شماره تماس از طریق تلفن ثابت 9099071611

شماره تماس از طریق خط همراه اول 99225595

دانش آموزان عزیز که نگران آگاهی از زما دقیق برگزاری آزمون تیزهوشان 97 هستید برای آگاهی از زمان برگزاری آزمون تیزهوشان و محل برگزاری و دریافت کارت ورود به جلسه با مشاوران سامانه صدای مشاور همراه باشید تا شما را در آگاهی از زمان و محل برگزاری یاری کنند و در صورت داشتن سوال در هر موردی و داشتن برنامه ریزی و آگاهی از منابع خوب برای مطالعه کمک کنند.

 

 

زمان دقیق برگزاری آزمون تیزهوشان 97


زمان برگزاری آزمون تیزهوشان 96 - 97   ماه بعد از ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۹۷ می باشد. زمان برگزاری آزمون تیزهوشان سال 96، 14اردیبهشت ماه میباشد بعد از برگزاری آزمون تیزهوشان بین 1 تا 1.5 ماه نتایج ازمون تیزهوشان اعلام میشود. بعد از اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 96 - 97 در صورت داشتن هرگونه اعتراض، دانش آموزان ویا والدین دانش آموزان باید اعتراض خود را درسامانه ثبت کنید. زمان برگزاری آزمون تیزهوشان و اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی متفاوت می باشد. بنابراین برای آگاهی بیشتر در رابطه با نحوه ثبت نام درآزمون تیزهوشان مطمئنن برای والدین و دانش آموزان از اهمیت زیادی برخوردار است. اگر در رابطه با زمان برگزاری آزمون تیزهوشان و نحوه ثبت نام سوال دارید سوال خود را از مشاوران ما بپرسید. 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با آزمون مدارس تیزهوشان با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 
تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611 
تماس از موبایلهای همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595
پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)

 

زمان دقیق برگزاری آزمون تیزهوشان 96

 

 

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان 96  -97


زمان برگزاری آزمون تیزهوشان 1 تا 2 ماه بعد از ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۹۷ می باشد. بین 1 تا 1.5 ماه بعد از برگزاری آزمون تیزهوشان ، نتایج ازمون تیزهوشان اعلام میشود... بعد از اعلام نتایج آزمون در صورت داشتن هرگونه اعتراض، دانش آمزان ویا والدین دانش آموزان باید اعتراض خود را درسامانه ثبت کنید. زمان برگزاری آزمون و اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی متفاوت می باشد. مهم ترین موضوع قبل حضور در جلسه امتحان کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 96 - 97 روی لینک کلیک کرده و مقاله مورد نظر را مطالعه نمایید.
اگر در رابطه با زمان برگزاری آزمون تیزهوشان و نحوه ثبت نام سوال دارید سوال خود را از مشاوران ما بپرسید...

 

 


برنامه ریزی برای قبولی در آزمون تیزهوشان


بسیاری از والدین تمایل دارند فرزندانشان در مدارس عالی ادامه تحصیل دهند تا بتوانند در آینده از نظر اجتماعی موقعیت عالی داشته باشند، اما نمی دانند از کجا باید شروع کنند چه کتاب های را مطالعه کنند چگونه برنامه ریزی برای آزمون تیزهوشان را انجام دهند ویا چه مدارسی از بهترین مدارس از نظر تحصیل می باشد.
یکی از اشتباهات اکثر دانش آموزان این است که هر روز که به خانه می‌آیند بجای آنکه تکالیف درسی مربوط به همان روز را انجام دهند و مطالب تدریس شده در آن روز را در بعد از ظهر همان روز مطالعه کنند و زمان کمی را نیز برای یادآوری دروس فردا صرف کنند، تمام وقت بعد از ظهر را صرف دروس و مسائل عقب افتاده دیروز، پریروز و روزهای قبل می کنند و یادگیری دروس امروز را به فردا و پس فردا و روز جمعه موکول می کنند. بنابراین دانش آموز همیشه از درس ها عقب می‌ماند و هیچگاه همگام با معلم و کلاس درس نمی‌باشد.
دانش آموزان عزیز بدلیل همین روش غلط درس خواندن و عقب بودن از کلاس درس یک نفرت و انزجاری از درس خواندن در دل خود دارند و همین امر سبب می‌شود که کم‌کم از کتب درسی دوری کرده و با سرگرم نمودن خود به اموری دیگر وقت گرانبهای خود را از دست می دهند.
برای دسترسی به برنامه ریزی صحیح و درست می توانید از مشاوران سامانه صدای مشاور کمک بگیرید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار