شماره تماس از طریق تلفن ثابت 9099071611

شماره تماس از طریق خط همراه اول 99225595

  

 

توزیع کارت کنکور سراسری 96 از ۱۱ تیر ماه همانطور که داوطلبان گرامی در جریان هستند ثبت نام کنکور سراسری 96 - 97سراسری در بهمن ماه توسط سازمان سنجش انجام شد. از میان داوطلبانی که برای ثبت نام شرکت کرده اند گروه آزمایشی علوم تجربی پرجمعیت ترین گروه و گروه آزمایشی زبان کم جمعیت ترین گروه آزمایشی کنکور می باشد، برگزاری آزمون سراسری در 15 و 16 تیرماه می باشد، داوطلبانی که در کنکور سراسری شرکت کرده اند از 11 تیر ماه لغایت تا 14 باید اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه خود بکنند. کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 96 برای تمامی داوطلبان گروه ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان اجباری بوده و بدون کارت ورود به جلسه کنکور سراسری امکان پذیر نمی باشد.

 


راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 96 - 97

داوطلبان گرامی گروه تجربی، ریاضی، انسانی، هنر و زبان که قصد اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری را دارند برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 96 دانشگاه های سراسری و دانشگاه آزاد باید به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و بصورت اینترنتی باید کارت خود را دریافت کنند به این صورت که هر فرد باید با داشتن اطلاعات ثبت نام آزمون ، وارد سایت شده و بعد از دریافت کارت ورود به جلسه کنکور 96 اقدام به پرینت آن کنند بنابراین در صورت داشتن هرگونه سوال در ر ابطه با نحوه دریافت کارت، محل برگزاری امتحان و آمادگی هایی که قبل از کنکور داوطلبان باید داشته باشند می توانند از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی سامانه صدای مشاور در ارتباط باشید.

 

 

ویرایش اطلاعات کارت ورود به آزمون کنکور سراسری 

داوطلبان گرامی که قصد  دریافت کارت ورود به جلسه کنکور را دارند می توانند همزمان با دریافت کارت خود در صورت نیاز به ویرایش، اطلاعات کارت ورود به جلسه خود را ویرایش کنند قابل توجه داوطلبان گرامی که تنها اطلاعاتی قابل تغییر است که در کارنامه کنکور سراسری و انتخاب رشته تاثیر گذار است مثل کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی برای دانش آموزان سال چهارم. بنابراین در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با نحوه ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه می توانید با مشاوران سامانه صدای مشاور در ارتباط باشید.

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید
تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611
تماس از موبایلهای همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 9922559500
پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)

 

 

دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری

 

 

رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 96

در مواقع ای که داوطلبان در وارد کردن اطلاعات درج شده روی کارت با اطلاعاتی که در فرم ثبت نام وارد کرده اند اشتباهی رخ دهد از متداول ترین ایرادات داوطلبان تفاوت در تصویر داوطلب، گروه آزمایشی، شهر محل سکونت و.... اشاره کرد بنابراین داوطلبانی که از سهمیه رزمندگان، سهمیه ایثارگران ( بالاخص سهمیه 5 درصدی ایثارگران ) و سهمیه خانواده شهدا استفاده می کنند باید حتما نام سهمیه در کارت ورود به جلسه کنکور آن ها درج شود بنابراین با توجه به سهمیه 5 درصدی که موضوع آن به تازگی از سوی سازمان سنجش مطرح شده داوطلبان بدون داشتن هیچ نگرانی می توانند همزمان با انتشار کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 96 ویرایش اطلاعات خود را انجام دهند برای ثبت درخواست خود می توانید از مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی سامانه صدای مشاور کمک بگیرید .

 

 

آیا نحوه درست انتخاب رشته کنکور سراسری 96 - 97

بعد از دریافت کارنامه کامل با رتبه و تراز توسط داوطلب، مهم ترین موضوع انجام انتخاب رشته درست با رعایت نکات اصولی می باشد تا داوطلبان عزیز با انجام مشاوره و انتخاب رشته کنکور سراسری نادرست دچار پشیمانی نشوند اولین موضوع تاثیر گذار در انتخاب رشته تحصیلی شامل خانواده، تواناییها، ویژگی های شخصیتی و اهداف و تجربیات و همچنین مهم ترین آن علاقه خود داوطلب می باشد پس شما کنکوری های عزیز برای داشتن یک انتخاب رشته درست باید از نظر افرادی استفاده کنید که دارای تجربه کافی و اطلاعات درست باشد تا با استفاده از منابع درست شما را در انجام یک انتخاب راهنمایی دهند. موضوع مهم بعدی در انتخاب رشته توجه به محدودیتها و شرایط خاص شما می باشد یعنی تصوير روشنی از عوامل درونی خود داشته باشيد و پس از انجام مشورتهای لازم، جمع بندی و بر اساس نتايج حاصله، تصميم گيری كنيد. با توجه به حساس بودن این موضوع مشاوران سامانه صدای مشاور آماده هستند تا در زمینه مشاوره درست و انتخاب رشته کنکور برای گروه ریاضی، تجربی، انسانی و هرسوالی که دارید بصورت تلفنی و حضوری شما را در این امر مهم راهنمایی کنند تا آینده درخشانی را برای خود رقم بزنید.

 

 

لینک های مرتبط با کنکور سراسری

مشاوره و انتخاب رشته کنکور سراسری

اعلام نتایج کنکور سراسری 96

انتخاب رشته تجربی کنکور سراسری 96 - 97

تاثیر سهمیه ایثارگران در انتخاب رشته کنکور سراسری 96 - 97

تخمین رتبه کنکور سراسری

تاریخ برگزاری کنکور سراسری

کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 96

 دریافت نمونه کارنامه کنکور سراسری96 97

تکمیل ظرفیت کنکورسراسری 96 

ثبت نام کنکور سراسری 96 - 97

 

 

 

 

 

 

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید      
 
تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد :  9099071611   
 
                 تماس با موبایل همراه اول :   99225595          
 
پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب           
 
 (حتی ایام تعطیل)               

 

آخرین اخبار