شماره تماس از طریق تلفن ثابت 9099071611

شماره تماس از طریق خط همراه اول 99225595

 

 جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 
تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611 
تماس از موبایلهای همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595
پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)

 

 

توجه توجه فرصت را از دست ندهید دوستان عزیز و کنکوری ها همانطور که می دانید کنکور بخشه مهمی از زندگی خیلی از شما می باشد بنابراین مهم ترین موضوع بعد از اعلام نتایج کنکور سراسری 96  برای افرادی که در این آزمون قبول می شوند و مجار به انتخاب رشته شده اند، انجام یک انتخاب رشته درست است با توجه به فاصله کم بین  دریافت کارنامه نتایج اولیه کنکور سراسری و انتخاب رشته داوطلبان باید آگاهی کامل از نحوه خواندن کارنامه و از کلیه رشته ها و دانشگاه ها آگاهی داشته باشند زیرا با این انتخابی که انجام می دهید آینده و سرنوشته خود را میسازید. مشاوران سامانه صدای مشاور آماده هستند تا شما داوطلبان گرامی که مجاز به انتخاب رشته شده اید را یاری کنند تا با مشاوره و انتخاب رشته کنکور سراسری تصمیم آگاهانه ای را برای خود بگیرند. دانلود دفترچه انتخاب رشته در انتهای متن می باشد.

 

چگونه شانس خود را در انتخاب رشته کنکور سراسری 96 بالا ببریم

انتخاب رشته کنکور سراسری 96 بعد از امتحان و دریافت کارنامه داوطلب می باشد، هر داوطلب حق دارد 20 انتخاب داشته باشد، تعداد انتخاب ها هم هرچقدر کمتر باشد قطعا حساسیت بیشتر می شود. با توجه به حساسیت موضوع لیست رشته های کنکور سراسری از انتخاب رشته محل هایی که شانس قبولی زیادی در آن ندارید خودداری کنید و صرفا انتخاب هایی را وارد فرم انتخاب رشته دانشگاه آزاد و انتخاب رشته دانشگاه سراسری داشته باشد که از لحاظ تراز قبولی با تراز شما سنخیت داشته باشد. در ابتدا رشته ها و دانشگاه های که علاقمند به تحصیل در آن هستید در الویت قرار دهید، پس منظور از لیست رشته های مورد علاقه هم از لحاظ شهر است هم رشته، بعد با توجه به تراز قبولی انتخاب های خود را انجام دهید. بحث انتخاب رشته کنکور سراسری و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد از اهمیت زیادی برخوردار است و باید علاوه بر نهایت دقت به علایق خود در رشته ای که می خواهید تحصیل کنید، باید به دانشگاه محل تحصیل هم دقت لازم را داشته باشید. ممکن است شما به رشته ای علاقمند باشید که دانشگاه آن از نظر مسافت طولانی بوده و شما شرایط تحصیل در آنجا را نداشته باشید. پس به مشاوران ما برای انتخاب رشته درست با توجه به شرایط و علایق شما اعتماد کنید، مشاوران سامانه صدای مشاور با سابقه طولانی که در انتخاب رشته دارند می توانند شما را در انتخاب رشته درست یاری کنند. 

 

 

 

 

لیست رشته های کنکور سراسری 96 - 97

 

 

 

لیست رشته های کنکور سراسری 96 | دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 96 -97

 باتوجه به ادغام کنکور سراسری و آزاد و زمان برگزاری کنکور در روز های مشخص شده توسط سازمان سنجش صورت می گیرد بعد از گرفتن کارنامه و انجام انتخاب رشته بعضی از داوطلبان طریقه استفاده از کارنامه سبز یا کارنامه محرمانه آگاهی ندارند بنابراین با کلیک بر روی لینک آبی می توانند و مطالعه مقاله می توانند اطلاعات کافی را در این رابطه کسب کنند و در صورت نیازو داشتن سوال با مشاوران تحصیلی در ارتباط باشند. بنابراین داوطلبانی که علاقمند به ثبت نام در دانشگاه آزاد هستند جهت آگاهی از شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 96 و دسترسی به نرم افزار انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد می توانند از همین سایت این اطلاعات را مطالعه کنند.

 

 

  • قبل از انتخاب رشته با خانواده و مشاوران آگاه مشورت کنید. فقط با افراد خبره و آگاه كه با شرایط و نحوه پذیرش دانشجو طبق دفترچه راهنمای انتخاب رشته امسال آشنایی كامل دارند مشورت نمایید زیرا هر سال نحوه گزینش  شرایط پذیرش در بعضی از رشته ها تغییر می كند.
  • قبل از انتخاب رشته در باره موقعیت جغرافیایی و جایگاه علمی دانشگاه و رشته مورد نظر خود مطالعه و بررسی لازم را انجام دهید.
  • در انتخاب رشته با توجه به استعداد، توانایی، علاقه و شناخت خود، خودتان تصمیم آگاهانه بگیرید، زیرا ممكن است تغییر یا انتقال رشته برای شما مقدور نباشد.
  • بر اساس نمره و رتبه خود انتخاب رشته نمایید زیرا انتظار بالای شما ممكن است باعث از دست دادن موقعیت های دیگری باشد كه درآینده به راحتی نتوانید بدست آورید.
  • حداكثر دقت لازم را در پر كردن فرم انتخاب رشته مطابق با مطالب مندرج در دفترچه انتخاب رشته و آخرین اطلاعیه هایی كه سازمان سنجش یا بعضی سازمان ها و دانشگاه ها در مورد پذیرش دانشجو با توجه به شرایط خود اعلام می نمایند، به خرج دهید.

 

 

 

 

 
میزان تاثیر سوابق تحصیلی در کنکورسراسری 96 - 97


سوابق تحصیلی در کنکور سال 96 همانند ثأثیر مثبت دارد و بدین گونه اعمال می‌شود: میزان و نحوه تأثیر سوابق تحصیلی در آزمون سراسری سال 96 همانند آزمون سراسری سال 95 است یعنی افرادی که دیپلم خود را از سال 84 به بعد اخذ کرده‌اند و امتحانات یک یا چند درس آنها نهایی بوده است، مشمول اعمال سوابق تحصیلی هستند و سهم این سوابق 25 درصد با تأثیر مثبت است.
داوطلبانی که مدرک پیش دانشگاهی خود را از سال تحصیلی 91 - 90 به بعد اخذ کرده‌اند و امتحانات یک یا چند درس آنها به صورت نهایی بوده است مشمول اعمال سوابق تحصیلی هستند و سهم این سوابق 5 درصد با تأثیر مثبت است. بنابر این برای آگاهی از نحوه قبولی در ذخیره دانشگاه آزاد 96 - 97 روی لینک های مرتبط کلیک کنید و مقالات را مطالعه کرده در صورت داشتن هرگونه سوال با مشاوران سامانه صدای مشاور تحصیلی در ارتباط باشید.

 

 مشاوره و برنامه ریزی برای کنکور سراسری


هنوز هم فرصت هست و دیر نشده شما دانش آموزان و داوطلبانی که تا الان وقت نزاشتید برای درس خوندن، مهم ترین چیز از حالا به بعد استفاده از جدول برنامه ریزی هفته به هفته کنکور سراسری می باشد. موفقیت در کنکور ابزار های خاص خودشو داره منابع مناسب، آزمون آزمایشی استاندارد و... دیگه نیازی نیست از کنکور بترسید فقط کافیه مشاوره درست و برنامه ریزی درستی داشته باشید.
بنابراین برنامه ریزی صحیح برنامه ای است که هدف گذاری مناسب همراه با قابلیت اجرا انجام شود. تا دانش آموز احساس خستگی نکند، هدف مناسب یعنی دانش آموز بداند در هر مقطعی چه کار باید انجام دهد. مشاوره در کنار برنامه ریزی بسیار اهمیت دارد، یعنی برنامه ریزی به تنهای اثر بخش نیست باید مشاوری باشد تا شمارا در این زمینه همراهی کند از ابتدا تا زمان برگزاری امتحان تا هر سوالی که دارید بدون استرس جواب آن را داشته باشید

بنابراین برای پاسخ به همه ی سوالات خود در زمینه ............

1-ثبت نام کنکور ازاد وسراسری وارائه مشاوره تحصیلی کنکور
2- بررسی علایق واخلاقیات داوطلب کنکور...
3- برنامه ریزی مطالعه براساس توانای داوطلب
4- معرفی بهترین منابع کمک درسی برای داوطلب
5-پشتیبانی داوطلب تا روز کنکور و پاسخگویی به تمامی سوالات و مشکلات داوطلب
6- دسترسی به مشاور خود همه روزه حتی ایام تعطیل
7- معرفی رشته ها و آینده شغلی  

 

 

 

 

 

 

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید      
 
تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد :  9099071611   
 
                 تماس با موبایل همراه اول :   99225595          
 
پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب           
 
 (حتی ایام تعطیل)               

 

آخرین اخبار