودجه بندی سوالات کنکور تجربی 

لینک دانلود بودجه بندی سوالات کنکور انسانی

لینک دانلود بودجه بندی سوالات کنکور هنر 

لینک دانلود بودجه بندی سوالات کنکور زبان

 لینک دانلود بودجه بندی سوالات دروس عمومی کنکور

 

 لیست منابع کنکور سراسری 97

علاوه بر  برنامه ریزی کنکور 97 تجربی ریاضی انسانی  مهم ترین موضوع برای داوطلبان دسترسی به  منابع کنکور سراسری 97 و کتاب های درسی، استفاده از کتاب های آموزشی به درک بهتر مطالب کتاب های درسی کمک میکند بنابراین داشتن بهترین منابع کنکور 97 از اهمیت ویژ ه ای برخوردار است زیرا با داشتن منابع درسی درست راه موفقیت شما عزیزان در کنکور 97 بسیار آسان می شود. انتخاب کتاب های کمک آموزشی مناسب از میان تنوع زیادی که در بازار وجود دارد کار بسیار دشواری است بنابراین جهت آگاهی از لیست بهترین منابع کنکور 97 و کتابهای کمک آموزشی می توانید با مشاوران سامانه در ارتباط باشید. 

 

 

 

 

 

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید      
 
تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد :  9099071611   
 
                 تماس با موبایل همراه اول :   99225595          
 
پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب           
 
 (حتی ایام تعطیل)               

 

آخرین اخبار