شماره تماس از طریق تلفن ثابت 9099071611

شماره تماس از طریق خط همراه اول 99225595

 

توجه توجه کنکوری های عزیزی که در کنکور سراسری شرکت کرده اید و منتظر اعلام نتایج خود هستید بعد از اعلام نتایج مهم ترین موضوع انتخاب رشته درست می باشد انتخاب رشته در وهله اول باید بر اساس تراز و رتبه و در محله دوم براساس علاقه باشد بنابراین برای انتخاب درست و آگاهی از زمان دقیق و نحوه انتخاب رشته و برای آگاهی از لیست انتخاب رشته و بهترین دانشگاه ها می توانید انجام انتخاب رشته خود را به مشاوران سامانه صدای مشاور بسپارند. 

 

 

دسترسی به سایت انتخاب رشته کنکور 96 - 97

انتخاب رشته کنکور سراسری 96 بعد از امتحان و دریافت کارنامه داوطلب می باشد، هر داوطلب حق دارد 20 انتخاب داشته باشد، تعداد انتخاب ها هم هرچقدر کمتر باشد قطعا حساسیت بیشتر می شود. با توجه به حساسیت موضوع لیست رشته های کنکور سراسری از انتخاب رشته محل هایی که شانس قبولی زیادی در آن ندارید خودداری کنید و صرفا انتخاب هایی را وارد فرم انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 و انتخاب رشته دانشگاه سراسری 96 داشته باشد که از لحاظ تراز قبولی با تراز شما سنخیت داشته باشد. در ابتدا رشته ها و دانشگاه های که علاقمند به تحصیل در آن هستید در الویت قرار دهید، پس منظور از لیست رشته های مورد علاقه هم از لحاظ شهر است هم رشته، بعد با توجه به تراز قبولی انتخاب های خود را انجام دهید. بحث انتخاب رشته کنکور سراسری و آزاد از اهمیت زیادی برخوردار است و باید علاوه بر نهایت دقت به علایق خود در رشته ای که می خواهید تحصیل کنید، باید به دانشگاه محل تحصیل هم دقت لازم را داشته باشید. ممکن است شما به رشته ای علاقمند باشید که دانشگاه آن از نظر مسافت طولانی بوده و شما شرایط تحصیل در آنجا را نداشته باشید. پس به مشاوران ما برای انتخاب رشته درست با توجه به شرایط و علایق شما اعتماد کنید، مشاوران سامانه صدای مشاور با سابقه طولانی که در انتخاب رشته دارند می توانند شما را در انتخاب رشته درست یاری کنند برای دریافت کمک و انجام انتخاب رشته درست میتوانید بصورت حضوری یا از طریق تلفن با ...

 

 

 

سامانه صدای مشاور تحصیلی مشاور دهنده تلفنی انتخاب رشته کنکور

از تلفن ثابت با شماره 9099071611 تماس حاصل فرمایید

تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب

حتی ايام تعطيل

 

 

سایت انتخاب رشته کنکور سراسری 96 - 97 

 

 

 

عواملی که در انتخاب رشته باید به آن توجه کرد

عوامل تأثيرگذار بر انتخاب رشته تحصيلي داوطلبان شامل عوامل بيروني و عوامل درونی ميشود. مهمترين عوامل بيرونی تأثيرگذار عبارتند از خانواده، محيط آموزشی، افراد تأثيرگذار در زندگي فرد، گروههای همسالان و رسانه ها و عوامل درونی مهم تأثيرگذار بر اين امر عبارتند از علاقه، ارزشها، اعتقادات، تواناييها و مهـارتهـا، ويژگـيهـای شخصيتی، اهداف و تجربيات توصيه ميشود جهت انتخاب رشته صحيح و آگاهانه از نظرات افرادی استفاده كنيد كه دارای اطلاعات كافی باشند و به آنها اطمينان و اعتماد داريد و از منابعی كه جهت بالا بردن آگاهی شما در اين زمينه توسط سازمان منتشر گرديده، بهرهبرداری نمائيد. همچنين سعی كنيد محدوديتها و شرايط خاص خـود را در نظر داشته، تصوير روشنی از عوامل درونی فوق داشته باشيد و پس از انجام مشورتهای لازم، جمع بندی و بر اساس نتايج حاصله، تصميم گيری كنيد. بنابراین همانطور که گفتیم انتخاب رشته اهمیت بسیار زیادی دارد بنابراین شما داوطلب عزیز که در گروه انسانی شرکت کرده و می خواهید انتخاب رشته کنید، انتخاب رشته خود را به مشاوران سامانه صدای مشاور بسپارید.

 

 

ملاک های انتخاب رشته کنکور 96

كارنامه اوليه را از طريق سايت سازمان دريافت كرده و به آن توجه نمائيد.

كدرشته های انتخابی مورد نظر خود را از دفترچه استخراج و در فرم پيشنويس درج كنيد.قبل از تكميل فرم انتخاب رشته، اطلاعات شناسنامه ای و آزمونی خود را در مرحله بعد كنترل كرده و مواردی كه نياز به تأييد شما دارد را بر حسب مورد، تأييد نمائيد. نسبت به وارد كردن كدرشته های انتخابی خود از روي فرم پيشنويس در فرم انتخاب رشته اينترنتی به صورت دقيق اقدام كنيد.

به عناوين رشته و دانشگاه كه بر اساس كد رشته های انتخابی شما، نمايش داده ميشود توجه كرده و آنها را دقيقاً با رشته های انتخابی تطبيق دهيد. در اين مرحله عناوين رشته ها در دورهها و مقاطع مختلف، با رنگهای مختلف نمايش داده ميشود. به اين موارد دقت داشته و در صورتی كه در درج كد اشتباه كرده ايد، كد مربوطه را اصلاح نمائيد. چنانچه همه رشته ها و دانشگاههايی كه نمايش داده ميشود، مورد تأييد شما است، به مرحله بعد برويد.

در آخرين مرحله رسيد انتخاب رشته 15 رقمی به همراه كدرشته محلهای انتخابی به شما نمايش داده ميشود، تأكيد ميشود حتماً فرم انتخاب رشته تكميل شده خود را چاپ كرده و تا اعلام نتايج نهایی آزمون سراسری سال 1395 بصورت محرمانه نزد خود نگه داريد.

 

 

آیا به نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری 96 -97 دسترسی دارید

بعد از برگزاری آزمون بسیاری از داوطلبان به نمونه سوالات رجوع کرده و می خواهند بدانند چه تعداد از سوالاتی را در کنکور درست جواب داده اند و چه درصدی زده اند ولی آگاهی لازم و یا تخمین رتبه کنکور سراسری در اختیار ندارند.
شما داوطلبی که کنکور دادی و استرس داری...
می خوای بدونی چه درصدی زدی یا چه رتبه ای میاری و کجا قبول میشی؟
ما درنرم افراز تخمین رتبه کنکور سراسری و انتخاب رشته کنکور سراسری  با وارد کردن حدود درصدهایی که فکر می کنین تو کنکور زدین بهتون میگیم که تقریبا چه رتبه ای تو کنکور به دست میارین. مرحله بعد از تخمین رتبه اینه که بهتون بگیم با این رتبه کجاها قبول میشین. با توجه به رتبه ای که میارید و علاقه شما به رشته تحصیلی و دانشگاهی که دوس دارید اونجا ادامه تحصیل بدید ما به شما می گیم چجوری انتخاب رشته انجام بدید تا بعدن پشیمون نشید.
بنابراین برای دسترسی به نرم افزار تخمین رتبه می توانید با شماره تماس 9099071611 با مشاوران سامانه صدای مشاور تماس حاصل فرمایید.

 

 

برای در یافت اطلاعات در رابطه با کنکور سراسری 96 روی  لینک های زیر کلیک کنید.

 

انتخاب رشته کنکور ریاضی 96 - 97

انتخاب رشته کنکور هنر 96 - 97

انتخاب رشته کنکور انسانی 96

انتخاب رشته کنکور تجربی 96

زمان دقیق انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد 96

انتخاب رشته کنکور سراسری 96

نرم افزار تخمین رتبه کنکور 96 - 97

ثبت نام کنکور سراسری 96 - 97

کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 96

 

 

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید      
 
تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد :  9099071611   
 
                 تماس با موبایل همراه اول :   99225595          
 
پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب           
 
 (حتی ایام تعطیل)               

 

آخرین اخبار