صدای مشاور تحصیلی

والدین و دانش آموزان عزیزی که نگران نتایج آزمون تیزهوشان فرزندان خود هستنید، نتایج تیزهوشان اعلام شد همانطور که می دانید زمان برگزاری آزمون تیزهوشان در اردیبهشت ماه می باشد با توجه به اطلاعاتی که در دفترچه آمده زمان اعلام اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان 96 - 97 در12 تیرماه منتشر خواهد شد بنابراین اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 96 - 97 به دو صورت است، دانش آموزانی که حد نصاب نمره قبولی رابرای  ثبت نام آزمون تیزهوشان (سمپاد)  دریافت کرده اند باید بصورت مستقیم و بدون دریافت کارنامه به مدارس تیزهوشانی که قبوا شده اند مراجعه کنند و دانش آموزانی هم که قبول نشدند می توانند کارنامه کامل خود را دریافت کنند و نتایج امتحان خود به صورت دقیق باخبر شوند بنابراین والدینی که نگران هستند برای دریافت به موقع کارنامه فرزندان خود می توانند از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی سامانه صدای مشاور استفاده کنند تا از جزئیات دقیق پاسخگویی خود به سوالات و علت قبول نشدن خود باخبر شوند.

 

اسامی کسانی که در ازمون تیزهوشان قبول شدند

طبق برنامه زمان بندی مرکز ملّی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان اسامی پذیرفته شدگان آزمون ورودی پایه های هفتم و پایه اول دوره دوم متوسطه از 12 تیرماه اعلام شد است. همانطور که گفتیم والدینی که می خواهند کارنامه کامل فرزندان خود را دریافت کنند و به اینترنت دسترسی ندارند و در دریافت نتایج آزمون فرزندان خود به مشکل برخورده اند می توانند برای دریافت لیست اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان 96 - 97 و دریافت نتایج آزمون فرزندان خود با مشاوران سامانه صدای مشاور در تماس باشند و ریز نمرات و کارنامه کامل را دریافت کنند والدین عزیز دقت داشته باشند سایت اعلام نتایج آزمون تیزهوشان Azmoon.medu.ir می باشد  و همچنین داوطلبان گرامی دقت داشته باشند در صورت داشتن هرگونه اعتراض و تجدید نظر می توانند از 20تیرماه اعتراض خود را ثبت کنند. در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با نحوه ثبت نام و تجدید نظر با مشاوران ساماه صدای مشاور در ارتباط باشید.

 

 

جزئیات اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 96 - 97

باتوجه به مهم بودن نتایج آزمون تیزهوشان برای والدین و دانش آموزان ممکن است سوال های در ذهن این عزیزان در رابطه با اعلام نتایج و نحوه ثبت نام در مدارس تیزهوشان به وجود بیاید که در اینجا به برخی از آنها اشاره میکنیم.

دانش آموزان گرامی توجه داشته باشند که نتایج آزمون تیزهوشان در یک مرحله انجام می شود یعنی دانش آموز یا در آزمون تیزهوشان قبول شده ویا نتوانسته حدنصاب قبولی را در آزمون تیزهوشان کسب کند پس قبولی ذخیره برای دانش آموزان اعلام نخواهد شد.

دانش آموزانی که موفق به کسب نمره قبولی در آزمون می شوند نام مدرسه در کارنامه قبولی داوطلبان ذکر می شود ولی داوطلبانی که موفق به قبولی در آزمون تیزهوشان نشده اند یک هفته بعد از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان کارنامه خود را که شامل تعداد پاسخ ها ی صحیح و غلط و تزار کل آزمون و تراز آخرین نفر قبولی در آزمون تیزهوشان برای دانش آموز لحاظ می شود.

دانش آموزانی که نسبت نتایج آزمون تیزهوشان خود اعتراض دارند می توانند اعتراض خود را از طریق سایت Azmoon.medu.ir می توانند ثبت کنند در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه نحوه اعتراض و اینکه چه شرایطی برای درخواست اعتراض باید داشته باشند می توانند با مشاوران سامانه صدای مشاور در ارتباط باشند. همانطور که گفتیم همزمان با اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 96 -97، نشانی دقیق دبیرستان های تیزهوشان ( استعداد های درخشان  تاریخ مراجعه برای ثبت نام و مدارک مورد نیاز اطلاع رسانی می شود. آخرین مهلت ثبت نام نهایی مدارس تیزهوشان برای داوطلبانی که قبول نهایی شده اند حداکثر تا پایان مرداد ماه 96 می باشد و در صورت عدم حضور در مدارس تعیین شده و دیر اقدام نمودن برای ثبت نام دیگر مجاز به ثبت نام نخواهند بود.

بنابراین دانش آموزان و والدین گرامی در در زمینه اعتراض به نتایج آزمون و دریافت کارنامه نهایی، محتویات کارنامه و اعلام نتایج، جزئیات به مشکل برخوردند و سوالی داشتن می توانند سوالات خود را از مشاوران سامانه صدای مشاور بپرسند و از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی سامانه صدای مشاور استفاده کنند.

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 
تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611 
تماس از موبایلهای همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595
پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)

 

 

اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان 96 - 97

 

 

 

زمان دقیق دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان


زمان دقیق دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان یک هفته قبل از زمان برگزاری آزمون تیزهوشان می باشد، داوطلبان برای دریافت کارت باید به پایگاه اینترنتی مراجعه کنند، در صورت عدم دریافت کارت ویا نداشتن کارت شرکت داوطلبان در جلسه آزمون ممنوع می باشد.بنابراین برای دریافت به موقع کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان96-97 خود با سامانه صدای مشاور از تلفن ثابت با شماره 9099071611 در تماس باشید تا از زمان دقیق دریافت کارت خود باخبر شوید.

 

زمان دقیق برگزاری آزمون تیزهوشان 96 - 97

زمان دقیق برگزاری آزمون تیزهوشان 96 - 97  بعد از زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان می باشد. زمان برگزاری آزمون تیزهوشان سال 96، 14اردیبهشت ماه میباشد بعد از برگزاری آزمون تیزهوشان بین 1 تا 1.5 ماه نتایج ازمون تیزهوشان اعلام میشود. بعد از اعلام نتایج آزمون در صورت داشتن هرگونه اعتراض، دانش آموزان ویا والدین دانش آموزان باید اعتراض خود را درسامانه ثبت کنید. زمان برگزاری آزمون تیزهوشان و اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی متفاوت می باشد. بنابراین برای آگاهی بیشتر در رابطه با نحوه ثبت نام درآزمون تیزهوشان مطمئنن برای والدین و دانش آموزان از اهمیت زیادی برخوردار است. اگر در رابطه با زمان برگزاری آزمون تیزهوشان و نحوه ثبت نام سوال دارید سوال خود را از مشاوران ما بپرسید.

 

 

لینک مرتبط با تیزهوشان برای دریافت اطلاعات روی لینک های زیر کلیک کنید

     

دفترچه آزمون تیزهوشان 96

دانلود دفترچه آزمون تیزهوشان 96 95

 زمان برگزاری آزمون تیزهوشان 96 95 

اعلام نتایج اعتراض آزمون تیزهوشان 96 - 97 

معرفی منابع آزمون تیزهوشان 96 97

ثبت نام تکمیل ظرفیت تیزهوشان 96 95    

زمان ثبت نام تیزهوشان ششم ابتدای اسفند 95 96

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان (سمپاد) 95-96

تدریس خصوصی دروس تیزهوشان 

دفترچه آزمون تیزهوشان 96 

 زمان برگزاری آزمون تیزهوشان 96 95

بهترین کتابهای آزمون تیزهوشان 95 

 

 

 

 

ویدئوی ثبت نام بدون کنکور-معافیت نظام وظیفه-امریه-اعزام دانشجو