شماره تماس از طریق تلفن ثابت 9099071611

شماره تماس از طریق خط همراه اول 99225595

 

 

 زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

 

ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی در سال های اخیر دارای متقاضیان بسیار بالای در بین شاغلین و داوطلبان پیدا کرده و دلیل این افزایش تقاضا، تنوع رشته های بدون کنکور  و هزینه تحصیل در رشته های دانشگاه علمی کاربردی می باشد، ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی در مقاطع کاردانی و کارشناسی انجام می پذیرد، زمان ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی در مهر و بهمن انجام می شود و در صورتی که ظرفیت رشته ها تکمیل نشود دانشگاه علمی کاربردی اقدام به پذیرش دانشجو در تکمیل ظرفیت می نماید. بنابراین داوطلبانی که قصد ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی را دارند می توانند ثبت نام خود را به مشاوران سامانه صدای مشاور بسپارند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با دانشگاه علمی کاربردی با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 
تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611 
تماس از موبایلهای همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595
پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)
شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی

 همانطور که گفتیم ثبت نام علمی کاربردی در دونوبت انجام می شود، داوطلبانی که قصد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی در ورودی مهر 96 را دارند حداکثر باید تا تاریخ 30 مهر 96 و آن دسته از داوطلبانی که قصد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی در بهمن 96 را دارند حداکثر باید تا تاریخ 30 بهمن 96 باید مدرک دیپلم خود را اخذ کرده باشند. همچنین داشتن مدرک دیپلم 3 ساله نظام جدید در کلیه رشته های نظری ، هنرستان و یا کاردانش یا داشتن دیپلم 4 ساله نظام قدیماز شرایط ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی می باشد  

 

ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی 96 - 97

برای ثبت نام در مقطع کاردانی علمی کاربردی داشتن مدرک دیپلم ضروری است، داوطلبانی که مدرک پیش دانشگاهی ندارند هم می توانند در ثبت نام کاردانی علمی کاربردی شرکت نمایند. بنابراین کلیه داوطلبانی که دارای مدرک دیپلم ریاضی، تجربی، انسانی، فنی حرفه ای و کاردانش می توانند بدون هیچ محدودیتی در هر رشته ای که در لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی درج شده است را انتخاب رشته نمایند. بنابراین همهی داوطلبان در هر رشته ای که دیپلم خود را اخذ نمودنندحق انتخاب تمامی رشته های دانشگاه علمی کاربردی را دارند. زمان تحصیل در مقطع کاردانی  2 تا 2.5 سال زمان می برد و شهریه دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی بین 600 تا 800 هزار تومان در هر ترم می باشد .

 

ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی 96 

دانشگاه علمی کاربردی بصورت پیوسته در مقطع کارشناسی دانشجو نمی پذیرد و منظور از مقطع کارشناسی همان کاردانی به کارشناسی یا کارشناسی ناپیوسته است. بنابراین داوطلبانی که دارای مدرک فوق دیپلم هستند حق ثبت نام و تحصیل در مقطع کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی دارند. همچنین متقاضیان با هر عنوان مدرک کاردانی  می توانند در هر رشته های که دوست دارند تحصیل نمایند. ثبت نام در مقطع کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور و آزمون ورودی می باشد  و حدودا بین 2 تا 2.5 سال ( 4 تا 5 ترم ) طول می کشد. هزینه تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کارشناسی برای هر ترم بین 700 تا 900 هزار تومان می باشد.

بنابراین جهت دریافت  لیست رشته ها و آگاهی از میزان شهریه دانشگاه علمی کاربردی می توانید مقاله دانلود دفترچه دانشگاه علمی کاربردی  و میزان شهریه دانشگاه علمی کاربردی و آگاهی از ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی مطالعه نمایید و در صورت داشتن هر گونه سوال با مشاوران دانشگاه علمی کاربردی در ارتباط باشید.

 

 

 

 

 

آخرین اخبار