شماره تماس از طریق تلفن ثابت 9099071611

شماره تماس از طریق خط همراه اول 99225595

 

 

داوطلبانی که قصد انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد را دارند باید دفترچه مخصوص دانشگاه آزاد را مطالعه و دانلود نمایند. از آنجایی که معمولا مطالعه قسمت های مهم دفترچه از چشم داوطلبان پنهان می ماند در این قسمت سعی کرده ایم بخشی از مهم ترین مطالب دفترچه برای شما عزیزان توضیح دهیم در صورت داشتن هرگونه سوال می توانید با مشاوران سامانه صدای مشاور در ارتباط باشید.

 

دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96 - 97

آیا می خواهید از دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد 96 با خبر شوید اما نمی دانید از کجا باید این اطلاعات را بصورت دقیق پیدا کنید و یا در رابطه با انتخاب رشته چگونگی انجام آن ویا اینکه آیا در رشته ای که به آن علاقه دارید می توانید قبول شوید برای دسترسی به نرم افزار انتخاب رشته و مشاوران انتخاب رشته و دسترسی به دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با سامانه صدای مشاور در تماس باشید و ثبت نام و انتخاب رشته خود را بدون حضور به ثبت برسانید و در آخر پرینت آن را مشاهده کنید.

 

دانلود شرایط و ضوابط انتخاب رشته کارشناسی ارشد

 
انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 

داوطلبانی که قصد انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد را دارند و از رشته ها و ظرفیت دانشگاه ها و شرایط پذیرش تراز و رتبه قبولی در هر دانشگاه با توجه به رشته انتخابی باخبر نیستد می توانند انتخاب رشته خود را به مشاوران سامانه صدای مشاور بسپارند.

در سال های گذشته انتخاب رشته کارشناسی ارشد برای داوطلبان به این صورت بود بدون آگاهی از کارنامه و رتبه خود باید انتخاب رشته خود را انجام می دانند. اشتباه بسیاری از داوطلبان این بود که رشته های کم اهمیت را در اولویت خود قرار می دانند اما امسال به این صورت است که بعد از اطلاع رسانی نتایج کارشناسی ارشد داوطلبان کارنامه خود را مشاهده و بعدن اقدام به انتخاب رشته می کنند. همانطور که می دانید با توجه به یکی شدن کنکور سراسری و آزاد انتخاب رشته کارشناسی ارشد به صورت جداگانه می باشد، نحوه انتخاب رشته به این شکل که کلیه داوطلبان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد باید بعد از اعلام نتایج و با توجه به کارنامه خود، طبق لیست رشته های منتشر شده در دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96 - 97، در حداکثر 100 رشته محل انتخاب خود را انجام دهند و پس از ثبت آن در سامانه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ، منتظر اعلام نتایج نهایی باشند. حضور یک مشاور و کارشناس در این انتخاب رشته تاثیر مهمی در قبولی شما خواهد داشت مشاوران سامانه صدای مشاور با بهره گیری از مشاوران مجرب افتخار دارد در انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بهترین مشاوره را برای شما از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی به ارمغان بیاورد. جهت آگاهی از زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97 - 98 مقاله مورد نظر را مطالعه نمایید.

 
 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با کارشناسی ارشد 97 با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید
تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611
تماس از موبایلهای همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 9922559500
پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل

 

 

 

 

دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96 - 97

 

 

زمان برگزاری آزمون ( کنکور) کارشناسی ارشد 97

با توجه به اطلاعیه سازمان سنجش آزمون کارشناسی ارشد 97 در تاریخ 6 و 7 اردیبهشت ماه و در 2 نوبت صبح و عصر برگزار می شود. داوطلبان برای اطلاع از زمان دقیق برگزاری آزمون ارشد 97 و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد 97 باید از چند روز قبل به سایت مراجعه کنند تا کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند، کارت ورود به جلسه حاوی آدرس حوزه آزمون و تاریخ و ساعت دقیق آزمون می باشد، داوطلبان باید از چند روز قبل به سایت مراجعه کنند تا در صورت داشتن مغایرت در اطلاعات فردی یا تحصیلی بلافاصله از آن مطلع شوند و از طریق مراجعه به سایت یا تماس با سامانه صدای مشاور در اسرع وقت نسبت به حل مشکل پیش آمده اقدام شود.

چه افرادی نمی توانند در ثبت نام کارشناسی ارشد 97 شرکت کنند
داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد 96 در دوره های روزانه پذیرفته شده اند و همچنین داوطلبانی که دانشجو دوره دکتری یا کارشناسی ارشد هستند حق شرکت و ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد 97 را ندارند. متقاضیان عزیز توجه داشته باشند در صورتی که در حال تحصیل در هرمقطع باشند، در صورت داشتن سایر شرایط باید تا پایان مهلت مقرر از تحصیل در آن مقطع انصراف قطعی بدهند تا بتوانند در مقطع جدید ادامه تحصیل دهند.

 

زمان ثبت نام در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96

اگر شما در اعلام نتایج نهایی شهریور ماه هم در یک دانشگاه غیر آزاد ( به واسطه انتخاب رشته در سایت سنجش) و یک دانشگاه آزاد ( به واسطه انتخاب رشته در سایت Azmoom.org ) قبول شده اید نیز می توانید در ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96 - 97 شرکت کنید فقط به این نکته توجه داشته باشید که اگر شما در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ثبت نام کنید و بعد از اعلام نتایج نهایی مشخص شود که در یک دانشگاه قبول شده اید دیگر انتخابی که در شهریور ماه در هر دانشگاه آزاد قبول شده بودید لغو می شود و شما در دانشگاهی حق ثبت نام دارید که در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد قبول شده اید. اما قبولی شما در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ارتباطی به قبولی شما در دانشگاه غیر آزاد( مثل سراسری یا غیرانتفاعی یا پیام نور) ندارد و شما حتی اگر در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد قبول شوید باز هم قبولی های شهریور شما در دانشگاه سراسری به قوت خود باقی است.
ترتیب انتخاب ها در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد تنها باید بر اساس اولویت علاقه هر دانش آموز باشد و نه ترس از شانس قبولی! یعنی به هیج وجه تصور نکنید که شانس قبولی شما در انتخاب اول بالاتر است و اگر انتخاب اولتان رشته محلی باشد که ترازش از ترازی که شما شانس قبولی در آن را دارید بالاتر باشد با انتخاب این رشته محل شما به کل شانس قبولی تان در انتخاب های پایین تر را نیز از دست خواهید داد.پذیرش بدون کنکور کار شناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 

داوطلبانی که علاقمند به تحصیل در رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد هستند برای دریافت کامل شرایط ثبت نام می توانند با مشاوران سامانه صدای مشاور در ارتباط باشند.

کلیه حائزین شرایط درخواست کننده دوره کارشناسی ارشد شامل استعدادهای برتر و فارغ التحصیلان ممتاز براساس حداقل معدل ۱۶ برای رشته های غیر علوم انسانی و ۱۷ برای رشته های علوم انسانی و سایر شرایط مندرج در شیوه نامه اجرایی براساس امتیازات حاصل از معدل و سایر شاخص های مرتبط ارزیابی و براساس ظرفیت ۱۰ درصدی برای هر یک از رشته/محل های انتخابی گزینش علمی خواهند شد.
پذیرش دانش آموختگان واجد شرایط در هر سال تحصیلی تنها برای یک بار و فقط در رشته همنام و متجانس امکان پذیر است.
ترم تابستانی و مرخصی بدون احتساب سنوات جزء نیمسال های تحصیلی محسوب نمی شوند، مشروط به این که تعداد نیمسال های تحصیلی برای دوره کارشناسی پیوسته ۸ نیمسال و برای دوره کارشناسی ناپیوسته ۴ نیمسال بیشتر نشود.
دانشجویانی که طول مدت تحصیلشان به دلایلی خارج از اختیار خود (مانند بیماری، مأموریت والدین یا همسر، ازدواج و طلاق و یا به دلیل زایمان) حداکثر دو نیمسال تحصیلی بیش از مدت مجاز این شیوه نامه شود در صورت تأیید کمیسیون موارد خاص دانشگاه می توانند از این تسهیلات استفاده نمایند.
تغییر رشته یا محل تحصیل افراد پذیرفته شده مجاز نیست.
کلیه دانش آموختگان که شرایط ممتاز را دارند برای پذیرش بدون آزمون باید تا پایان شهریور ماه هر سال دانش آموخته شوند.
دانشجویانی که دارای دروس معادل سازی شده باشند، شامل پذیرش بدون آزمون نمی شوند.
داوطلبان دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته بدون آزمون مجاز به انتخاب حداکثر ۱۰۰ رشته/محل از یک مجموعه از جدول شماره یک و دو این دفترچه راهنما می باشند.

 

 

 

لینک های مرتبط با کارشناسی ارشد برای دریافت اطلاعات روی لینک های زیر کلیک کنید.

شرایط ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 97 - 98

اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96 - 97

انجام انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

ویرایش اطلاعات در زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد

تاثیر کارنامه در انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

رعایت نکات مهم در انتخاب رشته کارشناسی ارشد

ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

اعلام نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد

شرایط پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی شریف

میزان شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96 - 97

شرایط اختصاصی کارشناسی ارشد مجازی ویژه شاغلین 

رعایت نکات مهم در انتخاب رشته کارشناسی ارشد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید      
 
تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد :  9099071611   
 
                 تماس با موبایل همراه اول :   99225595          
 
پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب           
 
 (حتی ایام تعطیل)               

 

آخرین اخبار