شماره تماس از طریق تلفن ثابت 9099071611

شماره تماس از طریق خط همراه اول 99225595

مهم ترین موضوعی که بعد از امتحان ذهن داوطلبان را درگیر میکند، دریافت سوالات و کلید آزمون کارشناسی ارشد 96 و اینکه به چه تعداد از سوالات پاسخ درست داده اند درصد پاسخویی آنها به هر درس چقد بوده آیا امکان قبولی در آزمون کارشناسی ارشد را دارند یا نه رتبه و تراز قبولی آنها به چه صورت است آیا با تراز و رتبه ای که آورده اند در دانشگاه قبول می شوند ومهم ترین سوالی که برای آنها به وجود می آید این است با این رتبه و ترازی که آورده اند در کدام دانشگاه ویا چه رشته ای قبول می شوند آیا شانس قبولی در رشته دلخواه خود را دارند.. داوطلبان عزیز باید این خبر را به شما بدهیم که برای پاسخ به همه سوالات خود شما می توانید با مشاوران سامانه صدای مشاور در تماس باشید تا در وهله اول لیست سوالات و کلید پاسخگویی آن را در اختیار شما قرار دهند بعد از مشخص شدم میزان درصد شما با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه ای که در اختیار شما قرار می دهند می توانید از تراز و یا رتبه خود باخبر شوید بعد از مشخص شدن رتبه ، مهم ترین موضوع انتخاب رشته برای داوطلبان می باشد. مشاوران سامانه صدای مشاور برای انتخاب رشته درست بر اساس تراز و علایق شما نرم افزار انتخاب رشته را در اختیار شما قرار می دهند، بنابراین برای پاسخ به تمامی سوالات خود با مشاوران در تماس باشید.

 

دریافت سؤالات آزمون كارشناسی ارشد ناپيوسته سال 1396 و كليد سؤالات پس از برگزاری آزمون


سؤالات هريک از كد رشته‌هاي امتحانی مذكور تا پايان روز شنبه (9/2/96) برروی سايت سازمان سنجش قرار مي‌گيرد. كليد اوليه سؤالات آزمون نيز از روز چهارشنبه 13/2/96 برروي سايت قرار خواهد گرفت. داوطلبان مي‌توانند هرگونه مطلبی در خصوص سؤالات و كليد آزمون دارند، از روز پنج‌شنبه 14/2/96 لغايت دوشنبه 18/2/96 منحصراً از طريق «سيستم پاسخگویی الكترونيكی» به سازمان ارسال نمايند. بديهی است، تقاضاهایی كه از طريق ديگر و يا بعد از تاريخ 18/2/96 واصل گردد قابل بررسي و پاسخگویی نمی باشد.
بنابراین برای دریافت اطلاعات در رابطه با دریافت سوالات و کلید آزمون با مشاوران سامانه صدای مشاور در تماس باشید.

 

برای پاسخ به همه ی سوالات خود با

سامانه صدای مشاور تحصیلی مشاور دهنده تلفنی کارشناسی ارشد

از تلفن ثابت با شماره 9099071611 تماس حاصل فرمایید

تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب

حتی ايام تعطيل

 

 دانلود سوالات آزمون کارشناسی ارشد 96

 ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96 

اگر شما در اعلام نتایج نهایی شهریور ماه هم در یک دانشگاه غیر آزاد ( به واسطه انتخاب رشته در سایت سنجش) و یک دانشگاه آزاد ( به واسطه انتخاب رشته در سایت Azmoom.org ) قبول شده اید نیز می توانید در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد شرکت کنید فقط به این نکته توجه داشته باشید که اگر شما در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ثبت نام کنید و بعد از اعلام نتایج نهایی مشخص شود که در یک دانشگاهقبول شده اید دیگر انتخابی که در شهریور ماه در هر دانشگاه آزاد قبول شده بودید لغو می شود و شما در دانشگاهی حق ثبت نام دارید که در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد قبول شده اید. اما قبولی شما در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ارتباطی به قبولی شما در دانشگاه غیر آزاد( مثل سراسری یا غیرانتفاعی یا پیام نور) ندارد و شما حتی اگر در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد قبول شوید باز هم قبولی های شهریور شما در دانشگاه سراسری به قوت خود باقی است.
 ترتیب انتخاب ها در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد تنها باید بر اساس اولویت علاقه هر دانش آموز باشد و نه ترس از شانس قبولی! یعنی به هیج وجه تصور نکنید که شانس قبولی شما در انتخاب اول بالاتر است و اگر انتخاب اولتان رشته محلی باشد که ترازش از ترازی که شما شانس قبولی در آن را دارید بالاتر باشد با انتخاب این رشته محل شما به کل شانس قبولی تان در انتخاب های پایین تر را نیز از دست خواهید داد.

 

اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد 96

داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد ثبت نام کرده اند و موفق به حضور در جلسه امتحان شده اند، بداننداعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد 96، هفته دوم خرداد ماه 96 می باشد.برای دریافت اطلاعات دقیق و زمان دقیق دریافت نتایج  نتیجه آزمون کارشناسی ارشد می توانند با مشاوران سامانه صدای مشاور در ارتباط باشند. 

 

لینک های مرتبط با کارشناسی ارشد برای دریافت اطلاعات روی لینک های زیر کلیک کنید.

 دریافت سوالات و کلید آزمون کارشناسی ارشد 96

دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد 96

انتخاب رشته کارشناسی ارشد 96

نرم افزار تخمین رتبه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد96-97

مهلت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سراسری و آزاد96

دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد96 97

تمدید ثبت نام کارشناسی ارشد مجازی دانشگاه آزاد

پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد 97-96

شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه فرهنگیان

 ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی

مهلت ثبت نام مجدد کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 96

ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد علوم قضایی

برنامه ریزی برای قبولی در کنکور کارشناسی ارشد 96 - 97

 

 

 

 

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید      
 
تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد :  9099071611   
 
                 تماس با موبایل همراه اول :   99225595          
 
پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب           
 
 (حتی ایام تعطیل)               

 

آخرین اخبار