شماره تماس از طریق تلفن ثابت 9099071611

شماره تماس از طریق خط همراه اول 99225595

آیا از زمان اعلام نتایج ازمون تیزهوشان نهم به دهم 97 اطلاع دارید؟ طبق برنامه زمان بندی مرکز ملّی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان اسامی پذیرفته شدگان آزمون ورودی  پایه اول دوره دوم متوسطه از 12 تیرماه اعلاممی شود. همانطور که گفتیم والدینی که می خواهند کارنامه کامل فرزندان خود را دریافت کنند و به اینترنت دسترسی ندارند و در دریافت نتایج آزمونتیزهوشان 97 فرزندان خود به مشکل برخورده اند می توانند برای دریافت لیست اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان 97 - 98 و دریافت نتایج آزمون فرزندان خود با مشاوران سامانه صدای مشاور در تماس باشند و ریز نمرات و کارنامه کامل را دریافت کنند.

والدین عزیز دقت داشته باشند سایت اعلام نتایج آزمون تیزهوشان Azmoon.medu.ir می باشد  و همچنین داوطلبان گرامی دقت داشته باشند در صورت داشتن هرگونه اعتراض و تجدید نظر می توانند از 20تیرماه اعتراض خود را ثبت کنند. در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با نحوه ثبت نام و تجدید نظر با مشاوران ساماه صدای مشاور در ارتباط باشید.

 

سایت اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 97

نتایج آزمون تیزهوشان به دو صورت است. دانش آموزانی که حد نصاب نمره قبولی رابرای ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۹۷ دریافت میکنند بصورت مستقیم و بدون دریافت کارنامه به مدارس تیزهوشانی که براساس الویت محل زندگی و ترازی که برای قبولی آوردند معرفی میشوند و دانش آموزانی هم که قبول نشدند می توانند کارنامه امتحان خود را دریافت کنند تا از جزئیات دقیق پاسخگویی خود به سوالات و علت قبول نشدن خود باخبر شوند.

 

 

جزئیات اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 97

باتوجه به مهم بودن نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 97  برای والدین و دانش آموزان ممکن است سوال های در ذهن این عزیزان در رابطه با اعلام نتایج و نحوه ثبت نام در مدارس تیزهوشان به وجود بیاید که در اینجا به برخی از آنها اشاره میکنیم.

دانش آموزان گرامی توجه داشته باشند که نتایج آزمون تیزهوشان در یک مرحله انجام می شود یعنی دانش آموز یا در آزمون تیزهوشان قبول شده ویا نتوانسته حدنصاب قبولی را در آزمون تیزهوشان کسب کند پس قبولی ذخیره برای دانش آموزان اعلام نخواهد شد.

دانش آموزانی که موفق به کسب نمره قبولی در آزمون می شوند نام مدرسه در کارنامه قبولی داوطلبان ذکر می شود ولی داوطلبانی که موفق به قبولی در آزمون تیزهوشان نشده اند یک هفته بعد از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان کارنامه خود را که شامل تعداد پاسخ ها ی صحیح و غلط و تزار کل آزمون و تراز آخرین نفر قبولی در آزمون تیزهوشان برای دانش آموز لحاظ می شود.

دانش آموزانی که نسبت نتایج آزمون تیزهوشان خود اعتراض دارند می توانند اعتراض خود را از طریق سایت Azmoon.medu.ir می توانند ثبت کنند در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه نحوه اعتراض و اینکه چه شرایطی برای درخواست اعتراض باید داشته باشند می توانند با مشاوران سامانه صدای مشاور در ارتباط باشند. همانطور که گفتیم همزمان با اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 96 -97، نشانی دقیق دبیرستان های تیزهوشان ( استعداد های درخشان  تاریخ مراجعه برای ثبت نام و مدارک مورد نیاز اطلاع رسانی می شود. آخرین مهلت ثبت نام نهایی مدارس تیزهوشان برای داوطلبانی که قبول نهایی شده اند حداکثر تا پایان مرداد ماه 96 می باشد و در صورت عدم حضور در مدارس تعیین شده و دیر اقدام نمودن برای ثبت نام دیگر مجاز به ثبت نام نخواهند بود.

بنابراین دانش آموزان و والدین گرامی در در زمینه اعتراض به نتایج آزمون و دریافت کارنامه نهایی، محتویات کارنامه و اعلام نتایج، جزئیات به مشکل برخوردند و سوالی داشتن می توانند سوالات خود را از مشاوران سامانه صدای مشاور بپرسند و از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی سامانه صدای مشاور استفاده کنند.

 

 


سامانه صدای مشاور تحصیلی مشاور دهنده تلفنی تیزهوشان
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071611 تماس حاصل فرمایید
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ايام تعطيل

 

اعلام نتایج آزمون تیزهوشانمعرفی منابع آزمون تیزهوشان

علاوه بر وجود معلم برای تدریس خصوصی دروس تیزهوشان دسترسی به منابع آزمون تیزهوشان درست  برای قبولی در آزمون تیزهوشان از اهمیت زیادی برخوردار است . بنابراین دانش آموزان برای قبولی در آزمون تیزهوشان باید به منابع درسی مناسب و نمونه سوالات آزمون تیزهوشان سال قبل دسترسی داشته باشند ...
بسیاری از والدین تمایل دارند فرزندانشان در مدارس عالی ادامه تحصیل دهند تا بتوانند در آینده از نظر اجتماعی موقعیت عالی داشته باشند ...اما نمی دانند از کجا باید شروع کنند چه کتاب های را مطالعه کنند و چگونه برنامه ریزی آزمون تیزهوشان را انجام دهند ویا چه مدارسی از بهترین مدارس از نظر تحصیل می باشد....
بعضی اوقات پیش می آید که دانش آموز استعداد لازم برای قبولی در آزمون تیزهوشان را دارند ..اما عدم دسترسی به مشاور ویا عدم مطالعه صحیح و یا عدم دسترسی به معرفی بهترین کتاب های آزمون تیزهوشان باعث میشود از این فرصت برای قبولی در بهترین مدارس عقب بماند... پس والدین گرامی برای اینکه آینده درخشانی را برای فرزندان خود رقم بزنید می توانید با سامانه صدای مشاور تماس بگیرید....

 

 

برای دریافت اطلاعات در رابطه با مدارس تیزهوشان روی لینک های زیر کلیک کنید...

مهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان

نمونه سوالات آزمون تیزهوشان

دفترچه آزمون تیزهوشان 96

تدریس خصوصی دروس تیزهوشان

آدرس مدارس تیزهوشان و لیست مدارس تیزهوشان 

معرفی منابع آزمون تیزهوشان 96 97

برنامه ریزی آزمون تیزهوشان 

معرفی بهترین کتاب های آزمون تیزهوشان 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار