شماره تماس از طریق تلفن ثابت 9099071611

شماره تماس از طریق خط همراه اول 99225595

 

 

تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی 96

 

 

مهلت تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی اول آذر 96 پایان می یابد


با توجه به درخواست دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیر دولتی- غیرانتفاعی مبنی بر عدم تكمیل ظرفیت رشته‌های تحصیلی پذیرش صرفاً براساس سوابق تحصیلی (معدل كل دوره كاردانی) در آزمون كاردانی به كارشناسی ناپیوسته سال1396، بدین‌وسیله به اطلاع كلیه داوطلبان علاقه‌مند به تحصیل در رشته‌های تحصیلی مؤسسات فوق (اعم از داوطلبانی كه در آزمون مذكور ثبت‌نام نموده و یا ثبت‌نام ننموده‌اند) می‌رساند كه اطلاعیه این سازمان در این خصوص در روز دوشنبه مورخ 96/08/01 در پایگاه اطلاع رسانی این سازمان درج خواهد شد و كلیه متقاضیان برای ثبت‌نام در رشته‌های تحصیلی مورد علاقه می‌توانند در تاریخ مقرر با مراجعه به دانشكده‌ها و آموزشكده‌های فنی و حرفه‌ای تحت پوشش دانشگاه فنی و حرفه‌ای و یا مؤسسات آموزش عالی غیردولتی – غیر انتفاعی و كسب اطلاع از رشته‌های پذیرنده دانشجو در این مرحله نسبت به شركت و انتخاب كدرشته محل مورد تقاضای خویش اقدام نمایند. متقاضیان عزیز جهت دریافت اطلاعات در رابطه با لیست رشته های ارائه شده برای ثبت نام در تکمیل ظرفیت و شهریه رشته ها و دریافت لیست دانشگاه هایی که ظرفیت برای پذیرش داوطلبان را اعلام نموده اند می توانید با سامانه  از طریق تلفن تماس و تلفن همراه در ارتباط باشید.

 


ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 96 - 97 با سوابق تحصیلی

 متقاضیان می‌توانند بر اساس ضوابط و شرایط مندرج دفترچه راهنمای مربوط برای پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) در دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی از مرداد نسبت به ثبت‌نام و تکمیل فرم انتخاب رشته (حداکثر 150 کدرشته) به روش اینترنتی، اقدام کنند. در روش پذیرش با سوابق تحصیلی هر داوطلب می‌تواند متقاضی یک گروه آزمایشی اصلی و دو گروه آزمایشی هنر و زبان‌های خارجی باشد. ثبت‌نام و انتخاب رشته فقط به روش اینترنتی است و تمام داوطلبان باید اطلاعات مندرج در کارت اعتباری شامل شماره سریال ثبت‌نام و رمز ورود را برای انجام امور بعدی به دقت نگه‌داری کنند. پس از تکمیل فرم اینترنتی تقاضانامه ثبت‌نام،‌ انتخاب رشته کد پیگیری 16 رقمی خود را یادداشت کنند. پس برای داشتن ثبت نام صحیح، ثبت نام خود را به مشاوران سامانه صدای مشاور بسپارید .معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی از امکان ثبت نام با تاخیر از پذیرفته شدگان مقاطع کارشناسی ارشد ودکتری تخصصی این دانشگاه خبر داد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 
تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611 
تماس از موبایلهای همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595
پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)نحوه پذیرش و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی 96

در برخی رشته ها پذیرش به صورت با آزمون میباشد و بنابراین داوطلب باید بدون اطلاع از نتیجه آزمون خود انتخاب رشته نماید نوع دیگر پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی می باشد که در آن پذیرش متقاضی بدون آزمون انجام میشود و حتما باید انتخاب رشته نماید پس در رشته های با آزمون و هم رشته های بدون آزمون، انتخاب رشته حتما باید انجام شود، در انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی 96 برای دانشگاه های غیر انتفاعی، دروزانه، شبانه، تنها ملاک پذیرش، رتبه و نمره آزمون داوطلب میباشد پس ترتیب انتخاب ها حتما باید براساس علاقه باشد. بنابراین این تصور اشتباه که دانشگاه های سطح پایین را اگر در انتخاب اول ثبت کنیم احتمال قبولی مان افزایش میابد.

 

 

 

 

 

 

منبع : سازمان سنجش

 

آخرین اخبار