شماره تماس از طریق تلفن ثابت 9099071611

شماره تماس از طریق خط همراه اول 99225595

 

ورود به جلسه آزمون سراسرى امسال به صورت اینترنتى خواهد بود، داوطلبان عزیز که نگران گرفتن دریافت کارت آزمون کنکور سراسری 96 - 97 هستید و می خواید محل برگزاری آزمون را بدانید مى توانید یک هفته قبل از برگزارى آزمون سراسرى کارت ورود به جلسه آزمون خودتون را دریافت کنید. داوطلبان مى‌توانند از منازل یا مراکز اینترنتى اقدام به چاپ کارت ورود به جلسه و دریافت اطلاعات درباره زمان و مکان برگزارى آزمون سراسرى کنند. برای دریافت اطلاعات کامل می توانید با مشاوران سامانه صدای مشاور از هر کجا که هستید در تماس باشید تا به راحتی کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنید.

   

  
زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 96

کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 96  12 و 13 تیرماه می باشد بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس‌دار و ارائه آن الزامی است. لذا کلیه داوطلبان باید برای پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام کنند. برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون و جهت ثبت نام کنکور 96 سراسری و آزاد و اطلاعات دقیق از نحوه ثبت نام و مدارک لازم و هرگونه سوال که دارید می توانید با مشاوران سامانه صدای مشاور در تماس باشید.

 

آیا می خواهید از تاریخ برگزاری کنکور 96 باخبر شوید

دوستان کنکوری که در سال 96 باید تو آزمون سرنوشت ساز کنکور شرکت کنند توجه داشته باشند...
ثبت نام کنکور سراسری 96 - 97 در روزهای ۱۹ تا ۲۸ بهمن ماه ۹۵ صورت می گیرد و زمان برگزاری کنکور 96 در روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۵ و ۱۶ تیرماه ۹۶ برگزار می شود.
طبق گفته سازمان سنجش سوابق تحصیلی در کنکور امسال همانند سال گذشته ثأثیر مثبت دارد و بدین گونه اعمال می‌شود، میزان و نحوه تأثیر سوابق تحصیلی در آزمون سراسری همانند آزمون سراسری سال 95 است یعنی افرادی که دیپلم خود را از سال 84 به بعد اخذ کرده‌اند و امتحانات یک یا چند درس آنها نهایی بوده است، مشمول اعمال سوابق تحصیلی هستند و سهم این سوابق 25 درصد با تأثیر مثبت است.
داوطلبانی که مدرک پیش دانشگاهی خود را از سال تحصیلی 91 – 90 به بعد اخذ کرده‌اند و امتحانات یک یا چند درس آنها به صورت نهایی بوده است مشمول اعمال سوابق تحصیلی هستند و سهم این سوابق 5 درصد با تأثیر مثبت است.

 

 

 

جهت دریافت کارت ورود به جلسه و.. با

"سامانه صدای مشاور تحصیلی"

مشاوره دهنده دانشگاه های سراسری و آزاد در تماس باشید 

برای تماس با مشاورین از تلفن ثابت با شماره  9099071611  تماس حاصل فرمایید

تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب

حتی ايام تعطيل

 

 

دریافت کارت ورود به جلسه کنکور 96 - 97

 

 

 

اعلام نتایج کنکور سراسری رشته ریاضی، تجربی، انسانی، هنر، زبان

داوطلبانی که منتظر اعلام نتایج آزمون خود هستید همانطور که می دانید، بعد از برگزاری کنکور مهم ترین موضوع آگاهی از سایت اعلام نتایج کنکور سراسری می باشد، علت اهمیت این موضوع این است بعد از نتایج آزمون سراسری در مدت زمان معینی داوطلبان باید اقدام به انتخاب رشته بکنند در صورت تاخیر درانتخاب رشته، فرصت از داوطلبان گرفته می شود. بنابراین آگاهی از زمان دقیق اعلام نتایج از اهمیت زیادی برخوردار است والدینی که نگران دریافت اعلام نتایج فرزندان خود هستند می توانند با مشاوران سامانه صدای مشاور در ارتباط باشند تا بلافاصله بعد از اعلام نتایج کنکور از کارنامه و رتبه فرزندان خود باخبر شوند.

 

دانلود نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری 96 - 97

بعد از  برگزاری کنکور سراسری بسیاری از داوطلبان به نمونه سوالات رجوع کرده و می خواهند بدانند چه تعداد از سوالاتی را در کنکور درست جواب داده اند و چه درصدی زده اند ولی آگاهی لازم و یا نرم افزار تخمین رتبه کنکور در اختیار ندارند.
شما داوطلبی که کنکور دادی و استرس داری .......
می خوای بدونی چه درصدی زدی یا چه رتبه ای میاری و کجا قبول میشی؟
مشاوران سامانه صدای مشاور در تخمین رتبه کنکور سراسری و انتخاب رشته کنکور سراسری 96 با وارد کردن حدود درصدهایی که فکر می کنین تو کنکور زدین بهتون میگن که تقریبا چه رتبه ای تو کنکور به دست میارین.
مرحله بعد از تخمین رتبه اینه که بهتون بگیم با این رتبه کجاها قبول میشین، با توجه به رتبه ای که میارید و علاقه شما به رشته تحصیلی و دانشگاهی که دوس دارید اونجا ادامه تحصیل بدید به شما خواهیم گفت چجوری انتخاب رشته انجام بدید تا بعدن پشیمون نشید

 

 سایت مجازی و آنلاین انتخاب رشته کنکور سراسری 96 -97 


انتخاب رشته کنکور سراسری 96 بعد از امتحان و دریافت کارنامه داوطلب می باشد، هر داوطلب حق دارد 20 انتخاب داشته باشد، تعداد انتخاب ها هم هرچقدر کمتر باشد قطعا حساسیت بیشتر می شود. با توجه به حساسیت موضوع لیست رشته های کنکور سراسری از انتخاب رشته محل هایی که شانس قبولی زیادی در آن ندارید خودداری کنید و صرفا انتخاب هایی را وارد فرم انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 و انتخاب رشته دانشگاه سراسری 96 داشته باشد که از لحاظ تراز قبولی با تراز شما سنخیت داشته باشد. در ابتدا رشته ها وو دانشگاه های که علاقمند به تحصیل در آن هستید در الویت قرار دهید، پس منظور از لیست رشته های مورد علاقه هم از لحاظ شهر است هم رشته، بعد  با توجه به تراز قبولی انتخاب هایی خود را انجام دهید. بحث انتخاب رشته کنکور سراسری 96 از اهمیت زیادی برخوردار است و باید علاوه بر نهایت دقت به علایق خود در رشته ای که می خواهید تحصیل کنید، باید به دانشگاه محل تحصیل هم دقت لازم را داشته باشید. ممکن است شما به رشته ای علاقمند باشید که دانشگاه آن از نظر مسافت طولانی بوده و شما شرایط تحصیل در آنجا را نداشته باشید. پس به مشاوران ما برای انتخاب رشته درست با توجه به شرایط و علایق شما اعتماد کنید، مشاوران سامانه صدای مشاور با سابقه طولانی که در انتخاب رشته دارند می توانند شما را در انتخاب رشته درست یاری کنند برای دریافت کمک و انجام انتخاب رشته درست میتوانید بصورت حضوری یا از طریق تلفن با شماره 9099071611 با مشاوران سامانه صدای مشاور تحصیلی تماس حاصل فرمایید.

 

 

ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96 - 97

اگر شما در اعلام نتایج نهایی شهریور ماه هم در یک دانشگاه غیر آزاد ( به واسطه انتخاب رشته در سایت سنجش) و یک دانشگاه آزاد ( به واسطه انتخاب رشته در سایت Azmoom.org ) قبول شده اید نیز می توانید در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد شرکت کنید فقط به این نکته توجه داشته باشید که اگر شما در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد مهر و بهمن ثبت نام کنید و بعد از اعلام نتایج نهایی مشخص شود که در یکدانشگاه قبول شده اید دیگر انتخابی که در شهریور ماه در هر دانشگاه آزاد قبول شده بودید لغو می شود و شما در دانشگاهی حق ثبت نام دارید که در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد  قبول شده اید. اما قبولی شما در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ارتباطی به قبولی شما در دانشگاه غیرآزاد ( مثل سراسری یا غیرانتفاعی یا پیام نور) ندارد و شما حتی اگر در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد قبول شوید باز هم قبولی های شهریور شما در دانشگاه سراسری به قوت خود باقی است.

 

 

 

برای در یافت اطلاعات در رابطه با کنکور سراسری 96 روی  لینک های زیر کلیک کنید.

 ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

انتخاب رشته کنکور سراسری 96

تخمین رتبه کنکور سراسری

زمان برگزاری کنکور سراسری 96 - 97

کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 96

 زمان برگزاری کنکور آزادو سراسری 96

دانلود دفترچه راهنمای آزمون(کنکور)سراسری و آزاد 96-95 

 دانلود دفترچه انتخاب رشته آزمون(کنکور) آزاد96-95

سایت برنامه ریزی کنکور(آزمون)96-95 

ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 96-95

ثبت نام کنکور سراسری 96 - 97

 

 

 

 

 

 

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید      
 
تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد :  9099071611   
 
                 تماس با موبایل همراه اول :   99225595          
 
پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب           
 
 (حتی ایام تعطیل)               

 

آخرین اخبار