شماره تماس از طریق تلفن ثابت 9099071611

شماره تماس از طریق خط همراه اول 99225595

 

ثبت نام کنور کاردانی به کارشناسی 97 - 96

 

با توجه به درخواست دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیر دولتی- غیرانتفاعی مبنی بر عدم تكمیل ظرفیت رشته‌های تحصیلی پذیرش صرفاً براساس سوابق تحصیلی (معدل كل دوره كاردانی) در آزمون كاردانی به كارشناسی ناپیوسته سال1396، بدین‌وسیله به اطلاع كلیه داوطلبان علاقه‌مند به تحصیل در رشته‌های تحصیلی مؤسسات فوق (اعم از داوطلبانی كه در آزمون مذكور ثبت‌نام نموده و یا ثبت‌نام ننموده‌اند) می‌رساند كه اطلاعیه این سازمان در این خصوص در روز دوشنبه مورخ 96/08/01 در پایگاه اطلاع رسانی این سازمان درج خواهد شد و كلیه متقاضیان برای ثبت‌نام در رشته‌های تحصیلی مورد علاقه می‌توانند در تاریخ مقرر با مراجعه به دانشكده‌ها و آموزشكده‌های فنی و حرفه‌ای تحت پوشش دانشگاه فنی و حرفه‌ای و یا مؤسسات آموزش عالی غیردولتی – غیر انتفاعی و كسب اطلاع از رشته‌های پذیرنده دانشجو در این مرحله نسبت به شركت و انتخاب كدرشته محل مورد تقاضای خویش اقدام نمایند. متقاضیان عزیز جهت دریافت اطلاعات در رابطه با لیست رشته های ارائه شده برای ثبت نام در تکمیل ظرفیت و شهریه رشته ها و دریافت لیست دانشگاه هایی که ظرفیت برای پذیرش داوطلبان را اعلام نموده اند می توانید با سامانه  از طریق تلفن تماس و تلفن همراه در ارتباط باشید.

 

زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 96 - 97

ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته از خردادماه آغاز شده و داوطلبان به مدت یک هفته فرصت دارند در این آزمون ثبت نام کنند. ثبت نام برای شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته خرداد ماه از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش آغاز می شود و تا چند روز ادامه خواهد داشت. داوطلبان گرامی جهت دریافت و مطالعه دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی 96 - 97 با کلیک بر روی لینک آبی می توانند دفترچه آزمون را مطالعه کنند و در صورت داشتن هرگونه سوال با مشاوران سامانه صدای مشاور در ارتباط باشند. برخی از رشته های مورد پذیرش در دوره های کاردانی به کارشناسی  ۱۳۹۶ به صورت پذیرش با آزمون و برخی دیگر به صورت بدون آزمون (پذیرش صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی) صورت می گیرد که اطلاعات کامل آنها در دفترچه ثبت نام درج شده است. داوطلبان متقاضی می توانند ضمن اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی، مقررات وظیفه عمومی، مقررات مربوط به ضوابط ثبت نام اتباع غیر ایرانی و توضیحات مربوط به سهمیه شاهد و ایثارگر (مندرج در دفترچه راهنما) در صورتی که دارای شرایط مذکور باشند، متقاضی ادامه تحصیل شوند. برای انجام ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی با مشاوران سامانه صدای مشاور در ارتباط باشید و ثبت نام خود را به مشاوران ما بسپارید.

 

 

نحوه ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی 96 - 97 

ثبت نام و انتخاب رشته در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته در یک مرحله انجام می شود و داوطلبان باید در زمان ثبت نام نسبت به درج کدرشته محل های مورد علاقه خود در فرم ثبت نام اقدام کنند. با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت‌نام منحصراً بصورت اینترنتی انجام می‌گیرد، داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال است، با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان و پرداخت مبلغ ۲۵۰ هزار ریال (۲۵ هزار تومان) به عنوان وجه ثبت‌نام شرکت در آزمون، نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

با توجه به اینکه مقرر شده است که در مراحل مختلف فرآیند این آزمون، خدماتی از طریق پیام کوتاه به داوطلبان ارائه شود، داوطلبانی که تمایل به استفاده از خدمات پیام کوتاه دارند، با انتخاب گزینه مربوط و پرداخت مبلغ ۵ هزار ریال (۵۰۰ تومان) به عنوان هزینه استفاده از خدمات پیام کوتاه، می‌توانند از این خدمات استفاده کنند. چنانچه داوطلبی علاقه مند به شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی مؤسسات آموزش عالی غیر دولتی – غیرانتفاعی است، لازم است که علاوه بر پرداخت مبلغ ثبت‌نام نسبت به پرداخت مبلغ ۵۱ هزار ریال (۵ هزار و ۱۰۰ تومان) دیگر نیز برای دوره های مذکور اقدام کنند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 
تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611 
تماس از موبایلهای همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595
پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)

 

 

 

ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 96 - 97 با سوابق تحصیلی

دفترچه راهنمای ثبت‌نام و جدول کدرشته محل‌های مربوط به پذیرش براساس سوابق تحصیلی بر روی سایت سازمان سنجش قابل مشاهده است. متقاضیان می‌توانند بر اساس ضوابط و شرایط مندرج دفترچه راهنمای مربوط برای پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) در دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی از مرداد نسبت به ثبت‌نام و تکمیل فرم انتخاب رشته (حداکثر 150 کدرشته) به روش اینترنتی، اقدام کنند. در روش پذیرش با سوابق تحصیلی هر داوطلب می‌تواند متقاضی یک گروه آزمایشی اصلی و دو گروه آزمایشی هنر و زبان‌های خارجی باشد. ثبت‌نام و انتخاب رشته فقط به روش اینترنتی است و تمام داوطلبان باید اطلاعات مندرج در کارت اعتباری شامل شماره سریال ثبت‌نام و رمز ورود را برای انجام امور بعدی به دقت نگه‌داری کنند. پس از تکمیل فرم اینترنتی تقاضانامه ثبت‌نام،‌ انتخاب رشته کد پیگیری 16 رقمی خود را یادداشت کنند. پس برای داشتن ثبت نام صحیح، ثبت نام خود را به مشاوران سامانه صدای مشاور بسپارید .معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی از امکان ثبت نام با تاخیر از پذیرفته شدگان مقاطع کارشناسی ارشد ودکتری تخصصی سال 95 این دانشگاه خبر داد.

  

نحوه پذیرش و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی 96

در برخی رشته ها پذیرش به صورت با آزمون میباشد و بنابراین داوطلب باید بدون اطلاع از نتیجه آزمون خود انتخاب رشته نماید نوع دیگر پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی می باشد که در آن پذیرش متقاضی بدون آزمون انجام میشود و حتما باید انتخاب رشته نماید پس در رشته های با آزمون و هم رشته های بدون آزمون، انتخاب رشته حتما باید انجام شود، در انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی 96 برای دانشگاه های غیر انتفاعی، دروزانه، شبانه، تنها ملاک پذیرش، رتبه و نمره آزمون داوطلب میباشد پس ترتیب انتخاب ها حتما باید براساس علاقه باشد. بنابراین این تصور اشتباه که دانشگاه های سطح پایین را اگر در انتخاب اول ثبت کنیم احتمال قبولی مان افزایش میابد.

 


آغاز ثبت نام از متقاضیان مقطع کارشناسی و کاردانی پیوسته و ناپیوسته بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی برای نیمسال دوم از اول آبان ماه

تحصیل در مقطع کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد در رشته های غیر پزشکی بدون کنکور میباشد، ولی در هر صورت در رشته های گروه پزشکی داوطلبان میبایست در کنکور کاردانی به کارشناسی 96 ثبت نام نمایند. در مرحله ثبت نام و انتخاب رشته، متقاضیان می توانند صرفا دانشگاه های دولتی را انتخاب نمایند و انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد پس از اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی و معمولا اواخر شهریور یا اوایل مهر ماه می باشد. داوطلبان پس از ثبت نام و تهیه نسخه چاپی از رسید ثبت نام خود می توانند برای اطلاع از زمان و چگونگی ثبت نام خود به واحد دانشگاهی محل پذیرش و یا وب سایت واحد دانشگاهی محل پذیرش خود مراجعه کنند هیچگونه محدودیتی برای داوطلبان برای مراجعه به سامانه برای ثبت نام وجود ندارد و کلیه متقاضیان اعم از افرادی که در آزمون سراسری شرکت نموده و یا ننموده اندامکان بهره مندی از پذیرش بدون آزمون را در این مقاطع خواهند داشت اگر بنا به هر دلیلی قصد شرکت در کنکور کاردانی به کارشناسی 96 و قصد تحصیل بدون کنکور دانشگاه آزاد و همچنین ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی را داشتید میتوانید از مشاوره تحصیلی تلفنی استفاده کنید.

 

لینک های مرتبط :

 ثبت نام کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد 96-97

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید      
 
تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد :  9099071611   
 
                 تماس با موبایل همراه اول :   99225595          
 
پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب           
 
 (حتی ایام تعطیل)               

 

آخرین اخبار