شماره تماس از طریق تلفن ثابت 9099071611

شماره تماس از طریق خط همراه اول 99225595

 

جزئیات آزمون عملی رشته‌های‌ تحصیلی نیمه‌متمرکز علوم ورزشی و مربیگری ورزشی، آموزش تربیت بدنی و موسیقی نظامی در آزمون سراسری سال ۱۳۹۶ منتشر شد.

آزمون عملی ‌برای کلیه‌ معرفی‌شدگان‌ زنان در روز پنجشنبه ۲ آذر ۹۶ و مردان در روز جمعه ۳ آذر ۹۶ برگزار می‌ شود. همراه داشتن اصل شناسنامه و یا کارت ملی برای کل داوطلبان در روز آزمون الزامی است.کارت شرکت در آزمون عملی رشته‌های تحصیلی نیمه‌متمرکز علوم ورزشی و مربیگری ورزشی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی و آموزش تربیت بدنی پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان و موسیقی نظامی در حوزهای برگزاری آزمون عملی تحویل داوطلبان خواهد شد. به همراه داشتن یک قطعه عکس ۴×۳، لباس‌ و کفش‌ ورزشی‌، اصل شناسنامه و یا کارت ملی و اصل فیش هزینه تست‌های سلامت و تندرستی و انجام معاینه پزشکی به مبلغ ۲۵۰ هزار ریال در زمان آزمون عملی ضروری است. در غیر اینصورت از داوطلب‌ آزمون ‌عملی‌ به ‌عمل ‌نخواهد آمد. در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با زمان برگزاری زمان اعلام نتایج نحوه حضور در آزمون عملی رشته های نیمه متمرکز کنکور 96 می توانید با سامانه ثبت نام در ارتباط باشید.

 

شرایط حضور در آزمون رشته های نیمه متمرکز ۹۶

1- با توجه به اینکه معرفی‌شدگان رشته‌های نیمه‌متمرکز نیازی به انتخاب رشته مجدد نداشته و براساس اولویت‌بندی رشته‌های خود در فرم انتخاب رشته گزینش خواهند شد، لذا در صورتی که برای‌ انجام‌ مراحل‌ مختلف‌ مصاحبه، معاینه و یا آزمون عملی رشته‌ نیمه‌متمرکز اعلام شده‌، مراجعه ‌کرده و در نهایت به عنوان پذیرفته‌شده ‌نهایی‌ هر یک از رشته‌های تحصیلی‌ نیمه‌متمرکز اعلام‌ قبولی شوند، مطابق ضوابط قبولی‌ قبلی آنان‌ در رشته‌ متمرکز لغو می شود.

2-این پذیرفته شدگان باید در رشته قبولی نیمه‌متمرکز ثبت‌نام و ادامه تحصیل دهند و امکان بازگشت و ادامه تحصیل این قبیل از پذیرفته‌شدگان در رشته قبولی متمرکز میسر نیست.

3-آزمون‌ عملی رشته‌های تحصیلی نیمه‌متمرکز علوم ورزشی، مربیگری ورزشی و آموزش تربیت بدنی پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان و موسیقی نظامی قابل تمدید، تکرار و یا برگزاری آن بصورت انفرادی برای هیچ داوطلبی و تحت هیچ شرایطی میسر نیست.

4-داوطلبان معرفی شده این رشته‌های تحصیلی نیمه‌متمرکز علوم ورزشی، مربیگری ورزشی و آموزش تربیت بدنی لازم‌ است‌ با همراه داشتن لباس‌ و کفش‌ ورزشی‌ منحصراً در روزهای تعیین‌ شده‌ در حوزه برگزاری حضور یابند. در صورت ‌نداشتن‌ شناسنامه، کارت ملی، از داوطلب‌ مراحل معاینات و آزمون ‌عملی‌ و مصاحبه‌ به ‌عمل ‌نخواهد آمد.

5-معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت رشته‌های تحصیلی نیمه‌متمرکز علوم ورزشی، مربیگری ورزشی و آموزش تربیت بدنی باید از سلامت کامل جسمانی برخوردار بوده و بخصوص از سلامت قلبی و ریوی خود یقین داشته و آمادگی‌های لازم برای تست های آزمون‌ عملی‌ دانشگاهها و موسسات آموزش عالی را داشته‌ باشند.

6-با توجه به اینکه در محل حوزه برگزاری آزمون عملی معاینات پزشکی با نظارت پژوهشگاه تربیت بدنی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری انجام خواهد شد نیاز به همراه داشتن گواهی سلامت و ارائه گواهی تندرستی برای داوطلبان نیست.

7-تمامی معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان وابسته به وزارت آموزش و پرورش علاوه بر شرکت در آزمون عملی، باید طبق اطلاعیه‌ای که در دهه آخر آذرماه ۹۶ توسط این سازمان برای شرکت در مصاحبه تخصصی و بررسی صلاحیت‌های عمومی که در دو قسمت مجزا توسط آموزش و پرورش برگزار خواهد شد شرکت کنند، در غیر اینصورت به منزله انصراف فرد از ادامه گزینش تلقی می‌شود.

8-کلیه داوطلبان باید حائز شرایط مصاحبه و بررسی صلاحیت‌های عمومی بوده تا در گزینش نهائی که براساس ضوابط این سازمان در بهمن ماه انجام می‌شود، باشند.

9-معرفی شدگان رشته‌های‌ نیمه‌متمرکز دوره روزانه دانشگاهها و موسسات آموزش عالی و پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان وابسته به وزارت آموزش و پرورش در صورتی که در آزمون عملی شرکت کرده و در ردیف پذیرفته‌شدگان نهایی در دوره فوق قرار بگیرند، حق ثبت‌نام و شرکت در آزمون سراسری سال ۱۳۹۷ را نخواهند داشت.

10-داوطلبانی که در ردیف معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت این رشته‌ها بوده و نسبت به پرداخت هزینه آزمون عملی در موعد مقرر اقدام نکرده‌اند، درصورت تمایل برای شرکت در آزمون عملی می‌توانند جهت بررسی وضعیت خود با به همراه داشتن دو قطعه عکس و کارت شناسایی معتبر مطابق جدول ذیل به محل برگزاری آزمون و به نماینده سازمان سنجش مستقر در شهرستان برگزاری، مراجعه کنند.

کلیه معرفی‌شدگان باید فقط ‌براساس برنامه زمانی طبق استان محل اقامت مندرج در جدول ذیل در آزمون عملی شرکت کنند.

معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت هر یک از رشته‌ تحصیلی نیمه‌متمرکز علوم ورزشی، مربیگری ورزشی و آموزش تربیت بدنی باید علاوه بر مبلغ واریزی برای هزینه آزمون عملی (موضوع پرداخت ۲۰۰ هزار ریال در اطلاعیه ۲۴ مهر ۹۶) بابت انجام معاینه پزشکی و تست‌های سلامت و تندرستی باید مبلغ ۲۵۰ هزار ریال به شماره حساب ۴۰۰۱۰۲۲۶۰۳۰۰۱۵۸۲ و یا به شماره شبا IR۷۶۰۱۰۰۰۰۴۰۰۱۰۲۲۶۰۳۰۰۱۵۸۲ شناسه واریزی ۳۷۰۰۲۲۶۷۴۱۴۰۱۰۷۰۰۵۱۰۰۳۰۰۳۴۰۰۰۴ نزد بانک مرکزی به نام درآمد اختصاصی پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی پرداخت کنند.

معرفی شدگان باید از ساعت ۸ صبح به حوزه‌های برگزاری محل آزمون عملی به شرح جدول ذیل مراجعه کنند. لازم است عبارت «بابت معاینه پزشکی و تست‌های سلامت و تندرستی» روی اصل فیش واریزی به مبلغ ۲۵۰ هزار ریال درج شود و آن را در روز آزمون تحویل حوزه آزمون عملی دهند.

 

آدرس محل انجام معاینه پزشکی و آزمون عملی

آدرس محل انجام معاینه پزشکی و آزمون عملی در رشته علوم‌ ورزشی، مربیگری ورزشی‌ و آموزش تربیت بدنی پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان


تهران، البرز، قم و مرکزی‌
کرج- حصارک- خیابان شهید بهشتی- میدان دانشگاه- دانشگاه خوارزمی
آذربایجان‌ شرقی‌، آذربایجان‌ غربی ‌و اردبیل
‌تبریز- بلوار ۲۹ بهمن- دانشگاه تبریز-دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی
اصفهان‌، چهار محال‌ و بختیاری‌، یزد و کرمان
اصفهان- میدان آزادی-خیابان دانشگاه (هزار جریب) درب شرقی دانشگاه اصفهان
فارس، بوشهر، کهگیلویه‌ و بویراحمد و هرمزگان
شیراز- بلواردانشجو -میدان ارم-خوابگاه ارم-دانشکده علوم تربیتی دانشگاه شیراز
خراسان ‌شمالی، خراسان جنوبی، خراسان رضوی و سیستان ‌و بلوچستان‌
مشهد- میدان آزادی-دانشگاه‌ فردوسی‌ مشهد
گیلان، زنجان و قزوین
رشت- کیلومتر ۱۰ جاده تهران- دانشکده‌ تربیت‌ بدنی دانشگاه گیلان
کرمانشاه، همدان و کردستان
کرمانشاه- باغ ابریشم- دانشگاه رازی کرمانشاه
خوزستان، لرستان و ایلام
اهواز- دانشگاه شهید چمران اهواز
مازندران، گلستان، سمنان
بابلسر- خیابان شهید بهشتی-پردیس دانشگاه مازندران

 

معرفی‌شدگان ‌رشته‌ ‌تحصیلی موسیقی نظامی (کد ۲۷۱۱۱) ‌دانشگاه هنر (محل تحصیل پردیس کرج) – بورسیه ارتش جمهموری اسلامی ایران که هزینه انجام آزمون عملی را در زمان مقرر پرداخت کرده اند باید برای شرکت در آزمون عملی با همراه داشتن یک قطعه عکس ۴×۳ و اصل شناسنامه و یا کارت ملی در روز جمعه ۱۰ آذر ۹۶ راس ساعت ۸:۳۰ دقیقه صبح (برای تعیین نوبت) و شرکت در آزمون عملی، به آدرس تهران، خیابان کریمخان زند، بین استاد نجات الهی و سپهبدقرنی، پلاک ۲۰۴، سازمان سنجش و آموزش کشور مراجعه کنند.

نحوه برگزاری آزمون موسیقی نظامی: تسلط لازم به یکی از سازهای بادی، چوبی یا بادی- برنجی، ارکسترهای سمفونیک (به استثنای سازهای ضربی یا کوبه‌ای) و نیز تسلط به سرایش و شنوایی.همراه داشتن ساز تخصصی توسط داوطلبان ضروری است.

 

 

 

 

 

آخرین اخبار