شماره تماس از طریق تلفن ثابت 9099071611

شماره تماس از طریق خط همراه اول 99225595

 

اعلام تکمیل ظرفیت کارشناسی‌ارشد ۹۶ از ۱۲ مهر در صورت اعلام رشته‌محل‌های جدید از سوی مؤسسه‌های آموزش عالی و تأیید آن‌ها از سوی دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم یا اعلام تکمیل ظرفیت پذیرش دانشجو از سوی مؤسسه‌ها، درصورت وجود تکمیل ظرفیت موضوع در اطلاعیه‌ای از طریق پایگاه سازمان سنجش در روز چهارشنبه، ۱۲ مهر ۹۶ اطلاع‌رسانی می‌شود.

توجه توجه داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد شرکت کرده و موفق به انتخاب رشته شده اید فرصت را از دست ندهید اگر از محل دانشگاه فعلی خود راضی نیستید می توانید در ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96 - 97 دانشگاه های دیگر شانس خود را امتحان کنید برای اگاهی از شرایط پذیرش تکمیل ظرفیت دانشگاه های دیگر بر اساس رتبه ی شما و رشته ای که میخواهید با سامانه صدای مشاور در تماس باشید تا اطلاعات دقیقی را در این باره در اختیار شما قرار دهند.

  

 

آیا از شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96 - 97 خبر دارید

داوطلبانی که موفق به قبولی در ردانشگاه مورد نظر خود نشده اند می توانند در ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد برای کارشناسی ارشد ثبت نام کنند و شانس خود را برای قبولی در تکمیل ظرفیت دانشگاه های مورد نظرر خود امتحان کنند زیرا در برخی موترد دانشجویان دیگر ممکن است بعد از قبولی اقدام به ثبت نام نکنند و فرصت برای دانشجویانی که در تکمیل ظرفیت ثبت نام کرده اند به وجود بیاید. بنابراین برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با شرایط قبولی د رتکمیل ظرفیت کلیه دانشگاه ها و کلیه رشته ها با مشاوران سامانه صدای مشاور در تماس باشید.

 

 

زمان ثبت نام در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96 

اگر شما در اعلام نتایج نهایی شهریور ماه هم در یک دانشگاه غیر آزاد ( به واسطه انتخاب رشته در سایت سنجش) و یک دانشگاه آزاد ( به واسطه انتخاب رشته در سایت Azmoom.org ) قبول شده اید نیز می توانید در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد شرکت کنید فقط به این نکته توجه داشته باشید که اگر شما در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ثبت نام کنید و بعد از اعلام نتایج نهایی مشخص شود که در یک دانشگاه قبول شده اید دیگر انتخابی که در شهریور ماه در هر دانشگاه آزاد قبول شده بودید لغو می شود و شما در دانشگاهی حق ثبت نام دارید که در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد قبول شده اید. اما قبولی شما در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ارتباطی به قبولی شما در دانشگاه غیر آزاد( مثل سراسری یا غیرانتفاعی یا پیام نور) ندارد و شما حتی اگر در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد قبول شوید باز هم قبولی های شهریور شما در دانشگاه سراسری به قوت خود باقی است.
ترتیب انتخاب ها در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد تنها باید بر اساس اولویت علاقه هر دانش آموز باشد و نه ترس از شانس قبولی! یعنی به هیج وجه تصور نکنید که شانس قبولی شما در انتخاب اول بالاتر است و اگر انتخاب اولتان رشته محلی باشد که ترازش از ترازی که شما شانس قبولی در آن را دارید بالاتر باشد با انتخاب این رشته محل شما به کل شانس قبولی تان در انتخاب های پایین تر را نیز از دست خواهید داد.

 

 

 ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96 - 97

 

 جهت آگاهی از مشاوره و ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96 - 97 با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 
تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611 
تماس از موبایلهای همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595
پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)

 

 دریافت نتایج آزمون کارشناسی ارشد کلیه رشته ها 96 - 97

سه شنبه ۱۶ خردادماه نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد ٩۶ به صورت کارنامه بر روی سایت قرار خواهد گرفت. داوطلبانی که میخواهند از نتایج آزمون خود باخبر شوند برای دریافت نتایج آزمون از هر جایی کشور که هستند با شماره تماس 9099071611 تماس بگیرند و با اعلام کد رهگیری ویا در صورت نداشتن و یا فراموش کردن کد می توانند با اعلام شماره شناسنامه خود بلافاصله به جواب نتایج آزمون خود دسترسی داشته باشند.

 

 

نحوه انتخاب رشته کارشناسی ارشد 97

انتخاب رشته کارشناسی ارشد 96 - 97 دانشگاه سراسری از روز شنبه ٢۰ خردادماه آغاز می‌شود. انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی به صورت مجزا بوده و هرگونه اخبار و اطلاعاتی در این زمینه به محض منتشر شدن در اختیار شما قرار خواهد گرفت. مهم ترین موضوعی که بعد از امتحان ذهن آنها را درگیر میکند، اینکه چند درصد امکان قبولی در آزمون کارشناسی ارشد را دارند یا رتبه و تراز قبولی آنها به چه صورت است آیا با تراز و رتبه ای که آورده اند در دانشگاه قبول می شوند ومهم ترین سوالی که برای آنها به وجود می آید این است با این رتبه و ترازی که آورده اند در کدام دانشگاه ویا چه رشته ای قبول می شوند آیا شانس قبولی در رشته دلخواه خود را دارند.. داوطلبان عزیز باید این خبر را به شما بدهیم که برای پاسخ به همه سوالات خود شما می توانید با مشاوران سامانه صدای مشاور در تماس باشید تا بعد از مشخص شدن میزان درصد شما با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه ای که در اختیار شما قرار می دهند می توانید از تراز و یا رتبه خود باخبر شوید بعد از مشخص شدن رتبه ، مهم ترین موضوع انتخاب رشته برای داوطلبان می باشد. مشاوران سامانه صدای مشاور برای انتخاب رشته درست بر اساس تراز و علایق شما نرم افزار انتخاب رشته را در اختیار شما قرار می دهند، بنابراین برای پاسخ به تمامی سوالات خود با مشاوران در تماس باشید.

 

 

 

 

 

 

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید      
 
تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد :  9099071611   
 
                 تماس با موبایل همراه اول :   99225595          
 
پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب           
 
 (حتی ایام تعطیل)               

 

آخرین اخبار