صدای مشاور تحصیلی

 

زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 96، 28 شهریور اعلام خواهد شد

 

داوطلبانی که در کنکور کاردانی به کارشناسی شرکت کرده اند و موفق به حضور در جلسه امتحان شدند و بی صبرانه منتظر دریافت اعلام نتایج خود هستند دقت داشته باشند همانطور که در ابتدا گفتیم نتایج آزمون کاردانی به کارشناسی 28 شهریور ماه اعلام خواهد شد جهت دریافت نتایج خود و یا هر سوالی که در رابطه با پذیرش بدون کنکور کاردانی به کارشناسی می توانید با مشاوران ساماه صدای مشاور در ارتباط باشید و و سوالات خود را از مشاوران ما بپرسید. 

 

زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 96 

 

ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته از خردادماه آغاز شده و داوطلبان به مدت یک هفته فرصت دارند در این آزمون ثبت نام کنند. ثبت نام برای شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته خرداد ماهاز طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش آغاز می شود و تا چند روز ادامه خواهد داشت. داوطلبان گرامی جهت دریافت و مطالعه دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی 96 - 97 با کلیک بر روی لینک آبی می توانند دفترچه آزمون را مطالعه کنند و در صورت داشتن هرگونه سوال با مشاوران سامانه صدای مشاور در ارتباط باشند. برخی از رشته های مورد پذیرش در دوره های کاردانی به کارشناسی سال ۱۳۹۶ به صورت پذیرش با آزمون و برخی دیگر به صورت بدون آزمون (پذیرش صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی) صورت می گیرد که اطلاعات کامل آنها در دفترچه ثبت نام درج شده است. داوطلبان متقاضی می توانند ضمن اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی، مقررات وظیفه عمومی، مقررات مربوط به ضوابط ثبت نام اتباع غیر ایرانی و توضیحات مربوط به سهمیه شاهد و ایثارگر (مندرج در دفترچه راهنما) در صورتی که دارای شرایط مذکور باشند، متقاضی ادامه تحصیل شوند. برای انجام ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی با مشاوران سامانه صدای مشاور در ارتباط باشید و ثبت نام خود را به مشاوران ما بسپارید.

 

 

 

نحوه ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی 96 - 97 

ثبت نام و انتخاب رشته در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته در یک مرحله انجام می شود و داوطلبان باید در زمان ثبت نام نسبت به درج کدرشته محل های مورد علاقه خود در فرم ثبت نام اقدام کنند. با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت‌نام منحصراً بصورت اینترنتی انجام می‌گیرد، داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال است، با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان و پرداخت مبلغ ۲۵۰ هزار ریال (۲۵ هزار تومان) به عنوان وجه ثبت‌نام شرکت در آزمون، نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

با توجه به اینکه مقرر شده است که در مراحل مختلف فرآیند این آزمون، خدماتی از طریق پیام کوتاه به داوطلبان ارائه شود، داوطلبانی که تمایل به استفاده از خدمات پیام کوتاه دارند، با انتخاب گزینه مربوط و پرداخت مبلغ ۵ هزار ریال (۵۰۰ تومان) به عنوان هزینه استفاده از خدمات پیام کوتاه، می‌توانند از این خدمات استفاده کنند. چنانچه داوطلبی علاقه مند به شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی مؤسسات آموزش عالی غیر دولتی – غیرانتفاعی است، لازم است که علاوه بر پرداخت مبلغ ثبت‌نام نسبت به پرداخت مبلغ ۵۱ هزار ریال (۵ هزار و ۱۰۰ تومان) دیگر نیز برای دوره های مذکور اقدام کنند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 
تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611 
تماس از موبایلهای همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595
پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)

 

 

زمان دقیق ثبت نام کاردانی به کارشناسی 96 -97

 

 

ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 96 - 97 با سوابق تحصیلی

دفترچه راهنمای ثبت‌نام و جدول کدرشته محل‌های مربوط به پذیرش براساس سوابق تحصیلی بر روی سایت سازمان سنجش قابل مشاهده است. متقاضیان می‌توانند بر اساس ضوابط و شرایط مندرج دفترچه راهنمای مربوط برای پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) در دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی از مرداد نسبت به ثبت‌نام و تکمیل فرم انتخاب رشته (حداکثر 150 کدرشته) به روش اینترنتی، اقدام کنند. در روش پذیرش با سوابق تحصیلی هر داوطلب می‌تواند متقاضی یک گروه آزمایشی اصلی و دو گروه آزمایشی هنر و زبان‌های خارجی باشد. ثبت‌نام و انتخاب رشته فقط به روش اینترنتی است و تمام داوطلبان باید اطلاعات مندرج در کارت اعتباری شامل شماره سریال ثبت‌نام و رمز ورود را برای انجام امور بعدی به دقت نگه‌داری کنند. پس از تکمیل فرم اینترنتی تقاضانامه ثبت‌نام،‌ انتخاب رشته کد پیگیری 16 رقمی خود را یادداشت کنند. پس برای داشتن ثبت نام صحیح، ثبت نام خود را به مشاوران سامانه صدای مشاور بسپارید .معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی از امکان ثبت نام با تاخیر از پذیرفته شدگان مقاطع کارشناسی ارشد ودکتری تخصصی سال 95 این دانشگاه خبر داد.

 

 

 ثبت نام بدون کنکور متقاضیان کارشناسی ارشد و دکتری بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی 

کلیه پذیرفته شدگان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی که به هر دلیلی در مهرماه سال جاری موفق به ثبت نام و شروع به تحصیل درواحد های دانشگاهی محل پذیرش خود نشده اند، میتوانند از بهمن ماه سال جاری نسبت به ثبت نام خود در واحد های دانشگاهی محل پذیرش اقدام کنند. وی با اشاره به عدم دریافت هزینه‌ای برای این دسته از متقاضیان ثبت نام نیمسال اول مرخصی بدون احتساب در سنوات و بدون پرداخت شهریه منظور خواهد شد وی از متقاضیان خواست تا برای اطلاع از چگونگی و زمان ثبت نام نیمسال دوم به واحد های دانشگاهی محل پذیرش خود مراجعه نمایند. بنابراین متقاضیان ثبت نام کاردانی به کارشناسی و کارشناسی و دکتری  می توانند برای دریافت اطلاعات با مشاوران سامانه صدای مشاور در زمینه های لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد و ثبت نام کنکور سراسری و هر دانشگاه نزدیک محل پذیرش یا سکونت خود در تماس باشند.

 

 

نحوه پذیرش در رشته های غیر پزشکی دانشگاه آزاد

ﭘﺬﻳﺮش داﻧﺸﺠﻮ در ﻛﻠﻴﻪ رشته های تحصیلی ﻏﻴﺮﭘﺰﺷﻜﻲ داﻧﺸﮕﺎه آزاد اﺳﻼﻣﻲ و رﺷﺘﻪ ﺗﺤﺼﻴﻠﻲ ﻣﻬﻨﺪﺳـﻲ ﺑﻬﺪاﺷـﺖ ﻣﺤـﻴﻂ، ﺻـﺮﻓﺎ ﺑﺮاﺳﺎس ﺳﻮاﺑﻖ ﺗﺤﺼﻴﻠﻲ معدل کل دوره کاردانی متقاضیان و در سایر رشته های گروه پزشکی این دانشگاه ﺷـﺎﻣﻞ اﺗـﺎق ﻋﻤـﻞ،ﻣﺎﻣـﺎﻳﻲ ﺳـﺎﺧﺖ پروتزهای دندانی علوم آزﻣﺎﻳﺸﮕﺎﻫﻲ، بهداشت عمومی و هوشبری ﺑﺮاﺳﺎس آزﻣﻮن ﺻﻮرت ﮔﻴﺮد،بنابرای داوطلبان برای آگاهی و دریافت اطلاعات در رابطه با ﺗﺎرﻳﺦ، ﻧﺤﻮه اﻧﺘﺨﺎب رﺷﺘﻪ و ﻫﻤﭽﻨـﻴﻦ ﻛﺪ رﺷـﺘﻪ ﻣﺤﻞ های دانشگاه آزاد اسلامی می توانند با مشاوران سامانه صدای مشاور در ارتباط باشند تا شما را در امر ثبت نام و انتخاب رشته یاری کنند.

 


آغاز ثبت نام از متقاضیان مقطع کارشناسی و کاردانی پیوسته و ناپیوسته بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی برای نیمسال دوم از اول آبان ماه

 کلیه متقاضیان تحصیل در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته وناپیوسته در نیمسال دوم سال جاری از چند روز آینده می توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. داوطلبان پس از ثبت نام و تهیه نسخه چاپی از رسید ثبت نام خود می توانند برای اطلاع از زمان و چگونگی ثبت نام خود به واحد دانشگاهی محل پذیرش و یا وب سایت واحد دانشگاهی محل پذیرش خود مراجعه کنند. معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی اظهارکرد: هیچگونه محدودیتی برای داوطلبان برای مراجعه به سامانه برای ثبت نام وجود ندارد و کلیه متقاضیان اعم از افرادی که در آزمون سراسری شرکت نموده و یا ننموده اندامکان بهره مندی از پذیرش بدون آزمون را در این مقاطع خواهند داشت. بنابراین برای دریافت اطلاعات بیشتر و آگاهی از زمان دقیق ثبت نام و شرایط و مدارک لازم و همچنین آگاهی از شهریه پرداختی با مشاوران سامانه صدای مشاور با شماره 9099071611 در تماس باشید.

 

 

 

 

 

ویدئوی ثبت نام بدون کنکور-معافیت نظام وظیفه-امریه-اعزام دانشجو