شماره تماس از طریق تلفن ثابت 9099071611

شماره تماس از طریق خط همراه اول 99225595

داوطلبانی که به رشته دریانوردی علاقه دارید اما نمیدونید چجوری باید تو این رشته قبول شید، ایا رشته دریانوردی آزمون داره، آیا برای تحصیل در شته دریانوردی باید از نظر جسمی شرایط خاصی داشته باشید و یا نحوه ثبت نام و یا از نحوه برگزرای آزمون اون خبر ندارید دیگه نگران نباشید هر رشته ای رو که دوست دارید اما نمی دونید چطوری و تو چه دانشگاهی و با چه شرایطی اون رشته یا شغل مورد نظرتون رو پیدا کنید فقط و فقط با مشاوران سامانه صدای مشاور در ارتباط باشید تا تو هر رشته ای و هر دانشگاهی که دوست دارید تحصیل کنید و از شرایط پذیرش خودتون باخبر شوید....

در این مقاله به نحوه پذیرش و استخدام در رشته دریانوردی می پردازیم، متقاضیان عزیز دقت داشته باشند شرایط آزمون استخدامی دریانوردی همراه با بورسیه آموزشی در سال 96 اعلام شده است در صورتی که از شرایط ثبت نام و زمان برگزاری ، هزینه پرداخت  و نحوه آگاهی از استخدام رشته دریانوردی و هر سوالی در رابطه با پذیرش در رشته دریانوردی دارید می توانید با مشاوران سامانه صدای مشاور در ارتباط باشید و سوالات خود را از مشاوران سامانه صدای مشاور بپرسید. 


آزمون استخدامی دریانوردی همراه با بورسیه آموزشی در سال 96

کلیه داوطلبان متقاضی ثبت‌نام و شرکت در آزمون استخدامی دریانوردی می‌رساند، که ثبت‌نام در این آزمون از بين داوطلبان مرد منحصراً به صورت اینترنتی از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني: www.sanjesh.org از روز يكشنبه‌ 5 آغاز و در روز شنب11 پايان مي‌پذيرد. كليه متقاضيان، ضرورت دارد كه در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرايط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نياز، نسبت به ثبت‌نام در آزمون فوق اقدام نمايند.

 شرایط عمومی:
1. تابعیت اصلی جمهوري اسلامي ایران.
2. اعتقاد و التزام عملی به دین مبین اسلام، ایمان و عدالت.
3. التزام عملی به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و اصل ولایت مطلقه فقیه.
4. داشتن سلامت جسمی و روانی و توانایی انجام شغل دریانوردی.
5. داشتن کارت پایان خدمت وظیفه، معافیت و معافیت پزشکی به گونه ایی که برای گرفتن کارت سلامت موردی نباشد. (ملاك محاسبه تاريخ پايان خدمت و معافيت 1396/7/27 میباشد.)
6. داشتن حداقل 18(1378/6/5) و حداکثر 40 سال تمام(1356/06/5) در روز ثبت‌نام.

ب- شرایط اختصاصی:
داشتن حداقل مدرک دیپلم(ديپلم رياضي فيزيك، ديپلم علوم تجربي، ديپلم كاردانش و ديپلم فني وحرفه‌اي) (برای دوره های کاربر موتور، ملوان عمومی و ملوان آشپز)
داشتن حداقل مدرک کاردانی برای دوره‌های افسر دوم (Second officer) و مهندسی سوم (Chief engineer). (ملاك تاريخ فارغ التحصيلي 1396/7/27 مي باشد.)
آشنایی به آشپزی برای شغل ملوان آشپز
پذیرش فقط جهت آقایان
حداقل معدل 13تمام

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شرایط پذیرش در رشته دریانوردی همراه با بورسیه آموزشی 96 با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 
تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611 
تماس از موبایلهای همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595
پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)

 

 

 

نحوه پذیرش در رشته دریانوردی

 


مراحل ثبت نام در رشته دریانوردی


داوطلبانی که قسط ثبت نام در رشته دریانوردی را دارند اما از نحوه ثبت نام آن آگاهی ندارند جهت دریافت اطلاعات بعد از مطالعه این مقاله می توانند با مشاوران سامانه صدای مشاور در ارتباط باشند و ثبت نام خود را به مشاوران سامانه صدای مشاور بسپارند.
1. تکمیل دقيق فرم تقاضانامه ثبت‌نام
2. فايل عكس اسكن شده: داوطلب مي‌بايست يك قطعه عكس پرسنلي خود را با مشخصات زير اسكن نموده و فايل آن را براي ثبت‌نام اينترنتي آماده نمايد.
- عكس 4´3 كه در سال جاري گرفته شده باشد (عكس تمام رخ).
- عكس اسكن شده فقط بايد با فرمت JPG باشد.
- اندازه عكس اسكن شده بايد حداكثر 400´300 پيكسل و حداقل 300´200 باشد.
-تصوير داوطلب بايد واضح ، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لكه باشد.
- حجم فايل ذخيره شده عكس نبايد از 70 كيلو بايت بيشتر باشد.
- حاشيه‌هاي زايد عكس اسكن شده بايد حذف شده باشد.
- حتي الامكان عكس، رنگي و داراي زمينه سفيد باشد.
 درصورت ارسال عكس غير معتبر، ثبت نام داوطلب باطل شده و حق شركت در آزمون از وی سلب می‌گردد.
با توجه به مشكلات به ‌وجود آمده در آزمون‌های قبلی، درخصوص اشتباه در ارسال عكس داوطلبان، كه این موضوع اكثراً برای داوطلبانی كه ثبت‌نام آنان توسط دیگران انجام می‌شود، رخ داده است، تأكید می‌گردد كه علاوه بر كنترل اطلاعات ثبت‌نامی، حتماً نسبت به كنترل عكس ارسالی دقت نمایید تا اشتباهاً عكس داوطلب دیگری به جای عكس شما ارسال نگردد. بدیهی است كه در صورت ارسال عكس اشتباهی از طرف متقاضی، فرد به عنوان متخلف تلقی و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد.


زمان برگزاری آزمون ونحوه دریافت كارت شرکت درآزمون


- كارت شركت در آزمون از روز سه‌شنبه مورخ 1396/7/25 برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش آموزش كشور قرار خواهد گرفت.
آزمون روز پنجشنبه مورخ 1396/7/27درتهران و یا با توجه به آمار شركت‌كنندگان، حسب مورد درسایر مراکزاستانها و شهرستانها برگزارخواهدشد و ملاك تعیین حوزه امتحانی داوطلبان، شهرستان محل اقامت فعلی می‌باشد كه در تقاضانامه درج خواهند نمود. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی كارت شركت در آزمون درج و به هنگام پرینت كارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید.

پرداخت وجه ثبت نام :
- ثبت‌نام به‌صورت اینترنتی از روز یكشنبه مورخ 1396/6/5 لغایت روز شنبه مورخ 1396/6/11 انجام خواهد پذیرفت.


مواد و ضرایب امتحانی آزمون:
1. هوش و استعداد شغلی (ضریب 2)
2. زبان انگلیسی - عمومی (ضریب1)
3. ریاضیات (ضریب 1)
4. فناوری اطلاعات (مهارت های هفتگانه I.C.D.L) (ضریب 1)
5. مکانیک موتور های دیزلی (ضریب 1) تعداد افراد مورد نیاز برای هر یک از عناوین شغلی 

كدشغل

عنوان شغل

تعداد پذیرش
101

افسر دوم

12
102

مهندس سوم

8
103

ملوان عمومی

5
104

کاربر موتور

20
105

ملوان آشپز

5
تعداد کل

50


بعد از آموزش افراد بنا به تشخیص شرکت به محل کار خود که بر روی شناورهایی که در حوزه دریای خلیج فارس کار می‌کنند معرفی و مشغول می‌شوند.

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار