شماره تماس از طریق تلفن ثابت 9099071611

شماره تماس از طریق خط همراه اول 99225595

 

 

زمان برگزاری کنکور سراسری 97

 

با توجه به اهمیت کنکور برای داوطلبان گرامی باید توجه داشته باشند که مهم ترین موضوع برای داوطلبان بعد از ثبت نام، دسترسی به کارت ورود به جلسه کنکور می باشد که همانطور که گفتیم زمان دریافت آن از 11 تیر آغاز شده است و همچنین مهم ترین موضوع برای داوطلبان آگاهی ازتاریخ برگزاری کنکور سراسری می باشد، داوطلبان دقت داشته باشند که تاریخ برگزاری کنکور ریاضی 96، کنکور هنر و کنکور انسانی 96 در یک روز و همچنین زمان برگزاری کنکور سراسری تجربی 96 و کنکور زبان هم در یک روز دیگر می باشد. بنابراین داوطلبان دقت داشته باشند برای دریافت اطلاعات از محل برگزاری آزمون دریافت کارت ورود به جلسه کنکور و همچنین دریافت مشاوره برای جمع بندی چند روز آخر کنکور و چه آمادگی های باید برای این آزمون سراسری داشته باشند می تواند از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی سامانه صدای مشاور استفاده کنند.زمان و تاریخ برگزاری کنکور (آزمون ) سراسری 96 - 97

با توجه به اطلاع رسانی سازمان سنجش به داوطلبانی که در کنکور سراسری 96 شرکت کرده اند در جریان باشند که زمان برگزاری کنکور سراسری 96 - 97 برای گروه آزمایشی ریاضی و انسانی در صبح روز پنجشنبه به تاریخ 15 تیرماه و برای داوطلبان گروه هنر در بعد از ظهر روز پنجشنبه به تاریخ 15 تیرماه خواهد بود. و همچنین تاریخ برگزاری کنکور سراسری برای داوطلبان گروه تجربی در صبح روز جمعه به تاریخ 16 تیرماه و داوطلبین گروه آزمایشی زبان در بعداز ظهر روز جمعه به تاریخ 16 تیر ماه خواهد بود. حال نکاتی که داوطلبان باید دقت داشته باشند این است که درب ورودی حوزه های امتحانی در روزهای 15 و 16 تیر ماه صبح ها راس ساعت 7صبح باز و بعداز ظهر ساعت 14.30 بسته خواهد شد و شروع زبرگزاری آزمون برای داوطلبان گروه های مختلف صبح ها راس ساعت 7.30 و بعد از ظهر ها راس ساعت 3 خواهد بود پس کنکوری های عزیز دقت داشته باشید تا نیم ساعت در زمان تعیین شده در محل آزمون خود همراه با کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 96 حضور داشته باشید. 

 

 

 

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 
تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611 
تماس از موبایلهای همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595
پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)

 

 

 
زمان ثبت نام کنکور سراسری 97

با توجه به اطلاعیه سازمان سنجش، ثبت نام کنکور سراسری 96 - 97 از بهمن 96 آغاز شده و طبق معمول هر سال یک هفته در بهمن ماه ادامه خواهد داشت. همانطور که می دانید این زمان معمولا تمدید میشود، اما داوطلبان نهایت دقت را داشته باشند ثبت نام خود را هر چه سریعتر جهت جلوگیری از بروز هر مشکلی انجام دهند. مطمنا طبق روال سال های گذشته سازمان سنجش زمانی را برای داوطلبانی که جا مانده اند و یا اطلاعات خود را اشتباه وارد کرده اند مشخص می کند، بنابراین شما کنکوری ها و داوطلبان عزیز در صورتی که به هر مشکلی برخوردید و یا سوالی داشتید می توانید از طریق تماس با مشاوران سامانه صدای مشاور سوالات خود را بپرسید و حتی ثبت نام خود را به مشاوران ما بسپارید تا از انجام ثبت نام درست خود مطمئن شوید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید      
 
تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد :  9099071611   
 
                 تماس با موبایل همراه اول :   99225595          
 
پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب           
 
 (حتی ایام تعطیل)               

 

آخرین اخبار