شماره تماس از طریق تلفن ثابت 9099071611

شماره تماس از طریق خط همراه اول 99225595

 

دانش آموزان عزیز باید بدانند که هزینه ثبت نام تیزهوشان 96 - 97 بعد از ثبت نام آزمون تیزهوشان می باشد به این صورت که دانش آموزان در اسفند ماه ثبت نام اولیه خود را در سایت ثبت نام استعداد های درخشان انجام می دهند و بعد از انتخاب اولویت های خود در مرحله بعدی هزینه ثبت نام راپرداخت می کنند. 

 

 

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان 96 - 97

پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان بصورت اینترنتی می باشد، داوطلبان برای پرداخت هزینه ثبت نام باید از کارت بانکی عضو شتاب که رمز دوم اینترنت داشته باشد استفاده کنند. در صورت پرداخت بصورت مستقیم و یا از طریق دستگاه خود پرداز هیچ ثبت نامی انجام نمی شود و هزینه پرداخت شما قابل بازگشت نخواهد بود، بنابراین شما دانش آموزان و داوطلبان عزیز اگر در نحوه پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان خود دچار مشکل شده اید می توانید با تماس با سامانه صدای مشاور از خدمات مشاوره تلفنی سامانه صدای مشاور استفاده کنید. 

 

زمان پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان 96 - 97

 پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان همانطور که گفتیم در دو مرحله انجام میشود، زمان پرداخت هزینه ثبت نام در فروردین ماه می باشد، در رابطه با مهلت پرداخت هنوز اداره استعداد های درخشان آموزش پرورش اطلاعیه ای را بیان نکرده، بنابراین داوطلبان برای پرداخت هزینه های ثبت نام  باید در فروردین اقدام کنند، هزینه پرداخت ثبت نام تیزهوشان  مبلغ 16500 تومان می باشد. این مبلغ برای ثبت نام تیزهوشان ششم ابتدایی 96 و ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم 96 یکسان می باشد. در نتیجه کلیه داوطلبان ثبت نام تیزهوشان می بایست این مبلغ را به حساب آموزش پرورش واریز کند.بنابراین داوطلبان و دانش آموزان عزیز برای دریافت اطلاعات در رابطه با هزینه ثبت نام تیزهوشان و نحوه پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان، زمان و تعرفه پرداخت تیزهوشان  و ر سواله دیگری که در رابطه با ثبت نام تیزهوشان دارید می توانید

 


زمان دقیق دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان


زمان دقیق دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان 96 -97 یک هفته قبل از زمان برگزاری آزمون تیزهوشان می باشد، داوطلبان برای دریافت کارت باید به پایگاه اینترنتی مراجعه کنند، در صورت عدم دریافت کارت ویا نداشتن کارت شرکت داوطلبان در جلسه آزمون ممنوع می باشد.بنابراین برای دریافت به موقع کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان96-97 خود با سامانه صدای مشاور از تلفن ثابت با شماره 9099071611 در تماس باشید تا از زمان دقیق دریافت کارت خود باخبر شوید.

 

اسامی کسانی که در ازمون تیزهوشان قبول شدند


طبق برنامه زمان بندی مرکز ملّی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان اسامی پذیرفته شدگان آزمون ورودی پایه های هفتم و پایه اول دوره دوم متوسطه به تدریج تا پایان خردادماه اعلام خواهد شد. برای دریافت لیست اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان 96 - 97 و دریافت نتایج آزمون خود با مشاوران سامانه صدای مشاور در تماس باشید.

 

با سامانه صدای مشاور تحصیلی مشاور دهنده تلفنی تیزهوشان

 از تلفن ثابت با شماره 9099071611 تماس حاصل فرمایید

تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب

حتي ايام تعطيل

به دلیل شلوغی خطوط در صورت عدم برقراری دوباره تماس بگیرید.

 

سایت پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان 96 - 97

 

 

آیا از منابع آزمون تیزهوشان 96 خبر دارید

علاوه بر وجود معلم برای تدریس خصوصی دروس تیزهوشان 96 95 دسترسی به منابع درست مطالعاتی برای قبولی در آزمون تیزهوشان از اهمیت زیادی برخوردار است . بنابراین دانش آموزان برای قبولی در آزمون تیزهوشان باید به منابع درسی مناسب و نمونه سوالات سال قبل دسترسی داشته باشند. بسیاری از والدین تمایل دارند فرزندانشان در مدارس عالی ادامه تحصیل دهند تا بتوانند در آینده از نظر اجتماعی موقعیت عالی داشته باشند، اما نمی دانند از کجا باید شروع کنند چه کتاب های را مطالعه کنند چگونه برنامه ریزی کنند ویا چه مدارسی از بهترین مدارس از نظر تحصیل می باشد، بعضی اوقات پیش می آید که دانش آموز استعداد لازم برای قبولی در آزمون تیزهوشان را دارند. اما عدم دسترسی به مشاور ویا عدم مطالعه صحیح و یا عدم دسترسی به معرفی بهترین کتاب های آزمون تیزهوشان 96 باعث میشود از این فرصت برای قبولی در بهترین مدارس عقب بماند. پس والدین گرامی برای اینکه آینده درخشانی را برای فرزندان خود رقم بزنید می توانید با سامانه صدای مشاور تماس بگیرید.

 

برای دریافت اطلاعات در رابطه با مدارس تیزهوشان روی لینک های زیر کلیک کنید...

مهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان

نمونه سوالات آزمون تیزهوشان

نتایج آزمون تیزهوشان 95

دفترچه آزمون تیزهوشان 96

تدریس خصوصی دروس تیزهوشان

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان 96 95

معرفی بهترین کتاب های آزمون تیزهوشان 96 95

ثبت نام تکمیل ظرفیت تیزهوشان 96 95

آدرس مدارس تیزهوشان و لیست مدارس تیزهوشان 

معرفی منابع آزمون تیزهوشان 96 97

برنامه ریزی آزمون تیزهوشان 

اعتراض آزمون تیزهوشان و اعلام نتایج اعتراض آزمون تیزهوشان 

معرفی بهترین کتاب های آزمون تیزهوشان 

 

 

 

آخرین اخبار