شماره تماس از طریق تلفن ثابت 9099071611

شماره تماس از طریق خط همراه اول 99225595

 

توجه توجه داوطلبان گرامی که از خانواده ایثارگاران هستند برای آگاهی از شرایط پذیرش و استفاده از سهمیه ایثار گران می توانند با مشاوران سامانه صدای مشاور در تماس باشند تا در جریان همه ی اطلاعات استفاده از سهمیه قرار بگیرند.

 

سهیه 5 درصدی کنکور سراسری برای فرزندان و همسران جانبازان

اعمال سهیه 5 درصدی کنکور سراسری برای فرزندان و همسران جانبازان با جانبازی کمتر از 25 درصد و فرزندان و همسران رزمندگان با حداقل 6 ماه مدت حضور داوطلبانه در جبهه 

اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در خصوص اعمال سهميه 5 درصد ايثارگران موضوع ماده 90 قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی كشور درآزمون سراسری سال 1396 بدين‌ وسيله به اطلاع داوطلبان شركت كننده در آزمون سراسری سال 1396 می رساند همسر و فرزندان آنان و همچنين همسر و فرزندان رزمندگان با حداقل 6 ماه مدت حضور داوطلبانه در جبهه در آزمون مذكور، امكانی فراهم گرديده كه داوطلبان واجد شرايط برای استفاده از اين سهميه بتوانند علاقمندی خود را اعلام نمايند. داوطلبان می توانند از تاريخ 93/3/18 لغايت 96/3/21 به پايگاه اطلاع‌رسانی مراجعه و براساس این اطلاعیه كه به اين منظور منتشر خواهد شد نسبت به اعلام علاقه مندی و تكميل فرم مربوط اقدام نمايند. برای دریافت اطلاعات در رابطه با ثبت نام با مشاوران سامانه صدای مشاور در تماس باشید.

 

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 96

کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 96  12 و 13 تیرماه می باشد بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس‌دار و ارائه آن الزامی است. لذا کلیه داوطلبان باید برای پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام کنند. برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون و جهت ثبت نام کنکور 96 سراسری و آزاد و اطلاعات دقیق از نحوه ثبت نام و مدارک لازم و هرگونه سوال که دارید می توانید با مشاوران سامانه صدای مشاور در تماس باشید.

 

تاریخ برگزرای کنکور سراسری 96 - 97

دوستان کنکوری که در سال 96 باید تو آزمون سرنوشت ساز کنکور شرکت کنند توجه داشته باشند...
 ثبت نام کنکور سراسری در روزهای ۱۹ تا ۲۸ بهمن ماه ۹۵ صورت می گیرد و تاریخ برگزاری کنکور سراسری در روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۵ و ۱۶ تیرماه ۹۶ برگزار می شود.
طبق گفته سازمان سنجش سوابق تحصیلی در کنکور امسال همانند سال گذشته ثأثیر مثبت دارد و بدین گونه اعمال می‌شود، میزان و نحوه تأثیر سوابق تحصیلی در آزمون سراسری همانند آزمون سراسری سال 95 است یعنی افرادی که دیپلم خود را از سال 84 به بعد اخذ کرده‌اند و امتحانات یک یا چند درس آنها نهایی بوده است، مشمول اعمال سوابق تحصیلی هستند و سهم این سوابق 25 درصد با تأثیر مثبت است.
داوطلبانی که مدرک پیش دانشگاهی خود را از سال تحصیلی 91 – 90 به بعد اخذ کرده‌اند و امتحانات یک یا چند درس آنها به صورت نهایی بوده است مشمول اعمال سوابق تحصیلی هستند و سهم این سوابق 5 درصد با تأثیر مثبت است. 

 

 

جهت آگاهی شرایط سهیه 5 درصدی کنکور سراسری برای فرزندان و همسران جانبازان با

"سامانه صدای مشاور تحصیلی"

مشاوره دهنده دانشگاه های سراسری و آزاد 

 از تلفن ثابت با شماره  9099071611  تماس حاصل فرمایید

تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب

حتی ايام تعطيل

 

 

 

شرایط سهمیه 5 درصدی کنکور سراسری برای فرزندان و همسران جانبازان

 

 

دانلود نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری 96 - 97

بعد از زمان برگزاری کنکور سراسری 96 - 97 بسیاری از داوطلبان به نمونه سوالات رجوع کرده و می خواهند بدانند چه تعداد از سوالاتی را در کنکور درست جواب داده اند و چه درصدی زده اند ولی آگاهی لازم و یا نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری در اختیار ندارند.
شما داوطلبی که کنکور دادی و استرس داری .......
می خوای بدونی چه درصدی زدی یا چه رتبه ای میاری و کجا قبول میشی؟
مشاوران سامانه صدای مشاور در نرم افزار تخمین رتبه وانتخاب رشته کنکور با وارد کردن حدود درصدهایی که فکر می کنین تو کنکور زدین بهتون میگن که تقریبا چه رتبه ای تو کنکور به دست میارین.
مرحله بعد از تخمین رتبه کنکور سراسری اینه که بهتون بگیم با این رتبه کجاها قبول میشین، با توجه به رتبه ای که میارید و علاقه شما به رشته تحصیلی و دانشگاهی که دوس دارید اونجا ادامه تحصیل بدید به شما خواهیم گفت چجوری انتخاب رشته انجام بدید تا بعدن پشیمون نشید.

 

 

میزان تاثیر سوابق تحصیلی در کنکورسراسری 96 - 97

سوابق تحصیلی در کنکور سال 96 همانند سال 95 ثأثیر مثبت دارد و بدین گونه اعمال می‌شود، میزان و نحوه تأثیر سوابق تحصیلی در آزمون سراسری سال 96 همانند آزمون سراسری سال 95 است یعنی افرادی که دیپلم خود را از سال 84 به بعد اخذ کرده‌اند و امتحانات یک یا چند درس آنها نهایی بوده است، مشمول اعمال سوابق تحصیلی هستند و سهم این سوابق 25 درصد با تأثیر مثبت است.
داوطلبانی که مدرک پیش دانشگاهی خود را از سال تحصیلی 91 - 90 به بعد اخذ کرده‌اند و امتحانات یک یا چند درس آنها به صورت نهایی بوده است مشمول اعمال سوابق تحصیلی هستند و سهم این سوابق 5 درصد با تأثیر مثبت است.

 

 

انتخاب رشته کنکور سراسری و آزاد 96 - 97

انتخاب رشته کنکور سراسری 96  بعد از امتحان و دریافت کارنامه داوطلب می باشد، هر داوطلب حق دارد 20 انتخاب داشته باشد. تعداد انتخاب ها هم هرچقدر کمتر باشد قطعا حساسیت بیشتر می شود. با توجه به حساسیت موضوع اتخاب رشته کنکور 96 از انتخاب رشته محل هایی که شانس قبولی زیادی در آن ندارید خودداری کنید و صرفا انتخاب هایی را وارد فرم انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 و سراسری 96 داشته باشد که از لحاظ تراز قبولی با تراز شما سنخیت داشته باشد، در ابتدا رشته ها و دانشگاه های که علاقمند به تحصیل در آن هستید در الویت قرار دهید. پس منظور از لیست رشته های مورد علاقه هم از لحاظ شهر است هم رشته بعد از با توجه به تراز قبولی انتخاب های خود را انجام دهید. بحث انتخاب رشته کنکور سراسری و آزاد از اهمیت زیادی برخوردار است و باید علاوه بر نهایت دقت به علایق خود، در انتخاب رشته ای که می خواهید تحصیل کنید باید به دانشگاه محل تحصیل هم دقت لازم را داشته باشید، ممکن است شما به رشته ای علاقمند باشید که دانشگاه آن از نظر مسافت طولانی بوده و شما شرایط تحصیل در آنجا را نداشته باشید. با توجه به حساس بودن انتخاب رشته کنکور سراسری برای دسترسی به لیست معرفی لیست رشته های کنکور سراسری و انتخاب رشته کنکور سراسری با مشاوران ما برای انتخاب رشته درست با توجه به شرایط و علایق شما اعتماد کنید.......

 

برای در یافت اطلاعات در رابطه با کنکور سراسری 96 روی  لینک های زیر کلیک کنید.

 

انتخاب رشته کنکور سراسری 96

تخمین رتبه کنکور سراسری

زمان برگزاری کنکور سراسری 96 - 97

کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 96

 زمان برگزاری کنکور آزادو سراسری 96

دانلود دفترچه راهنمای آزمون(کنکور)سراسری و آزاد 96-95 

 دانلود دفترچه انتخاب رشته آزمون(کنکور) آزاد96-95

سایت برنامه ریزی کنکور(آزمون)96-95 

ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 96-95

ثبت نام کنکور سراسری 96 - 97

 

 

 

 

 

 

 

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید      
 
تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد :  9099071611   
 
                 تماس با موبایل همراه اول :   99225595          
 
پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب           
 
 (حتی ایام تعطیل)               

 

آخرین اخبار