شماره تماس از طریق تلفن ثابت 9099071611

شماره تماس از طریق خط همراه اول 99225595

 

با توجه به افزایش روز افزون و علاقه والدین و دانش آموزان برای شرکت و ثبت نام در آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی در این مقاله سعی شده اطلاعاتی در رابطه با ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۹۷ و ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97 در اختیار والدین قرار بگیرد.

 

www.natije.ir سایت ثبت نام و اعلام نتایج آزمون های تیزهوشان و نمونه دولتی 

 
ثبت نام آزمون تیزهوشان معمولا اسفند هر سال می باشد. داوطلبان ثبت نام تیزهوشان در زمان تعیین شده باید ثبت نام خود را انجام دهند. ثبت نام آزمون تیزهوشان بصورت اینترنتی می باشد، ثبت نام برای ورود به پایه های هفتم و دهم برگزار می شود بنابراین کلیه دانش آموزان پایه ششم ونهم که شرایط ثبت نام را داشته باشند می توانند فرم ثبت نام آزمون تیزهوشان را پر کنند. برای انجام ثبت نام صحیح و آگاهی از شرایط ثبت نام با مشاوران سامانه صدای مشاور در تماس باشید.

 

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان


زمان برگزاری آزمون تیزهوشان 97  1 تا 2 ماه بعد از ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۹۷ می باشد. زمان برگزاری آزمون تیزهوشان سال 96، 23 اردیبهشت ماه خواهد بود. بعد از برگزاری آزمون تیزهوشان بین 1 تا 1.5 ماه  نتایج آزمون مدارس تیزهوشان  97 اعلام میشود. بعد از اعلام نتایج آزمون در صورت داشتن هرگونه اعتراض، دانش آموزان ویا والدین دانش آموزان باید اعتراض خود را درسامانه ثبت کنید. زمان برگزاری آزمون تیزهوشان و اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی متفاوت می باشد. بنابراین برای آگاهی بیشتر در رابطه با نحوه ثبت نام درآزمون تیزهوشان مطمئنن برای والدین و دانش آموزان از اهمیت زیادی برخوردار است. اگر در رابطه با زمان برگزاری آزمون تیزهوشان و نحوه ثبت نام سوال دارید سوال خود را از مشاوران ما بپرسید.

  

 ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی اصفهان

 

 

شرایط ثبت نام در مدارس نمونه دولتی

نمونه دولتی اصطلاحاً به مدارسی گفته میشود، که دانش آموزان خود را از طریق آزمونمی پذیرد و در سراسر ایران نمایندگی دارد و این مراکز به مراتب جمعیّت و سطح علمی، تعداد متفاوتی از دانش آموزان را پذیرش می کند. این مدارس در کنار مدارس سمپاد و شاهد جزو مدارس خاص به حساب می آیند. محتوای سوالات آزمون ورودی دوره راهنمایی مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی، به طور 100 درصد از پایه ششم ابتدایی طراحی می شود  و وباید حداقل معدل 19 و 16 باشد تا در مدارس نمونه دولتی ثبت نام شوند. ثبت نام در آزمون استعدادهای درخشان و نمونه دولتی که پایه پنجم آنها براساس ارزشیابی توصیفی می باشد.، عنوان ارزشیابی «خیلی خوب» معادل معدل 19 و برای مدارس نمونه دولتی عنوان ارزشیابی «خوب» معادل معدل 16 تعیین شده است.

 

نحوه محتوای سوالات در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی

نمونه سوالات آزمون تیزهوشان بصورت طراحی و تصویر طراحی سوالات آزمون سمپاد بر اساس مفهوم می باشد...

سوالات آزمون های ورودی مدارس نمونه دولتی راهنمایی و متوسطه سمپاد و نمونه دولتی در سطح شناخت به بالا طراحی شده است تا دانش آموزی که مفهوم سوال را در می یابد، بتواند جواب درست را بدهد. منابع سوالات آزمونها فقط از محتوای کتابهای درسی می باشد کتب درسی ششم ابتدایی و سوم راهنمایی به ترتیب منابع سوالات آزمون های ورودی به مدارس راهنمایی و متوسطه سمپاد و نمونه دولتی است. مدت زمان پاسخگویی برای هر دو آزمون، 100 دقیقه است، 80 سوال برای آزمون ورودی مدارس راهنمایی و 100سوال برای آزمون ورودی مدارس متوسطه سمپاد و نمونه دولتی درنظر گرفته شده که به صورت تستی نیز طراحی شده اند. حداقل معدل 19 شرط شرکت در آزمون مدارس استعدادهای درخشان است، اما برای ورود به مدارس نمونه دولتی به میزان 20 درصد معدل پایه های پنجم ابتدایی و دوم راهنمایی در نمره آزمون موثر خواهد بود. جهت دریافت معرفی بهترین کتاب های آزمون نمونه دولتی 96 97 مقاله مورد نظر را مطالعه نمایید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید      
 
تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد :  9099071611   
 
                 تماس با موبایل همراه اول :   99225595          
 
پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب           
 
 (حتی ایام تعطیل)