صدای مشاور تحصیلی

 

دانش آموزانی که در ثبت نام آزمون تیزهوشان شرکت کرده اند باید بدانند مهم ترین موضوع بعد از ثبت نام در آزمون، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 96 - 97 می باشد. کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 96 - 97 شامل، نام و نام خانوادگی و سایر مشخصات فردی، عکس داوطلب، مدارس استعدادهای درخشان انتخاب شده به ترتیب اولویت و نشانی دقیق حوزه امتحانی می باشد..

 

زمان دقیق دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 

زمان دقیق دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان 96 -97 یک هفته قبل از زمان برگزاری آزمون تیزهوشان می باشد، داوطلبان برای دریافت کارت باید به پایگاه اینترنتی مراجعه کنند، در صورت عدم دریافت کارت ویا نداشتن کارت شرکت داوطلبان در جلسه آزمون ممنوع می باشد.بنابراین برای دریافت به موقع کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان96-97 خود با سامانه صدای مشاور از تلفن ثابت با شماره 9099071611 در تماس باشید تا از زمان دقیق دریافت کارت خود باخبر شوید.

 دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 96 - 97

 

 

 

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان


زمان برگزاری آزمون تیزهوشان 1 تا 2 ماه بعد از ثبت نام آزمون تیزهوشان می باشد. بین 1 تا 1.5 ماه بعد از برگزاری آزمون تیزهوشان نتایج آزمون تیزهوشان اعلام میشود، بعد از اعلام نتایج آزمون در صورت داشتن هرگونه اعتراض آزمون تیزهوشان ، دانش آموزان ویا والدین دانش آموزان باید اعتراض خود را درسامانه ثبت کنند. زمان برگزاری آزمون و اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی متفاوت می باشد. بنا براین آگاهی در رابطه با نحوه ثبت نام در آزمون تیزهوشان برای والدین و دانش آموزان از اهمیت زیادی برخوردار است .
اگر در رابطه با زمان برگزاری آزمون تیزهوشان و نحوه ثبت نام سوال داریدمیتوانید با سامانه صدای مشاور با شماره تماس 9099071611 تماس حاصل فرمایید.

 

نمونه سوالات آزمون تیزهوشان 


نمونه سوالات آزمون تیزهوشان بصورت طراحی و تصویر طراحی سوالات آزمون سمپاد بر اساس مفهوم می باشد...

سوالات آزمون ورودی تیزهوشان راهنمایی و متوسطه سمپاد در سطح شناخت به بالا طراحی شده است تا دانش آموزی که مفهوم سوال را در می یابد، بتواند جواب درست را بدهد. مدت زمان پاسخگویی برای هر دو آزمون، 100 دقیقه است، 80سوال برای آزمون ورودی مدارس راهنمایی و 100سوال برای آزمون ورودی مدارس متوسطه سمپاد درنظر گرفته شده که به صورت تستی نیز طراحی شده اند.
منابع آزمون تیزهوشان فقط از محتوای کتابهای درسی می باشد کتب درسی ششم ابتدایی و سوم راهنمایی به ترتیب منابع سوالات آزمون های ورودی به مدارس راهنمایی و متوسطه سمپاد است. برای دریافت معرفی بهترین کتاب های آزمون تیزهوشان و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان و هر سوالی که در رابطه با

آزمون تیزهوشان دارید می توانید با مشاوران سامانه صدای مشاور تحصیلی

 از تلفن ثابت با شماره 9099071611 تماس حاصل فرمایید

تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب

حتي ايام تعطيل

به دلیل شلوغی خطوط در صورت عدم برقراری دوباره تماس بگیرید.

 

 

برای دریافت اطلاعات در رابطه با مدارس تیزهوشان روی لینک های زیر کلیک کنید...

  سوالات تیزهوشان 95 - 96

دفترچه آزمون تیزهوشان 96

تدریس خصوصی دروس تیزهوشان

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان 96 95

معرفی بهترین کتاب های آزمون تیزهوشان 96 95

ثبت نام تکمیل ظرفیت تیزهوشان 96 95

آدرس مدارس تیزهوشان و لیست مدارس تیزهوشان 

معرفی منابع آزمون تیزهوشان 96 97

برنامه ریزی آزمون تیزهوشان 

اعتراض آزمون تیزهوشان و اعلام نتایج اعتراض آزمون تیزهوشان 

معرفی بهترین کتاب های آزمون تیزهوشان 

 کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

هزینه ثبت نام تیزهوشان

 

 

 

ویدئوی ثبت نام بدون کنکور-معافیت نظام وظیفه-امریه-اعزام دانشجو