شماره تماس از طریق تلفن ثابت 9099071611

شماره تماس از طریق خط همراه اول 99225595

 

 

کارت ورود به جلسه تیزهوشان 97 - 98

 

 

دانش آموزانی که در ثبت نام آزمون تیزهوشان شرکت کرده اند باید بدانند مهم ترین موضوع بعد از ثبت نام در آزمون، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان می باشد. کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان شامل، نام و نام خانوادگی و سایر مشخصات فردی، عکس داوطلب، مدارس استعدادهای درخشان انتخاب شده به ترتیب اولویت و نشانی دقیق حوزه امتحانی می باشد..

 

زمان دقیق دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 

زمان دقیق دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان یک هفته قبل از زمان برگزاری آزمون تیزهوشان 97  می باشد، داوطلبان برای دریافت کارت باید به پایگاه اینترنتی مراجعه کنند، در صورت عدم دریافت کارت ویا نداشتن کارت شرکت داوطلبان در جلسه آزمون ممنوع می باشد.بنابراین برای دریافت به موقع کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان خود با سامانه صدای مشاور از تلفن ثابت با شماره 9099071611 در تماس باشید تا از زمان دقیق دریافت کارت خود باخبر شوید.

 

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با مدارس تیزهوشان  با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 
تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611 
تماس از موبایلهای همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595
پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)

 

 

 

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان 97 1 تا 2 ماه بعد از ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۹۷ می باشد. بین 1 تا 1.5 ماه بعد از برگزاری آزمون تیزهوشان نتایج آزمون تیزهوشان اعلام میشود، بعد از اعلام نتایج آزمون در صورت داشتن هرگونه اعتراض آزمون تیزهوشان، دانش آموزان ویا والدین دانش آموزان باید اعتراض خود را درسامانه ثبت کنند. زمان برگزاری آزمون و اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی متفاوت می باشد. 
اگر در رابطه با زمان برگزاری آزمون تیزهوشان و نحوه ثبت نام سوال داریدمیتوانید با سامانه صدای مشاور با شماره تماس 9099071611 تماس حاصل فرمایید.

 

نمونه سوالات آزمون تیزهوشان 

نمونه سوالات آزمون تیزهوشان بصورت طراحی و تصویر طراحی سوالات آزمون سمپاد بر اساس مفهوم می باشد...

سوالات آزمون ورودی تیزهوشان راهنمایی و متوسطه سمپاد در سطح شناخت به بالا طراحی شده است تا دانش آموزی که مفهوم سوال را در می یابد، بتواند جواب درست را بدهد. مدت زمان پاسخگویی برای هر دو آزمون، 100 دقیقه است، 80سوال برای آزمون ورودی مدارس راهنمایی و 100سوال برای آزمون ورودی مدارس متوسطه سمپاد درنظر گرفته شده که به صورت تستی نیز طراحی شده اند.
منابع آزمون تیزهوشان فقط از محتوای کتابهای درسی می باشد کتب درسی ششم ابتدایی و سوم راهنمایی به ترتیب منابع سوالات آزمون های ورودی به مدارس راهنمایی و متوسطه سمپاد است. برای دریافت معرفی بهترین کتاب های آزمون تیزهوشان و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان با مشاوران سامانه در ارتباط باشید.

 

 

آخرین اخبار