شماره تماس از طریق تلفن ثابت 9099071611

شماره تماس از طریق خط همراه اول 99225595

 

 

برنامه ریزی آزمون تیزهوشان 97

 

دانش آموز عزیز ششم و نهم که امسال می خواهند در آزمون تیزهوشان شرکت کنند حتما میدانند که برنامه ریزی برای آزمون تیزهوشان چقدر می تواند برای قبولی در این آزمون مهم باشد، باتوجه به اینکه بیشتر سوالات آزمون تیزهوشان علاوه بر کتاب درسی از منابع غیر درسی می باشد جهت آگاهی از بهترین برنامه ریزی برای هر دوره ای که می خواهید وارد شوید می توانید با مشاوران سامانه صدای مشاور در ارتباط باشید.  برنامه ریزی آزمون تیزهوشان 97 

با توجه به اینکه دانش آموزان باید هم تکالیف خود را انجام دهند و هم خود را برای قبولی در آزمون تیزهوشان آماده کنند پس داشتن یک برنامه ریزی درست بسیار ضروری می باشد چرا که بسیاری از دانش آموزان برخی از درس ها را با ضریب خوب و برخی از درس ها را پایین میزنند و علت این اتفاق نداشتن برنامه ریزی زمانی مناسب می باشد با داشتن برنامه ریزی مناسب برای آزمون تیزهوشان 97 هم بیشتر درس می خوانید و نتیجه ی بهتری در آزمون تیزهوشان میگیرید. همچنین آگاهی از منابع آزمون تیزهوشان 97 - 98  می توانید از تعدا سوالات و ضرایب آن مطلع شوید.نحوه برنامه ریزی برای آزمون تیزهوشان 97-98

اولین موضوعی که دانش آموزان باید به آن توجه داشته باشند درس های تخصصی به خصوص ریاضی می باشد و زمان مناسب مطالعه آن در تابستان و پاییز می باشد چرا که با شروع سال تحصیلی و حجم بالای درسی ممکن است به درستی نتوانید به این دروس بپردازید.  عامل اصلی موفقیت و قوی شدن شما در درس ریاضی فکر کردن مداوم و پیوسته روی مسائل ریاضی است.

همچنین درس‌های عمومی مانند فارسی، مطالعات اجتماعی، قرآن و هدیه‌های آسمانی به دلیل فرّار بودن (زودتر فراموش می‌شوند) و باید نزدیک به امتحان و در روز‌های پایانی بیش‌تر مطالعه شوند.

با توجه به اینکه سوالات آزمون تیزهوشان بصورت استعداد تحلیلی می باشد دانش آموزان علاوه بر کتاب درسی باید از منابع غیر درسی هم استفاده نمایند بنابراین عامل تاثیرگذار بعدیبرای موفقیت در آزمون تیزهوشان مدیریت منابع درسی و دوری از آشفتگی و انتخاب منابع درست می باشد بنابراین در درس‌های تخصصی مانند ریاضی از چند منبع خوب و در درس‌های عمومی از یک منبع استفاده کنید، اما باید در انتخاب منابع دقت کنید. دانش‌آموزانی به هدف خود خواهند رسید که ذهن یکپارچه‌ای داشته باشند (برنامه‌ریزی داشته باشند).

بنابراین داشتن منابع مناسب (استفاده از معلمان، ویدئوهای آموزشی، مشاور، پشتیبان و به‌ویژه کتاب‌های درسی) برای قبولی در آزمون تیزهوشان به شما عزیزان کمک ویژه ای خواهد کرد.

 

بهترین روش برای دانش آموزانی که می خواند خودشان اقدام به برنامه ریزی کنند تهیه ی دفتر برنامه‌ریزی می باشد همچنین می توانند سوالات سه سال اخیر را به طور دقیق مطالعه کنند تا با سبک سوالات تیزهوشان آشنا شوند و در انتخاب منابع خود درست قضاوت کنند. 

 

 

بنابراین داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون تیزهوشان را دارند جهت آگاهی از  ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان   و  اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان 96 - 97 مقاله مورد نظر را مطالع نمایید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید      
 
تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد :  9099071611   
 
                 تماس با موبایل همراه اول :   99225595          
 
پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب           
 
 (حتی ایام تعطیل)               

 

آخرین اخبار