شماره تماس از طریق تلفن ثابت 9099071611

شماره تماس از طریق خط همراه اول 99225595

 

 جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با کنکور سراسری با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 
تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611 
تماس از موبایلهای همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595
پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)

 

با توجه به اعلام نتایج کنکور سراسری برای داوطلبان بعد از مطالعه و دریافت کارنامه دسترسی به دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری و نحوه مشاوره و انتخاب رشته کنکور سراسری درست می باشد. مهم ترین موضوع بعد از کنکور برای شما داوطلبان اینه که بدونید چه درصدی زدید با این درصد کجا و کدوم دانشگاه قبول میشد، برای دونستن همه ی این مطالب باید به نرم افزار تخمین رتبه دسترسی داشته باشید، مشاوران سامانه صدای مشاور با دادن اطلاعات در این مورد شمارا در تخمین رتبه و همچنین انتخاب رشته و قبولی در بهترین دانشگاه ها یاری می کنند.

 

دسترسی به نرم افزار تخمین رتبه کنکور سازمان سنجش 97-98

میخوای بدونی با درصدایی که زدی چه رتبه ای میاری و کجا قبول میشی ؟
میخوای بدونی کنکوری های 95با چه درصدایی و کجا قبول شدن؟
چند تا مثال میخوای برات بیاریم؟ 10 تا ؟ 100 تا؟ 1000 تا؟
بعد از دریافت نتایج  بسیاری از داوطلبان به نمونه سوالات رجوع کرده و می خواهند بدانند چه تعداد از سوالاتی را در کنکور درست جواب داده اند و چه درصدی زده اند ولی آگاهی لازم و یا نرم افزار تخمین رتبه کنکور سازمان سنجش در اختیار ندارند.
شما داوطلبی که کنکور دادی و استرس داری .......
می خوای بدونی چه درصدی زدی یا چه رتبه ای میاری و کجا قبول میشی؟
مشاوران سامانه صدای مشاور در تخمین رتبه کنکور سراسری و انتخاب رشته کنکور با وارد کردن حدود درصدهایی که فکر می کنین تو کنکور زدین بهتون میگن که تقریبا چه رتبه ای تو کنکور به دست میارین.
مرحله بعد از تخمین رتبه اینه که بهتون بگیم با این رتبه کجاها قبول میشین، با توجه به رتبه ای که میارید و علاقه شما به رشته تحصیلی و دانشگاهی که دوس دارید اونجا ادامه تحصیل بدید به شما خواهیم گفت چجوری انتخاب رشته انجام بدید تا بعدن پشیمون نشید.

در نرم افزار تخمین رتبه و انتخاب رشته کنکور95 سامانه صدای مشاور برای کنکوری های ریاضی، تجربی و انسانی از آمار قبولی 100 هزار کنکوری 95 ( اره درست خوندین 100 هزار نفر !) استفاده کردیم تا با وارد کردن حدود درصدهایی که فکر می کنین تو کنکور 95 زدین بهتون بگیم چه رتبه ای در کنکور بدست میارین و شانس قبولی در چه دانشگاهی را دارید.

 

 

 

نرم افزار تخمین رتبه کنکور سازمان سنجش 

 

 

 

 

رعایت نکات مهم درانتخاب رشته کنکور سراسری


بعد از دریافت کارنامه کامل با رتبه و تراز توسط داوطلب، مهم ترین موضوع بعد از انتخاب رشته درست طریقه استفاده از کارنامه سبز یا کارنامه محرمانه می باشد. با رعایت نکات اصولی و انجام انتخاب درست داوطلبان می توانند بهترین آینده رابرای خود رقم بزنند و دچار پشیمانی نشوند اولین موضوع تاثیر گذار در انتخاب رشته تحصیلی شامل خانواده، تواناییها، ویژگی های شخصیتی و اهداف و تجربیات و همچنین مهم ترین آن علاقه خود داوطلب می باشد پس شما کنکوری های عزیز برای داشتن یک انتخاب رشته درست باید از نظر افرادی استفاده کنید که دارای تجربه کافی و اطلاعات درست باشد تا با استفاده از منابع درست شما را در انجام یک انتخاب راهنمایی دهند. موضوع مهم بعدی در انتخاب رشته توجه به محدودیتها و شرایط خاص شما می باشد یعنی تصوير روشنی از عوامل درونی خود داشته باشيد و پس از انجام مشورتهای لازم، جمع بندی و بر اساس نتايج حاصله، تصميم گيری كنيد. با توجه به حساس بودن این موضوع مشاوران سامانه صدای مشاور آماده هستند تا در زمینه مشاوره درست و انتخاب رشته کنکور برای گروه ریاضی، تجربی، انسانی و هرسوالی که دارید بصورت تلفنی و حضوری شما را در این امر مهم راهنمایی کنند تا آینده درخشانی را برای خود رقم بزنید.

 

 

نحوه ثبت نام در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97-98 

 اگر شما در اعلام نتایج نهایی شهریور ماه هم در یک دانشگاه غیر آزاد ( به واسطه انتخاب رشته در سایت سنجش) و یک دانشگاه آزاد ( به واسطه انتخاب رشته در سایت Azmoom.org ) قبول شده اید نیز می توانید در نحوه قبولی در ذخیره دانشگاه آزاد 96 - 97 شرکت کنید فقط به این نکته توجه داشته باشید که اگر شما در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد مهر و بهمن ثبت نام کنید و بعد از اعلام نتایج نهایی مشخص شود که در یکدانشگاه قبول شده اید دیگر انتخابی که در شهریور ماه در هر دانشگاه آزاد قبول شده بودید لغو می شود و شما در دانشگاهی حق ثبت نام دارید که در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد  قبول شده اید. اما قبولی شما در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ارتباطی به قبولی شما در دانشگاه غیرآزاد ( مثل سراسری یا غیرانتفاعی یا پیام نور) ندارد و شما حتی اگر در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد قبول شوید باز هم قبولی های شهریور شما در دانشگاه سراسری به قوت خود باقی است. همچنین داوطلبانی که شرکت در رشته های بدون آزمون دانشگاه ازاد را دارند برای آگاهی از  شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 96 با مشاوران سامانه صدای مشاور در ارتباط باشید.

 

 

لیست رشته محل های نرم افزار انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد


داوطلبان گرامی دقت داشته باشند بعد از اعلام نتایج کنکور سراسری 97 لیست اولیه رشته های قرار گرفته در نرم افزار تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد سامانه صدای مشاور تحصیلی را بر روی سایت سامانه صدای مشاور تحصیلی در اختیار شما مخاطب عزیز قرار دادیم بنابراین شما در لیست رشته محل های قدیمی ارائه شده در نرم افزار انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد به لیست تمامی رشته محل های دانشگاه آزاد دسترسی پیدا می کنید بعد از شروع انتخاب رشته تکمیل ظرفیت و معین شدن لیست رشته های تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 96 تنها رشته هایی را در نرم افزار انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد گذاشتیم که در تکمیل ظرفیت اعلام شده بودند و از نمایش دیگر رشته محل ها خودداریشده است بنابر این نرم افزار تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد سامانه صدای مشاور تحصیلی امکان بررسی بیشتر رشته محل های احتمالی که در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد اعلام شده اند را در اختیارتان قرار می دهد تا بر اساس آن بتوانید شانس قبولی خود را در آن ها بررسی نمایید. بنابراین در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری و هر سوالی که دارید با مشاوران سامانه صدای مشاور در ارتباط باشید.

 

 

 

  

تخمین رتبه

ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
دروس رشته ریاضی-------------------------------------------
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
دروس رشته تجربی-------------------------------------------------
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
دروس رشته انسانی-----------------------------------------------------
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
دروس رشته هنر-------------------------------------------------------
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
دروس رشته زبان------------------------------------------------------------------
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر

 

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید      
 
تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد :  9099071611   
 
                 تماس با موبایل همراه اول :   99225595          
 
پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب           
 
 (حتی ایام تعطیل)               

 

آخرین اخبار